Rezerwowym terminem spotkania jest poniedziałek, 29 sierpnia.
Jakub Kłyszejko
Aktualizacja:
Wszystkie wiadomości: 9
Najnowsza -
Nad zielonogórskim stadionem przeszła ulewa. ©Mariusz Kapała
Nad zielonogórskim stadionem przeszła ulewa. ©Mariusz Kapała
Rezerwowym terminem spotkania jest poniedziałek, 29 sierpnia.
Nad stadionem cały czas pada. Zapadła decyzja: mecz został odwołany.
Nad zielonogórskim stadionem przeszła intensywna ulewa. Zawody stoją pod dużym znakiem zapytania. Sędzia, komisarz toru i zawodnicy sprawdzają jakość nawierzchni.
W Zielonej Górze mamy piękną pogodę. Świeci słońce i mecz na pewno się odbędzie!
Wyznaczono już ewentualny, rezerwowy termin, gdyby dzisiaj mecz się nie odbył - poniedziałek 29 sierpnia o godz. 19.00.
Komisarz toru Jacek Krzyżaniak jest już w Zielonej Górze i jeżeli do godziny 15.00 nie będzie padało, to mecz się odbędzie - taki komunikat przekazał klub.
Niebo robi się coraz jaśniejsze
Bieg 1:
Kenneth Bjerre, Patryk Dudek, Mikkel Michelsen, Jarosław Hampel
Bieg 2:
Krystian Pieszczek, Patryk Rolnicki, Sebastian Niedźwiedź, Arkadiusz Madej
Bieg 3:
Jason Doyle, Leon Madsen, Andrij Karpow, Piotr Świderski
Bieg 4:
Janusz Kołodziej, Krystian Pieszczek, Arkadiusz Madej, Piotr Protasiewicz
Bieg 5:
Andrij Karpow, Kenneth Bjerre, Jason Doyle, Mikkel Michelsen
Bieg 6:
Leon Madsen, Piotr Protasiewicz, Piotr Świderski, Sebastian Niedźwiedź
Bieg 7:
Patryk Dudek, Janusz Kołodziej, Jarosław Hampel, Patryk Rolnicki
Bieg 8:
Piotr Protasiewicz, Mikkel Michelsen, Krystian Pieszczek, Kenneth Bjerre
Bieg 9:
Piotr Świderski, Jarosław Hampel, Leon Madsen, Patryk Dudek
Bieg 10:
Arkadiusz Madej, Jason Doyle, Janusz Kołodziej, Andrij Karpow
Bieg 11:
Jarosław Hampel, Mikkel Michelsen, Piotr Protasiewicz, Leon Madsen
Bieg 12:
Patryk Rolnicki, Krystian Pieszczek, Kenneth Bjerre, Jason Doyle
Bieg 13:
Andrij Karpow, Piotr Świderski, Patryk Dudek, Janusz Kołodziej
ekantor.pl Falubaz Zielona Góra:
9. Patryk Dudek
10. Jarosław Hampel
11. Jason Doyle
12. Andrij Karpow
13. Piotr Protasiewicz
14. Sebastian Niedźwiedź
15. Krystian Pieszczek
Unia Tarnów:
1. Kenneth Bjerre
2. Mikkel Michelsen
3. Leon Madsen
4. Piotr Świderski
5. Janusz Kołodziej
6. Patryk Rolnicki
7. Arkadiusz Madej
Lp. | Drużyna | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Eliminacje Ligi Mistrzów
Eliminacje Ligi Europy
|
|||||||
1 | Legia Warszawa Live | 37 | 44 | 21 | 10 | 6 | 70-31 |
2 | Jagiellonia Białystok Live | 37 | 42 | 21 | 8 | 8 | 64-39 |
3 | Lech Poznań Live | 37 | 42 | 20 | 9 | 8 | 62-29 |
4 | Lechia Gdańsk Live | 37 | 42 | 20 | 8 | 9 | 57-37 |
5 | Korona Kielce Live | 37 | 28 | 14 | 5 | 18 | 47-65 |
6 | Wisła Kraków Live | 37 | 26 | 14 | 6 | 17 | 54-57 |
7 | Pogoń Szczecin Live | 37 | 25 | 11 | 13 | 13 | 51-54 |
8 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live | 37 | 25 | 13 | 7 | 17 | 35-55 |
Lp. | Drużyna | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Spadek do 1. ligi
|
|||||||
1 | Zagłębie Lubin Live | 37 | 34 | 14 | 11 | 12 | 51-45 |
2 | Piast Gliwice Live | 37 | 31 | 12 | 10 | 15 | 45-54 |
3 | Śląsk Wrocław Live | 37 | 29 | 12 | 10 | 15 | 49-52 |
4 | Wisła Płock Live | 37 | 28 | 12 | 11 | 14 | 49-57 |
5 | Arka Gdynia Live | 37 | 24 | 10 | 9 | 18 | 44-60 |
6 | Cracovia Live | 37 | 24 | 8 | 15 | 14 | 45-52 |
7 | Górnik Łęczna Live | 37 | 22 | 9 | 10 | 18 | 47-63 |
8 | Ruch Chorzów Live | 37 | 19 | 10 | 8 | 19 | 42-62 |
Lp. | Drużyna | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
|
|||||||
1 | Legia Warszawa Live | 37 | 73 | 21 | 10 | 6 | 70-31 |
2 | Jagiellonia Białystok Live | 37 | 71 | 21 | 8 | 8 | 64-39 |
3 | Lech Poznań Live | 37 | 69 | 20 | 9 | 8 | 62-29 |
4 | Lechia Gdańsk Live | 37 | 68 | 20 | 8 | 9 | 57-37 |
5 | Zagłębie Lubin Live | 37 | 53 | 14 | 11 | 12 | 51-45 |
6 | Wisła Kraków Live | 37 | 48 | 14 | 6 | 17 | 54-57 |
7 | Korona Kielce Live | 37 | 47 | 14 | 5 | 18 | 47-65 |
8 | Wisła Płock Live | 37 | 47 | 12 | 11 | 14 | 49-57 |
9 | Pogoń Szczecin Live | 37 | 46 | 11 | 13 | 13 | 51-54 |
10 | Śląsk Wrocław Live | 37 | 46 | 12 | 10 | 15 | 49-52 |
11 | Piast Gliwice Live | 37 | 46 | 12 | 10 | 15 | 45-54 |
12 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live | 37 | 46 | 13 | 7 | 17 | 35-55 |
13 | Cracovia Live | 37 | 39 | 8 | 15 | 14 | 45-52 |
14 | Arka Gdynia Live | 37 | 39 | 10 | 9 | 18 | 44-60 |
15 | Ruch Chorzów Live | 37 | 38 | 10 | 8 | 19 | 42-62 |
16 | Górnik Łęczna Live | 37 | 37 | 9 | 10 | 18 | 47-63 |