OPRAC.:
Piotr Szymański
Szymon Starnawski
El. MŚ 2022. El. MŚ 2022. Reprezentacja Polski pokonała zgodnie z planem San Marino na wyjeździe (7:1), a bohaterem drugiej połowy został Adam Buksa, który popisał się klasycznym hat-trickiem. - Nie spodziewałem, że będę miał cztery bramki po dwóch spotkaniach - przyznał po meczu 25-letni napastnik.

Adam Buksa (napastnik reprezentacji Polski): Piłkę biorę ze sobą. Zaliczyłem pierwszy hat-trick w kadrze i pierwszy w karierze seniorskiej, bardzo się z tego powodu cieszę. Przygotowywałem się do zgrupowania bardzo pieczołowicie, niemniej nie spodziewałem, że będę miał cztery bramki po dwóch spotkaniach.

- Mecz z Anglią to arcytrudne zadanie, ale uważam, że stać nas na zdobycz punktową. Trzeba przeanalizować swoje błędy i myślę, że postawimy się Anglii. Ważna będzie koncentracja w obronie, nie wolno im zostawiać miejsca, bo z piłką potrafią wszystko.

źródło: Łączy nas piłka

MŚ 2022 w GOL24

Rozegraliśmy już sześć kolejek nowego sezonu PKO Ekstraklasy. To nie przeszkodziło klubom w pozyskiwaniu piłkarzy. 1 września jest ostatnim dniem okienka w polskiej lidze. Zobaczcie transfery LAST MINUTE, przeprowadzone dosłownie w (przed)ostatnich chwilach.

Dołączyli w środku rundy. Transfery LAST MINUTE w Ekstrakla...