Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz w Zielonej Górze

Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz to klub skierowany głównie do kobiet, który ma na celu wspierać je w budowaniu poczucia własnej wartości. Innymi słowy, jak podkreśla założycielka, to "projekt szczęście". - Era Nowych Kobiet to inicjatywa, która ma na celu przeciwdziałać największym współczesnym problemom społecznym, tj.

samotności, zagubieniu oraz braku wiary we własne możliwości. To projekt mający na celu radykalne podwyższenie samooceny Polek, które wg badań WHO, znalazły się na ostatnim miejscu w Europie pod kątem akceptacji swojej fizyczności. Pozytywna zmiana naszego myślenia jest niezbędna dla osiągnięcia satysfakcji, spełnienia, poczucia szczęścia, radości i rozwoju - tłumaczy Joanna Przetakiewicz.

Klub Nowej Ery pragnie pomagać budować mikrospołeczności w wielu miastach Polski. Dlatego od niedawna za szerzenie idei tego projektu odpowiedzialne są również liderki. W poszczególnych miejscowościach Polski, organizują spotkania. Klub działa również w Zielonej Górze, a liderką jest Terra Fanin. Już w ten piątek, 18 października zaprasza wszystkie zielonogórzanki do wzięcia udziału w dość nietypowym wydarzeniu. Wystarczy przyjść w pidżamie.

Zobacz również: Joanna Przetakiewicz o celu inicjatywy Era Nowych Kobiet: Zdecydowanie jest to połączenie wszystkich Polek na świecie

źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Pidżama Party w Fabryce


Chcecie miło spędzić czas? W piątek, 18 października w klubie Fabryka (ul. Moniuszki 16, Zielona Góra) będzie się działo!
- Robimy pidżama party. Spotkamy się na imprezie w pidżamach i potańczymy z całych sił! W Światowy Dzień Menopauzy i Andropauzy pokażemy, że siła jest kobietą, a nasza radość życia nie zna granic. Będziemy cieszyć się życiem, będziemy mimo wszystko i bo wszystko - zapowiada organizatorka. - Wsparły mnie zielonogórskie firmy i będzie akcja szczęścia w Klubie Fabryka. Jak mówi Joanna, szczęścia można się nauczyć. Zapraszamy każdego, kto ma ochotę bawić się z nami. Wstęp wolny - dodaje Terra Fanin.

Impreza rozpocznie się o godzinie 20.00.

Nasza filozofia brzmi: wspierajmy się, a nie spierajmy, motywujmy wzajemnie i bądźmy razem, bo siła jest kobietą, a razem możemy więcej

- Zapraszam również na nasze spotkania w każdy pierwszy czwartek miesiąca. Wyjątkowo w listopadzie, spotkanie odbędzie się później - w drugi czwartek, tj 14 listopada - dodaje liderka Ery Nowych Kobiet.

Czytaj również: ZIELONA GÓRA. Za nami pierwszy konwent tattoo w Winnych Grodzie. Robiąc tatuaż można było pomóc bezdomnym zwierzakom [ZDJĘCIA]