Fair Underlay - specjaliści od podkładów podłogowych

Materiał informacyjny Fair Underlay

Fair Underlay to polska firma, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości podkładów podłogowych. Jej początki sięgają roku 2003, kiedy to w okolicach Poznania powstał ich zakład produkcyjny, obecnie zatrudniający blisko 170 osób. Mimo, iż podkłady produkowane są wyłącznie na terenie Polski, ich produktów z powodzeniem możemy szukać w niemal całej Europie, jak również za oceanem.

Wieloletnie doświadczenie oraz liczne grono zadowolonych klientów to jedne z wielu zalet marki. Firma jest przyjazna środowisku - procesowi produkcji towarzyszy zamknięty cykl odbywający się w 100% z recyklingu. Fair Underlay swoje produkty kieruje przede wszystkim do sieci DIY i operatorów logistycznych. Jest to marka w pełni nastawiona na współpracę - cała ich wiedza i doświadczenie są do dyspozycji klientów.

Wielu sprzedawców próbuje narzucić swoją własną markę oraz nie udostępnia materiałów, niezbędnych do skutecznej sprzedaży produktu. Fair Underlay to przede wszystkim ludzie, którzy służą pomocą i zapewniają pełną personalizację produktu. Dostarczając pełen pakiet know-how wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów - wiadomości te pozwalają w odpowiedni, a przede wszystkim skuteczny sposób zwiększyć sprzedaż, zaplanować rozmieszczenie na półce, czy wprowadzić niestandardową komunikację z klientem.

Decydując się na produkty Fair Underlay zakupujesz nie tylko produkt, ale całą bazę doświadczeń z nim związanych. Firma zapewnia niestandardową konfigurację produktu dostosowaną do Twoich potrzeb - przez rozmiar i kolorystykę, po nadruk, prywatne etykietowanie i opakowanie. Podążając za obecnymi trendami udostępniane są również aplikacje mobilne wspierające asortyment i markę klienta oraz wizualizację produktów, które poprawiają również sprzedaż online.

Ich podkłady podłogowe z powodzeniem można stosować w podłogach drewnianych, laminowanych, warstwowych. Zastępują również klej do mocowania podłóg w systemie pióro-wpust - w linii Engineered Lin znajduje się bowiem podkład z warstwą klejącą, który trwale przymocowuje warstwę wykończeniową do podłoża, tworząc przy tym szczelną izolację.

Obecnie firma oprócz zakładu produkcyjnego, posiada także własne centrum logistyczne i laboratorium - daje jej to niezależność i autonomiczność w procesie produkcyjnym. Własne zaplecze naukowe pozwala na stały rozwój technologiczny - nieustannie prowadzone są prace nad nowymi podkładami podłogowymi, które zapewniać będą jeszcze większą izolacyjność akustyczną. Jako nieliczni w swojej ofercie posiadają technologię podkładów, które zapobiegają przedostawaniu się radonu z podłoża gruntowego do wnętrza budynku, co niweluje promieniowanie w obiekcie.

Partnerstwo biznesowe jest kluczowe w prowadzeniu prężnie rozwijającej się marki - Fair Underlay posiadając nowoczesne laboratorium, udostępnia je firmom z mniejszym doświadczeniem i zapleczem naukowym. Stwarza to przyjazne miejsce, w którym wykonywane są niezbędne badania i testy, które pozwolą na opracowanie nowych technologii podkładów podłogowych.

Fair Underlay to producent, którego misją jest zadowolenie klienta, a jego obecność w Europejskim Stowarzyszeniu Producentów Podłóg Laminowanych świadczy o jakości jego usług i produktów. Dbając o środowisko, jednocześnie wykorzystują najnowocześniejsze technologie, wyprzedzając przy tym swoją konkurencję. Podejmując współpracę z Fair Underlay masz do dyspozycji bogatą bazę wiedzy, pozwalającą zwiększyć sprzedaż wyprodukowanych przez nich podkładów podłogowych w Twojej sieci sprzedaży.

Dodaj ogłoszenie