Falubaz przegrywa w Toruniu

Redakcja
Unibax Toruń na własnym torze wygrywa z Falubazem Zielona Góra 47:42.

Najlepsi zawodnicy Falubazu to: Greg Greg Hancock - 14 pkt, Rafał Dobrucki - 9+1 pkt i Fredrik Lindgren - 8 pkt. Wśród gospodarzy najlepsi byli: Adrian Miedziński - 10 pkt, Wiesław Jaguś - 9+1 pkt, Hans Andersen - 8+1 pkt.

Wideo

Komentarze 18

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

d
dd
W dniu 26.04.2010 o 12:53, jozek-luzek napisał:

PANIE DOWHAN LYSO NIE? -WALASEK 15 (3;3;3;3;3) -LEPIEJ BY NAPRAWDE BYLO KOGOS NA PANA MIEJSCE CO SIE ZNA NA ZUZLU


Nic nie łyso,Grzegorz w Częstochowie zawsze jechał dobrze na przyczepnym torze.
j
jozek-luzek
PANIE DOWHAN LYSO NIE? -WALASEK 15 (3;3;3;3;3) -LEPIEJ BY NAPRAWDE BYLO KOGOS NA PANA MIEJSCE CO SIE ZNA NA ZUZLU
22
W dniu 26.04.2010 o 06:48, StalFalLub napisał:

Przeczytaj te wszystkie posty a znajdziesz odpowiedź....


Gnojki znaleźli sobie miejsce na obelgi.Dziwi mnie tylko to że Lubuska swoje forum udostępnia takim obszczymurkom.Czy naprawdę nie stać właściciela tego forum na moderatora?
M
MAŁY
W dniu 26.04.2010 o 07:35, Falubaziak napisał:

z Falubazu to już nic nie będzie dno i spadek jeszcze niżej


NO MOŻE Z CZĘSTOCHOWĄ SOBIE PORADZĄ KOLEGO, NIE PRZESADZAJ...:-)
F
Falubaziak
z Falubazu to już nic nie będzie dno i spadek jeszcze niżej
S
StalFalLub
W dniu 25.04.2010 o 20:27, Gość napisał:

A dlaczego ty nie napisales cos madrego o meczu????Bo sam tępakiem jestes!!!!!!!!!


Przeczytaj te wszystkie posty a znajdziesz odpowiedź....
H
Helmut
Pszepszam, ale ja obciokjajowiec i mieć pytanje: właśnje wyjedżać z takjego małego mijasteczka Zieluna Gura na kjejunek Wrocław i widzieć taki koszmarny budowa po prawej renka. Cio to za potworek? I ciemu tam Mysz Miki na płocie, a nie na pszykad Bolek und Lolek?
g
gitaja gja
Hej hej Falubass!!! ŁI AR DE CZEMPJONZ!!!
m
marar
obszerność relacji wprost powala ... bravo
S
Stachu
Jak tam miszczowie z południa? Idziecie jak przecinak w tym roku he he he. Stolica województwa pozdrawia. Jak byście mieli ochotę na wysokiej klasy żużel, zapraszamy do Gorzowa. Kufajki i berety z antenką zostawcie w domu... Pzdr
s
stal górą
W dniu 25.04.2010 o 19:53, wanda napisał:

A staleczka znowu szczeka jak to ma w zwyczaju, ścierwojady!!


Po prostu koleżanke z południa żal d..pę ściska i psycha jej siada. Tak to juz jest jak jest sie niedouczonym
G
Gejomysz
W dniu 25.04.2010 o 20:26, Gość napisał:

Skad ta Myszka miki???


bo my geje lubimy myszy
G
Gość
W dniu 25.04.2010 o 20:04, FalStalLub napisał:

I znowu gównarzeria obrzuca się wyzwiskami..... Dzieciaki wymyślcie coś innego bo to już jest nudne... A może jakaś konkretna wypowiedź na temat meczu??? Za trudne???


A dlaczego ty nie napisales cos madrego o meczu????

Bo sam tępakiem jestes!!!!!!!!!
F
Fan ze Szczecina
W dniu 25.04.2010 o 19:53, wanda napisał:

A staleczka znowu szczeka jak to ma w zwyczaju, ścierwojady!!


ale chociaz nie przegrywa meczu za meczem.
G
Gość
W dniu 25.04.2010 o 19:53, wanda napisał:

A staleczka znowu szczeka jak to ma w zwyczaju, ścierwojady!!


Ścierwijadem to Ty jesteś Fallusie!!!! Lubuska Fabryka Zgrzeblarek Przegrała!!!!
buhahahbuahahaha
kurde co to za nazwa Falubaz?? Skad ta Myszka miki???

Magia??? buhahabuahahahbuhahah
Dodaj ogłoszenie