Folwark Pszczew - w zgodzie z naturą, blisko historii

Materiał informacyjny - Folwark Pszczew Łukasz Robak
Obiekt Enoturystyczny, powstały w odrestaurowanej zabudowie kompleksu pałacowo-parkowego dawnych Biskupów Poznańskich. Otoczony parkiem krajobrazowym i wieloma jeziorami, położony z dala od miejskiego zgiełku jest idealnym miejscem wypoczynkowym dla rodzin z dziećmi, lub par zmęczonych miejskim życiem.

Nasz obiekt oferuje gościom wygodę, dobrą kuchnię i kontakt z przyrodą, jest doskonałym miejscem do organizacji imprez okolicznościowych, firmowych imprez i wesel. Folwark Pszczew wyróżnia własna winnica produkująca wytrawne wina wysokiej jakości.

Produkcja win w folwarku jest kontynuacją działań Biskupów Poznańskich na tym terenie, którzy uprawiali właśnie w tym miejscu pierwsze odmiany szczepów winnych. Pobliskie otoczenie Folwarku jest idealnym miejscem na piesze i rowerowe wycieczki wśród dzikiej natury. Dysponujemy własnymi rowerami, które można wypożyczyć na miejscu, oraz Strefą Spa w skład której wchodzi sauna sucha i jacuzzi. Atrakcje te dostępne są za dodatkową dopłatą.

Dla najmłodszych dostępny jest plac zabaw, rowery lub przejażdżki na kucyku. Folwark Pszczew to miejsce gdzie na próżno szukać dźwięku zatłoczonego miasta. Tu usłyszeć można szum drzew, dźwięk galopu i śpiew ptaków.

Folwark Pszczew - w zgodzie z naturą, blisko historii
Dodaj ogłoszenie