Forum Seniora już w środę, 19 kwietnia w Zielonogórskiej Palmiarni. Gościem specjalnym będzie aktorka Emilia Krakowska

Akcja specjalna Forum Seniora
Wiosenna edycja Forum Seniora odbędzie się w Zielonej Górze w środę, 19 kwietnia. W wydarzeniu może uczestniczyć tylko 200 osób, więc warto szybko zgłosić swój udział. Tym bardziej, że gościem specjalnym Forum będzie znana i lubiana aktorka Emilia Krakowska.

Mamy to! - zakrzyknęłaby młodzież. Faktycznie jest powód do radości, bowiem po ponad dwóch latach pandemicznej przerwy znowu spotkamy się stacjonarnie na Forum Seniora!

Forum Seniora to spotkanie organizowane przez „Gazetę Lubuską” już po raz kolejny. W programie seria ciekawych wykładów, porad ekspertów oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania z zakresu zdrowia i bezpieczeństwa osób starszych. Dużo przydatnej wiedzy dla każdego.
W tym roku tematem przewodnim będzie czas wolny. Porozmawiamy o tym, jak aktywnie i ciekawie spędzać wolny czas oraz jakie znaczenie dla jakości życia mają zdrowie i dobre samopoczucie.

Forum to okazja do spotkań z ekspertami, nawiązania nowych znajomości, wymiany doświadczeń. To miło i pożytecznie spędzony czas.

Eksperci podzielą się z uczestnikami:

  • najnowszymi odkryciami medycyny,
  • radami, jak zachować zdrowie i kondycję,
  • ciekawostkami z zakresu nowych technologii, z których codziennie wszyscy korzystamy,
  • istotnymi dla osób starszych aspektami prawnymi,
    i oczywiście:
  • jak uchronić się przed oszustami.

Ten ostatni temat jest szczególnie ważny, gdyż mimo wielu ostrzeżeń w mediach, stale rośnie liczba seniorów oszukanych metodą na wnuczka, na bank, na policję itp.

Katarzyna Gańko z Zespołu Programów Edukacyjno-Informacyjnych w NASK opowie o "Cyberbezpieczeństwie dla seniora".

Podczas Forum dostępne będą również dla Państwa stoiska przygotowane przez Partnerów Wydarzenia. Będzie można poznać artykuły i usługi przydatne dla seniorów. Stoiska będą do Państwa dyspozycji podczas przerw między prelekcjami.

 
Wyjątkowy gość
 

Gościem specjalnym wiosennej edycji Forum Seniora będzie Emilia Krakowska.

Emilia Krakowska to wybitna polska aktorka filmowa i teatralna  – poznanianka z urodzenia, warszawianka z wyboru. Karierę rozpoczęła w 1963 roku. Publiczność pokochała ją za niezapomnianą Jagnę z Reymontowskich „Chłopów”, Malinę z opowiadania Iwaszkiewicza, Marysię z „Wesela”, panią Dulską Zapolskiej oraz „Gabrielę” z serialu „Na dobre i na złe”. Widzowie kojarzą ją także z takich produkcji jak „Kolumbowie”, „Ziemia Obiecana” czy „Barwy szczęścia”.

Gdzie, kiedy odbędzie się Forum Seniora?

Forum Seniora odbędzie się w środę, 19 kwietnia w godz. 10.00-15.00, w przepięknej o każdej porze roku Zielonogórskiej Palmiarni. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godzinie 9.30.
Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale trzeba się wcześniej zapisać. Po dokonaniu zgłoszenia wysłane zostanie zaproszenie na Forum. Jedną z opcji jest wypełnienie poniższej ankiety:

ZAPISY NA FORUM ZAMKNIĘTE

Drugą opcją jest wysłanie maila na adres [email protected]

Uwaga! W wiadomości koniecznie należy podać imię i nazwisko uczestnika, numer telefonu.
Organizator skontaktuje się z uczestnikiem w celu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

W razie problemów z rejestracją jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni powszednie od godz. 8.00 do 14.00 pod numerem telefonu 500 324 374.

Prosimy nie zwlekać z decyzją o zapisaniu się, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, a lista szybko się zapełnia.
Drogi Seniorze pamiętaj, aby w dniu wydarzenia zabrać ze sobą wysłane przez nas zaproszenie. Jest ono niezbędne, by móc uczestniczyć w Forum.

Partnerem głównym Forum Seniora jest ENEA S.A.

Forum Seniora już w środę, 19 kwietnia w Zielonogórskiej Palmiarni. Gościem specjalnym będzie aktorka Emilia Krakowska

Partnerem głównym Forum Seniora jest Polregio S.A. Lubuski Zakład w Zielonej Górze

Partnerem wspierającym Forum Seniora jest Decathlon

Regionalnym partnerem wspierającym Forum Seniora jest KIND APARATY SŁUCHOWE

Partnerem merytorycznym jest Lubuski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia

Jeśli nie możecie być z nami na żywo

Warto wiedzieć, że Forum Seniora w Zielonej Górze jest jednym z całego cyklu wydarzeń organizowanych na terenie całej Polski przez wszystkie redakcje należące do Polska Press Grupy. Dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć osobiście w Forum Seniora przygotowany zostanie specjalny magazyn „Forum Seniora” . Ukaże się on 28 kwietnia w 20 dziennikach regionalnych Polska Press Grupy, a w naszych serwisach internetowych można będzie obejrzeć online – na ekranie tableta, komputera czy laptopa specjalny materiał wideo prezentujący najciekawsze fragmenty z różnych spotkań „Forum Seniora” w całej Polsce.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska