Gala charytatywna „Warto jest pomagać” ONLINE już w niedzielę

Artykuł sponsorowany Warto jest pomagać
TaJo Photography
Zapraszamy wszystkich ludzi o dobrych sercach do udziału w XVI edycji Gali charytatywnej „Warto jest pomagać”, która wyjątkowo odbędzie się ON LINE. Wystąpią gwiazdy i odbędą się licytacje dla Ani Orłowskiej.

Pomaganie i Gala „Warto jest pomagać” to całe moje życie.

Pomaganie i Gala „Warto jest pomagać” to całe moje życie przekonuje Grzegorz Hryniewicz – inicjator Gali, scenarzysta i reżyser koncertu, prezes Stowarzyszenia „Warto jest pomagać”. Odkąd pamiętam zawsze angażowałem się w pomoc tym, którzy tego potrzebowali. Wyniosłem to z domu. Cenie moich rodziców, że tak mnie wychowali i bardzo ich kocham, moją mamę Ewę i tatę Roberta. To Oni zaszczepili we mnie duszę artystyczną i chęć niesienia pomocy i to czynie idąc w ich ślady. Wspierają mnie w tym moja siostra Małgosia i moi przyjaciele. Od wielu lat pomagam, ponieważ uważam, że pomaganie to nasz obowiązek. Dopóki jesteśmy zdrowi to musimy pomagać tym, którzy tego potrzebują, bo za jakiś czas to my możemy potrzebować pomocy. Po za tym niesamowicie się realizuję i spełniam.. Jestem człowiekiem, który żyje muzyką, artyzm to moje życie. Połączone to wszystko z niesieniem pomocy innym, daje coś pięknego.

Komu pomaga Stowarzyszenie?

Stowarzyszenie "Warto jest pomagać" pomaga chorym i potrzebującym, w refundowaniu kosztów leczenia i rehabilitacji. Łącznie mamy ponad 200 podopiecznych, którym pomogliśmy na kwotę ponad 5 milionów złotych. Członkami Honorowymi naszego Stowarzyszenia są: Bartek Jędrzejak, Dorota Gardias, Kasia Wilk, Michał Szpak i Joanna Kołaczkowska. We wcześniejszych Galach gościliśmy takie osobistości jak: Justyna Steczkowska, Natalia Kukulska, Dorota Wellman, Halina Mlynkova, Anna Jurksztowicz, Igor Herbut, Marek Piekarczyk, Mietek Szcześniak, Stanisław Karpiel Bułecka, Stan Borys, Kasia Wilk, Krystyna Prońko, Michał Szpak, Kuba Badach, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Stasiak, Rafał Brzozowski, Halina Benedyk, Natalia Szroeder, Kasia Skrzynecka, Dawid Portasz, Alicja Janosz, Marek Kaliszuk, Gabriel Fleszar, Przemysław Sadowski, Natalia Lubrano, Dorota Osińska, Kabaret Jurki, Robert Kudelski, Tomasz Zubilewicz, Patrycja Kosiarkiewicz, Łukasz Zagrobelny, Ewelina Flinta, Bartek Jędrzejak, Dorota Gardias, Joanna Brodzik, Joanna Kołaczkowska, Marta Podulka, Dorota Miśkiewicz, Ewa Jach, Marcelina, Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj Krawczyk, Michał Wiśniewski i wielu innych. (www.wartojestpomagac.pl)

XVI edycja Gali charytatywnej „Warto jest pomagać” odbędzie się w niedzielne popołudnie.

W jeden z grudniowych wieczorów słychać w mieście jak rozbrzmiewają kolędy i pastorałki. Większość mieszkańców miasta co roku przybywa na nasze Gale, aby wesprzeć podopiecznych stowarzyszenia i razem z artystami zaśpiewać kolędy i poczuć ten piękny świąteczny klimat. Ten magiczny czas to charytatywna Gala „Warto jest Pomagać”, która już od 15 lat gości w Zielonej Górze. To już po raz 16 i to w takich okolicznościach, w okresie tak trudnym, gdzie nie możemy się spotykać, grupować i korzystać z tego co było normalne bo choroba Covid 19 zdominowała nasze życie wyszliśmy naprzeciw temu i Gala się odbędzie, tym razem ON LINE z udziałem artystów – gwiazd w niedzielne popołudnie 20 grudnia o godz. 16:00.

XVI edycja Gali charytatywnej „Warto jest pomagać”, wyjątkowo ON-LINE na stronie facebook.com/WartoJestPomagac

Pomagamy z całych sił!

Podczas Gali będziemy zbierać pieniądze a cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie małej Ani Orłowskiej, która choruje na SMA 1 - rdzeniowy zanik mięśni. 9 500 000 zł !!!! Tyle musimy zebrać, aby ocalić życie Ani. Podczas Gali będzie przeprowadzona licytacja wyjątkowych, przepięknych, świątecznych gadżetów. Licytację poprowadzi na żywo Rademenez na fanpage Stowarzyszenia „Warto jest pomagać”.

Anioł roku 2020

Podczas Gali ON LINE odbędzie się także wręczenie „Anioł Roku”. Zwycięzców w danych kategoriach poznamy właśnie w niedzielne popołudnie. Nagrodami są statuetki Anioła Roku oraz nagrody ufundowane przez Miasto Zielona Góra, Optyk Kierszniowski oraz Nobel-Shop.eu.

Działanie w ramach Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 - 2030.

Dodaj ogłoszenie