„Gazeta Lubuska” w podróży! Weź udział w konkursie fotograficznym i wygrywaj nagrody. Czeka lot balonem dla dwóch osób!

Artykuł sponsorowany 70 lat Gazety Lubuskiej
Udostępnij:
Ten rok jest dla nas wyjątkowy, ponieważ obchodzimy jubileusz 70-lecia „Gazety Lubuskiej”! Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych Czytelników drugą odsłonę konkursu fotograficznego. Co tydzień mamy dla Was do wygrania karty podarunkowe o wartości 200 zł, a na koniec konkursu przyznamy nagrodę specjalną - lot balonem dla dwóch osób. Świętujcie razem z nami, zapraszamy!
KLIKNIJ TUTAJ
I WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

_____

Pierwszego września 1952 roku ukazał się pierwszy, w pełni redagowany i drukowany lokalnie numer „Gazety Zielonogórskiej”. Przez lata wiele się zmieniło, ale jedno pozostało niezmienne - zawsze jesteśmy blisko naszych Czytelników, których od 70 lat codziennie informujemy o najważniejszych sprawach z regionu, kraju i świata. Dlatego w tym roku uczcimy dzień 1 września, przyznając w tym dniu nagrodę główną - lot balonem dla dwóch osób. Balon, którym zwycięzca poleci, należy do Aeroklubu Ziemi Lubuskiej i ma nadrukowane stare logo "Gazety Lubuskiej". Będzie to zatem sentymentalna podróż w nieznane. Zapraszamy do udziału w konkursie, pokażcie nam, jak podróżujecie z "Gazetą Lubuską".

Dziś już nie tylko papier

Stali Czytelnicy dobrze wiedzą, że „Gazeta Lubuska” od lat dostępna jest również w wersji internetowej. Codzienne wydanie można czytać na stronie prenumerata.gazetalubuska.pl lub prasa24.pl. Oprócz tego najświeższe informacje aktualizowane przez cały dzień dostępne są dla Państwa na stronie www.gazetalubuska.pl. Dla urządzeń mobilnych dostępna jest także aplikacja.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

  • Pokażcie na zdjęciach, jak „Gazeta Lubuska” towarzyszy Wam w podróży. Liczy się pomysłowość!
  • Do zgłoszenia możecie dodać opis do zdjęcia lub życzenia urodzinowe.
  • W konkursie możecie wziąć udział wielokrotnie.
  • Zgłoszenia przyjmowane są od 11 lipca do 28 sierpnia 2022.

Wszystkie zgłoszone zdjęcia opublikujemy w serwisie www.gazetalubuska.pl, a najciekawsze zostaną opublikowane na stronie, na Facebooku oraz Instagramie „Gazety Lubuskiej”.

W poniższej galerii prezentujemy blisko 70 zdjęć nadesłanych przez naszych Czytelników do udziału w pierwszej odsłonie jubileuszowego konkursu "Gazeta Lubuska codziennie ze mną". Serdecznie dziękujemy za zdjęcia, za Wasze świetne pomysły i życzenia urodzinowe dla GL!

Co tydzień wybierzemy zwycięzcę

W każdym tygodniu trwania konkursu wybierzemy najciekawsze prace (zdaniem komisji konkursowej), których autorzy wygrają karty podarunkowe o wartości 200 zł do sklepów, serwisów i drogerii: Empik, 4F, Allegro oraz Rossmann.

Komisja konkursowa wyłoni i nagrodzi po jednym zwycięzcy w każdym tygodniu trwania konkursu, tj.: 19 lipca, 26 lipca, 2 sierpnia, 9 sierpnia, 16 sierpnia, 23 sierpnia i 30 sierpnia br. Łącznie siedmiu laureatów.

  • 19 lipca i 9 sierpnia br. do wygrania po jednej karcie podarunkowej do sklepu Empik o wartości 200 zł każda,
  • 26 lipca i 16 sierpnia br. do wygrania po jednej karcie podarunkowej do drogerii Rossmann o wartości 200 zł każda,
  • 2 sierpnia i 23 sierpnia br. do wygrania po jednej karcie podarunkowej do sklepu 4F o wartości 200 zł każda,
  • 30 sierpnia br. do wygrania jedna karta Allegro o wartości 200 zł.

1 września br. przyznamy jedną nagrodę specjalną - lot balonem dla dwóch osób.

Osoby, do których trafi nagroda główna, będą miały możliwość odbycia wraz z Aeroklubem Ziemi Lubuskiej godzinnego lotu widokowego. Szczegóły na temat lotu znajdują się w regulaminie, link poniżej.
Data wyboru laureata nie jest przypadkowa - to wtedy właśnie ukazał się pierwszy numer Gazety Lubuskiej w całości redagowany i drukowany lokalnie!

_____

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Lubuska