GKK poleciało z nieba na ziemię i z powrotem w górę

(pat)
22-letni Marcin Pławucki nie zawiódł we Władysławowie
22-letni Marcin Pławucki nie zawiódł we Władysławowie Bogusław Sacharczuk
Taką drogę przeszli w sobotę we Władysławowie drugoligowcy z Gorzowa. Beniaminek w końcu przerwał fatalną passę i po siedmiu porażkach z rzędu zwyciężył na wyjeździe.

SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO - GKK I LO GORZÓW WLKP. 75:80 (27:23, 20:14, 14:24, 14:19)

GKK I LO: Ejsmont 18, Rogacewicz 13, Pławucki 11, Cierzniewski 10, Wojciechowski 7 oraz Borowski 11, Mańkowski 6, Pęczek 4, Owczarek, Mysior i Czelusta po 0.

To był dla naszych bardzo ważny mecz. Początkowo szło planowo, bo rządzili goście: było 10:3 i 17:11 dla GKK I LO. Wydawało się, że nasi bez problemu poradzą sobie z "czerwoną latarnią". Tymczasem rywale zerwali się do ataku i po pierwszej połowie, wykorzystując naszą niemoc, pewnie prowadzili. Na szczęście, tuż po przerwie gorzowianie wzięli się do roboty i już w 25 min mieliśmy remis po 52. Decydujący cios beniaminek zadał w ostatniej kwarcie, choć jeszcze w 38 min było na styku (70:70).