Golfowe półkolonie dla dzieci w Zielonej Górze

Redakcja
Przytok Golf & Resort- fascynujący pomysł na wakacje

Wakacje w pełni. Rodzice starają się im uatrakcyjnić ten czas. Wyjazdy do dziadków, nad morze, w góry. A co z tymi, które będą musiały zostać w mieście?

Przytok Golf & Resort - nowopowstałe pole golfowe, tylko 12 km od centrum Zielonej Góry przygotował dla dzieciaków golfowe półkolonie.
Przez pięć dni, od 25 do 29 lipca codziennie od 8:00 do 16:00 dzieci spotykają się na polu golfowym i łączą zabawę z nauką. Nuda jest naszym wspólnym wrogiem a dzieciaki uwielbiają ruch, zabawę i nowe zajęcia.

Przytok Golf & Resort zapewnia profesjonalną opiekę i mnóstwo atrakcji.
Uczestnikom półkolonii proponujemy

•4 godziny nauki gry w golfa dziennie poprzez zabawę. Realizujemy specjalne scenariusze zajęć golfowych, dzięki którym dzieci nie będą się nudzić
•2 posiłki dla dzieci dziennie: II śniadanie i obiad.
•zajęcia dodatkowe min. pilates, joga i dużo ruchu na świeżym powietrzu.
Oczywiście przez całe wakacje pole golfowe Przytok Golf & Resort jest dostępne dla graczy i uczących się gry w golfa. Nasi trenerzy są dostępni i prowadzą zajęcia indywidualne, grupowe kursy golfowe dla dorosłych oraz spotkania firmowe, których motywem przewodnim może być golf.

Czas wakacji to idealny termin na firmową integrację. Integracja z golfem to gwarancja sporych emocji i niezapomnianych przeżyć dla wszystkich uczestników.

Pole golfowe Przytok otwarte jest codziennie w godzinach 8:00-20:00. Wystarczy ciekawość, chęć odwiedzenia nas i wygodny ubiór.

Tel kontaktowy : 570 021 530 lub [email protected]

www.przytokgolfresort.pl

Serdecznie zapraszamy!

Wideo

Dodaj ogłoszenie