Gazeta Lubuska

Gorzów. Mężczyzna wszedł na drzewo na wysokość 3. piętra. Jest pobudzony. Trwa akcja ratunkowa

Godz. 13.45:Po długich negocjacjach mężczyznę udało się sprowadzić bezpiecznie na ziemię. Był najprawdopodobniej pod wpływem środków psychoaktywnych.

Tomasy Rusek

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [3/10] Poprzednie Następne

Godz. 13.45:
Po długich negocjacjach mężczyznę udało się sprowadzić bezpiecznie na ziemię. Był najprawdopodobniej pod wpływem środków psychoaktywnych.

Godz. 12.59:
Mężczyzna usiadł na gałęzi. Z informacji, jakie do nas dotarły wiemy, że na chwilę obecną nie zamierza schodzić. Ciężko ustalić, jakie są motywy jego działania.

Na drzewo między placówką poczty głównej a kamienicy przy ulicy Mieszka 1 wdrapał się człowiek. Trwa akcja ratunkowa. Mężczyzna jest dziwne pobudzony. Nie wykluczone, że zażywał jakieś środki psychoaktywne.Mężczyzna stoi na gałęziach na wysokości 2-3 pietra. Na miejscu jest straż, policja i pogotowie ratunkowe. Nie ma utrudnień w ruchu. Zablokowany jest tylko jeden z dojazdów do zaplecza poczty głównej.

Gałęzie utrudniają widoczność, ale można dostrzec, że mężczyzna rozmawia z ratownikami. Na dole strażacy na wszelki wypadek rozłożyli poduszkę, by w razie upadku, nic mu się nie stało.

Polecamy