GORZÓW WLKP. Marsz Równości. Radna Alicja Burdzińska prosi prezydenta, by nie dawał na niego zgody

Jarosław MiłkowskiZaktualizowano 
Tak wyglądał Marsz Równości w Białymstoku. Wojciech Wojtkielewicz
24 sierpnia ma się odbyć Marsz Równości. Organizatorzy wysłali wczoraj do urzędu wniosek o zezwolenie na marsz. Radna PiS Alicja Burdzińska prosi prezydenta, by zgody nie udzielał.

W tym tygodniu radna Alicja Burdzińska z PiS napisała interpelację do prezydenta Jacka Wójcickiego. Dotyczy on Marszu Równości. W planach jest on przewidziany na sobotę 24 sierpnia. „Proszę, aby w momencie wpłynięcia wniosku o zezwolenie na organizację Marszu Równości nie wyraził pan zgody, przez co spowoduje, że nasze miasto Gorzów będzie miejscem wzajemnego szacunku i tolerancji” – czytamy w piśmie, które wpłynęło w środę do magistratu. Swoją prośbę do magistratu radna tłumaczy tym, że „powszechnie wiadomym jest, że uczestnicy owych marszów (zwożeni z całego kraju autokarami, działacze LGBT) poprzez swoje skrajne zachowania – niestosowny ubiór, obrażanie uczuć religijnych katolików – budują złą atmosferę szyderstwa i nienawiści w celu spowodowania interakcji, która ma eskalować konflikt w danym środowisku”.

Zobacz, jak wyglądał marsz równości w Zielonej Górze:

Pismo z prośbą o zezwolenie na Marsz Równości jego organizatorzy wysłali wczoraj. - Zrobiliśmy to minutę po północy. Urząd decyzję może podjąć najpóźniej 96 godzin przed planowanym terminem marszu. Wystartuje on o 14.30. Trasy jeszcze nie upubliczniamy. Zainteresowanie uczestnictwem w marszu wyraziło na Facebooku około 1400 osób. My spodziewamy się, że będzie uczestniczyć w nim około 500 osób – mówi nam gorzowianka Monika Drubkowska, jedna z trzech osób, które organizują marsz.

II Marsz Równości i kontrmanifestacja w Zielonej Górze. Poru...

Zobacz też: Chcieliśmy po prostu stworzyć dzień dziecka dla wszystkich". W Zielonej Górze odbył się II Marsz Równości

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 16

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

S
Spokoj i harmonia
2019-07-30T08:10:49 02:00, Wkurzony:

A moze tez zrobic marsz pedofilów,zoofilow, morderców,gwalcicieli, terrorystów przecież ich też by można było tolerować. Oni na swój sposob też sa normalni i są ludźmi.ten świat idzie w złym kierunku! Terrorysta z Francji który zabił kilkadziesiąt osób dostał odszkodowanie bo to monitorowali 24h w areszcie. On też ma prawa.

Jak mozna wyzej podane kategorie ludzi wrzucac do tej samej grupy z ludzimy o przekonaniach homoseksualnych.

. Przez to widac jak na dloni jak niski poziom wiedzy posiada ,,wkurzony,,.

Badzo niski poziom wiedzy i swiatopogladu. Sredniowiecze w zlym stylu.

W
Wkurzony

A moze tez zrobic marsz pedofilów,zoofilow, morderców,gwalcicieli, terrorystów przecież ich też by można było tolerować. Oni na swój sposob też sa normalni i są ludźmi.ten świat idzie w złym kierunku! Terrorysta z Francji który zabił kilkadziesiąt osób dostał odszkodowanie bo to monitorowali 24h w areszcie. On też ma prawa.

G
Gość
2019-07-26T01:07:40 02:00, TRAIMIDER:

Niech sie pierw Rada Miasta zastanowi czy ma tyle łóżek w szpitalu dla "Paradujacych", i zrobia sonde 500 obywateli GW czy chcieli by widzieć "to coś" a nie postanawiacie i kropka.To lud was wybiera, a tych sobie odmieńców, jest garstka. Lud was wybiera, oni maja to w dupieeeee!! I nie chcemy widzieć tego czegoś!!

2019-07-26T08:07:17 02:00, Gość:

Jak nie chcesz patrzec to nie patrz. Masz prawo wyboru.

Najwiecej zatwardziali ludzie i krytycy innosci boja ja sie, ze moze w srodku sa tez inny i to ich przeraza. Czesto tak bywa. Haha

Nie obawiaj sie czlowieku. zwykly marsz nie zarazi ciebie.haha

Ale pokoze ze nawet garstka innych ma prawo bytu w Europie czy na swiecie.

Daj zyc innym. To inni ciebie tez beda szanowali. Bez szacunku i zrozumienia dla innych daleko nie zajedziesz.

2019-07-27T17:22:07 02:00, drAtanazyKula:

Ale pierdol...sz farmazony. Jesteś inną to sobie bądź. Ludzie protestują przeciwko prowpkacyjnym często perwersyjnym zachowaniom na takich spędach. Na które zresztą są przywożeni aktywiści - deprawiści z różnych stron Polski. To co oni proponują to nie są wzorce ani moralne, ani społeczne, wychowawcze, czy edukacyjne. Jest to propagowanie chorej, deprawacujmej, antyrodzinnej i antyspołecznej ideologii LBGTQIAP i chyba sama nie wiesz co kryje się za tymi literami. Krótko mówiąc precz z homoterrorem i narzucaniem się około 5% wobec innych.

Moze sie zdziwisz.

Jestem hetero .

Jestem tolerancyjna.

Koscielne nauki i zabobony prowadza tylko do nienawisci i strachu przed czyms innym ,co u ciebie widac. Taki tok myslenia jak twoj nadaje kosciol.

Jak wiemy kosciol ogranicza ludzkosc.

Nie tylko kosciol.

Wszystkie religie, bo nie so otwarte na roznorodnosc.

Dlatego jest w Polsce tyle nienawisci w stosunku do innych.

Zreszta te 5% ludzi o ktorych piszesz ,ze ci cos narzucaja nic tobie nie narzucaja

Jezelo czujesz sie hetero zaden marsz tego nie zmieni.

Oni poprostu przekazuja przez ten marsz ze tez maja prawo do normalnego zycia i miec takie same prawa jak hetero.

d
drAtanazyKula
2019-07-26T01:07:40 02:00, TRAIMIDER:

Niech sie pierw Rada Miasta zastanowi czy ma tyle łóżek w szpitalu dla "Paradujacych", i zrobia sonde 500 obywateli GW czy chcieli by widzieć "to coś" a nie postanawiacie i kropka.To lud was wybiera, a tych sobie odmieńców, jest garstka. Lud was wybiera, oni maja to w dupieeeee!! I nie chcemy widzieć tego czegoś!!

2019-07-26T08:07:17 02:00, Gość:

Jak nie chcesz patrzec to nie patrz. Masz prawo wyboru.

Najwiecej zatwardziali ludzie i krytycy innosci boja ja sie, ze moze w srodku sa tez inny i to ich przeraza. Czesto tak bywa. Haha

Nie obawiaj sie czlowieku. zwykly marsz nie zarazi ciebie.haha

Ale pokoze ze nawet garstka innych ma prawo bytu w Europie czy na swiecie.

Daj zyc innym. To inni ciebie tez beda szanowali. Bez szacunku i zrozumienia dla innych daleko nie zajedziesz.

Ale pierdol...sz farmazony. Jesteś inną to sobie bądź. Ludzie protestują przeciwko prowpkacyjnym często perwersyjnym zachowaniom na takich spędach. Na które zresztą są przywożeni aktywiści - deprawiści z różnych stron Polski. To co oni proponują to nie są wzorce ani moralne, ani społeczne, wychowawcze, czy edukacyjne. Jest to propagowanie chorej, deprawacujmej, antyrodzinnej i antyspołecznej ideologii LBGTQIAP i chyba sama nie wiesz co kryje się za tymi literami. Krótko mówiąc precz z homoterrorem i narzucaniem się około 5% wobec innych.

G
Gość
2019-07-26T01:07:40 02:00, TRAIMIDER:

Niech sie pierw Rada Miasta zastanowi czy ma tyle łóżek w szpitalu dla "Paradujacych", i zrobia sonde 500 obywateli GW czy chcieli by widzieć "to coś" a nie postanawiacie i kropka.To lud was wybiera, a tych sobie odmieńców, jest garstka. Lud was wybiera, oni maja to w dupieeeee!! I nie chcemy widzieć tego czegoś!!

Jak nie chcesz patrzec to nie patrz. Masz prawo wyboru.

Najwiecej zatwardziali ludzie i krytycy innosci boja ja sie, ze moze w srodku sa tez inny i to ich przeraza. Czesto tak bywa. Haha

Nie obawiaj sie czlowieku. zwykly marsz nie zarazi ciebie.haha

Ale pokoze ze nawet garstka innych ma prawo bytu w Europie czy na swiecie.

Daj zyc innym. To inni ciebie tez beda szanowali. Bez szacunku i zrozumienia dla innych daleko nie zajedziesz.

T
TRAI
2019-07-25T22:51:34 02:00, PANDA:

Niech geje i lesbijki się bzykaja w domu a nie panosza się z tym na ulicy. Jeszcze do nie dawna ich tolerowalem Ale co oni teraz wyrabiaja to przesada. Coraz więcej żądają. Niedługo moje wnuczeta nie będą miały prawa wyboru. Pary heteroseksualne będą wyśmiewane A homoseksualne normalnym zjawiskiem. Nie w tym kierunku to idzie. Polska jest Polską a nie zgnilym zachodem. Mniejszość chce rządzić większością. Tak U nas nie będzie!!!

2019-07-25T23:20:25 02:00, Obywatelka8:

Zapewno tolerancja i rownosc dla wszystkich Polakow i ludzi na calym swiecie jest slowem nie zrozumialym dla Pandy.

Stawia sie wyzej bo jest heteroseksualny/na i jest Polkiem.

Przypominam ze homosekualne pary tez sa Polakami i maja prawo do normanego zycia.

Ciekawe jak wnuczeta od urodzenia tez beda czule sie innaczej. Tez bedzie taka nienawisc do nich mial. Tez powie ze nie sa Polakami. Nigdy nic nie wiadomo co los przyniesie

Jak na razie wspolczuje wnukom.

Mam jednak nadzieje ze milosc rozjasni Pandzie serce .

Komentuje, komentarz z racji tego ze nic sie samo nie dzieje jest faktem. Jezeli dasz komus do myslenia w kierunku gejowskiego/lesbijskiego, badz ktos zapoczatkowal twoje uczucie w tym samym kierunku j/w to jak on ku... Ma byc normalny, Dlatego geje i lesbijki podziekujcie tym kto wam wjebal to do glowy, mogliscie byc normalni...

T
TRAIMIDER

Niech sie pierw Rada Miasta zastanowi czy ma tyle łóżek w szpitalu dla "Paradujacych", i zrobia sonde 500 obywateli GW czy chcieli by widzieć "to coś" a nie postanawiacie i kropka.To lud was wybiera, a tych sobie odmieńców, jest garstka. Lud was wybiera, oni maja to w dupieeeee!! I nie chcemy widzieć tego czegoś!!

O
Obywatelka8
2019-07-25T22:51:34 02:00, PANDA:

Niech geje i lesbijki się bzykaja w domu a nie panosza się z tym na ulicy. Jeszcze do nie dawna ich tolerowalem Ale co oni teraz wyrabiaja to przesada. Coraz więcej żądają. Niedługo moje wnuczeta nie będą miały prawa wyboru. Pary heteroseksualne będą wyśmiewane A homoseksualne normalnym zjawiskiem. Nie w tym kierunku to idzie. Polska jest Polską a nie zgnilym zachodem. Mniejszość chce rządzić większością. Tak U nas nie będzie!!!

Zapewno tolerancja i rownosc dla wszystkich Polakow i ludzi na calym swiecie jest slowem nie zrozumialym dla Pandy.

Stawia sie wyzej bo jest heteroseksualny/na i jest Polkiem.

Przypominam ze homosekualne pary tez sa Polakami i maja prawo do normanego zycia.

Ciekawe jak wnuczeta od urodzenia tez beda czule sie innaczej. Tez bedzie taka nienawisc do nich mial. Tez powie ze nie sa Polakami. Nigdy nic nie wiadomo co los przyniesie

Jak na razie wspolczuje wnukom.

Mam jednak nadzieje ze milosc rozjasni Pandzie serce .

G
Go

Jak chciała zostać radną, to miała ambitne postulaty. Teraz wychodzi z niej PiSior

P
PANDA

Niech geje i lesbijki się bzykaja w domu a nie panosza się z tym na ulicy. Jeszcze do nie dawna ich tolerowalem Ale co oni teraz wyrabiaja to przesada. Coraz więcej żądają. Niedługo moje wnuczeta nie będą miały prawa wyboru. Pary heteroseksualne będą wyśmiewane A homoseksualne normalnym zjawiskiem. Nie w tym kierunku to idzie. Polska jest Polską a nie zgnilym zachodem. Mniejszość chce rządzić większością. Tak U nas nie będzie!!!

O
Obywatelka8

Wszyscy mamy prawo do bycia kim jestesmy. Tak jest w naszej konstytucji.

Tolerancja pokazuje ze jestes czlowiekiem wielkim - otwartym na inny styl zycia a nie stwardzialy z klapkami na oczach.

Tolerancja to jest zyj sobie jak ty chcesz i daj innym zyc tak jak oni chca.

Wolnosc zycia dla kazdego.

a
amigo

Gnać pisowców wszelkim dostępnymi metodami!!!!!!!!

m
mysz.1974

Na szczęście do 26 września jestem za granicą.

O
Ogórek

Szacunek i tolerancja na warunkach PiS.

Mogą paradować naziole, kibole i oczywiście aktyw PiS. A reszta cicho siedzieć w domu.

Brawo PiS.

n
nonpossumus

pedalicja i sodomia chce sprofanować dzień Św. Bartłomieja. Gonić tą nihilistyczną hołotę!!!

Dodaj ogłoszenie