GORZÓW WLKP. Marsz Równości w Gorzowie przejdzie przez Górczyn. Znamy trasę

Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski
Marsz Równości przejdzie przez Gorzów w sobotę 24 sierpnia. Archiwum Polska Press
W sobotę 24 sierpnia na ulice Gorzowa wyjdzie pierwszy w historii miasta Marsz Równości. Właśnie poznaliśmy trasę, którą przejdą uczestnicy zgromadzenia.
Trwa głosowanie...

Czy weźmiesz udział w marszu?

Marsz Równości rozpocznie się o 14.00 w Parku 750-lecia za Castoramą. Następnie przejdzie on ulicami: Czartoryskiego, Piłsudskiego, al. Ruchu Młodzieży Niezależnej do ronda Ofiar Katynia, na nim marsz zawróci i powróci do Parku 750-lecia. - Powyższe ulice są dwujezdniowe. Uczestnicy będą poruszali się jedną jezdnią zgodnie z kierunkiem ruchu pojazdów. Druga jezdnia w tym czasie będzie przejezdna.

Ruchem będzie kierowała Policja. Kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami. Ulice będą udostępniane dla ruchu w miarę przemieszczania się uczestników marszu. Dodatkowo wystąpią opóźnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej. Autobusy będą omijać ulice, po których będzie odbywał się marsz alternatywnymi trasami. W związku z powyższym niektóre przystanki w tym czasie nie będą obsługiwane – informują urzędnicy miejscy.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 12

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Podaj powód zgłoszenia

B
Brzeszczotto

Nie udało się otumanić zbrodniczą czerwoną ideologią robotników i chłopów, nie powiodła się dekomunizacja odsuwająca w polityczny niebyt fanatycznych wyznawców podziału społeczeństwa na "klasy" i totalitarnej dyskryminacji wszystkich bez wyjątku zgodnie z uświęconą mafijną zasadą "kto nie z nami ten, przeciwko nam". Przepoczwarzony lewacki totalitarny neokomunizm "kroczy przez instytucje", robi bydlęco przewrotną rewolucję w systemie pojęć i wartości, posługuje się "proletariatem zastępczym", wykorzystuje "fanatyzm płciowy" środowisk "dumnych ze swojej kalekiej odmienności". Na odwłokach LGBTQ wspina się do koryta i władzy?

G
Gość
2019-08-23T14:48:08 02:00, Gość:

No i tam gdzieś z boku, na dalekim osiedlu, tak aby nie rzucali się w oczy ludziom, niech sobie przejdą....Tylko czy władze miasta miasta zadbały o to aby potem trasa został umyta i zdezynfekowana ? np. polewaczkami / woda detergenty/... Pamiętajmy o bezpieczeństwie sanitarnym mieszkańców Gorzowa i że przyjezdni to grupa tzw.podwyższonego ryzyka" jeżeli chodzi o występowanie AIDS !

2019-08-23T17:26:14 02:00, J:

Debil...

2019-08-23T17:37:35 02:00, Gość:

Normalny jesteś? Widać ze zacofanie w Gorzowie nadal jest ! Zacznij się edukować a później pisz wypociny 😂

2019-08-23T21:57:46 02:00, Gość:

Nie zacofanie, tylko tolerancja do pewnego stopnia. LGBT mają te same prawa jak każdy obywatel. Natomiast nikt nikogo nie zmusi do tolerancji odstępstw od utrwalonej przez pokolenia reguły Facet Kobieta=Dzieci i Rodzina. Domaganie się prawa do małżeństw tej samej płci, czy nie daj Boże (każdy!!!) adopcji dzieci to zwiększenie praw osób z mniejszości seksualnych. Na to się nie godzę. Mamy demokrację = rządzi większość. Mniejszość nie może wymuszać na większości swoich racji, bo jest to zaprzeczeniem demokracji. I nadmieniam, że nie mam nic przeciw związkom homoseksualnym, nie brzydzi mnie widok osób, które kochają inaczej ale sprawy tego typu są intymną sferą i nie powinny wychodzić poza związek,dom,łóżko na ulicę. A puki nikogo nie krzywdzą, nie widzę w tym nic złego.

Lgbtxyp mają znacznie większe prawa niż przeciętny obywatel. Niestety. Ciekaw jestem kto ten cyrk objazdowy finansuje... Mam nadzieję, że nie my z naszych podatków!!!

C
Człowiek

Ale macie probkemy. Chcą przejść niech idą. Oceniacie. Zaglądacie innym do łóżka. Boicie się odmienności, bo ksiądz was karmi debilizmami z ambony, sam sobie przecząc, chroniąc kolegów pedofilii i gejów. Szczyt wieśniactwa u hipokryzji.

G
Gość
2019-08-23T15:29:16 02:00, woj.:

Równość występuje tylko w matematyce.

Nie. Również w Konstytucji RP. Dzięki temu możesz wypowiadać swoje komentarze.

G
Gość
2019-08-23T14:48:08 02:00, Gość:

No i tam gdzieś z boku, na dalekim osiedlu, tak aby nie rzucali się w oczy ludziom, niech sobie przejdą....Tylko czy władze miasta miasta zadbały o to aby potem trasa został umyta i zdezynfekowana ? np. polewaczkami / woda detergenty/... Pamiętajmy o bezpieczeństwie sanitarnym mieszkańców Gorzowa i że przyjezdni to grupa tzw.podwyższonego ryzyka" jeżeli chodzi o występowanie AIDS !

2019-08-23T17:26:14 02:00, J:

Debil...

2019-08-23T17:37:35 02:00, Gość:

Normalny jesteś? Widać ze zacofanie w Gorzowie nadal jest ! Zacznij się edukować a później pisz wypociny 😂

Nie zacofanie, tylko tolerancja do pewnego stopnia. LGBT mają te same prawa jak każdy obywatel. Natomiast nikt nikogo nie zmusi do tolerancji odstępstw od utrwalonej przez pokolenia reguły Facet Kobieta=Dzieci i Rodzina. Domaganie się prawa do małżeństw tej samej płci, czy nie daj Boże (każdy!!!) adopcji dzieci to zwiększenie praw osób z mniejszości seksualnych. Na to się nie godzę. Mamy demokrację = rządzi większość. Mniejszość nie może wymuszać na większości swoich racji, bo jest to zaprzeczeniem demokracji. I nadmieniam, że nie mam nic przeciw związkom homoseksualnym, nie brzydzi mnie widok osób, które kochają inaczej ale sprawy tego typu są intymną sferą i nie powinny wychodzić poza związek,dom,łóżko na ulicę. A puki nikogo nie krzywdzą, nie widzę w tym nic złego.

B
Bożena 62

Dlaczego na naszym osiedlu . Jestem tolerancyjna ale tego co się dzieje mam dosyć. Przecież to wszystko dla poklasku . Ludzie o innej orientacji są wykorzystywani dla celów propagandowych . Myślę że muszę zasłonić rolety , wstyd mi patrzeć na coś co nie jest tym o co tak wszyscy krzyczą. Można nie komentować , jestem tolerancyjna ale mam swoje zasady .

G
Gość
2019-08-23T14:48:08 02:00, Gość:

No i tam gdzieś z boku, na dalekim osiedlu, tak aby nie rzucali się w oczy ludziom, niech sobie przejdą....Tylko czy władze miasta miasta zadbały o to aby potem trasa został umyta i zdezynfekowana ? np. polewaczkami / woda detergenty/... Pamiętajmy o bezpieczeństwie sanitarnym mieszkańców Gorzowa i że przyjezdni to grupa tzw.podwyższonego ryzyka" jeżeli chodzi o występowanie AIDS !

Nie z boku ! centralnymi ulicami Gorzowa i nie zapomnij pomachać jak przystało na porządnego obywatela m.Gorzow 😁

G
Gość
2019-08-23T15:29:16 02:00, woj.:

Równość występuje tylko w matematyce.

Napisałeś co wiedziałeś 👌😂 do szkoły się zapisz 👊

G
Gość
2019-08-23T17:01:45 02:00, Ewa:

To nie marsz rownosci a parada zboczkow

Ewa Ty jesteś zboczona i zostań w domu żeby ludzie w Gorzowie mogli spokojnie uczestniczyć w marszu. Szkoda ze mam daleko do Gorzowa bo chętnie bym przeszła ulicami z normalnymi ludźmi

G
Gość
2019-08-23T14:48:08 02:00, Gość:

No i tam gdzieś z boku, na dalekim osiedlu, tak aby nie rzucali się w oczy ludziom, niech sobie przejdą....Tylko czy władze miasta miasta zadbały o to aby potem trasa został umyta i zdezynfekowana ? np. polewaczkami / woda detergenty/... Pamiętajmy o bezpieczeństwie sanitarnym mieszkańców Gorzowa i że przyjezdni to grupa tzw.podwyższonego ryzyka" jeżeli chodzi o występowanie AIDS !

2019-08-23T17:26:14 02:00, J:

Debil...

Normalny jesteś? Widać ze zacofanie w Gorzowie nadal jest ! Zacznij się edukować a później pisz wypociny 😂

J
J
2019-08-23T14:48:08 02:00, Gość:

No i tam gdzieś z boku, na dalekim osiedlu, tak aby nie rzucali się w oczy ludziom, niech sobie przejdą....Tylko czy władze miasta miasta zadbały o to aby potem trasa został umyta i zdezynfekowana ? np. polewaczkami / woda detergenty/... Pamiętajmy o bezpieczeństwie sanitarnym mieszkańców Gorzowa i że przyjezdni to grupa tzw.podwyższonego ryzyka" jeżeli chodzi o występowanie AIDS !

Debil...

w
woj.

Równość występuje tylko w matematyce.

Dodaj ogłoszenie