GORZÓW. Zabił żonę i spalił zwłoki? Okazało się, że 33-latka...

  GORZÓW. Zabił żonę i spalił zwłoki? Okazało się, że 33-latka nie zginęła w wypadku. Wcześniej została brutalnie zamordowana

  UWAGA! TVN

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Zwłoki Agnieszki Rams zostały znalezione w płonącym, rozbitym na drzewie samochodzie. Okazało się, że 33-latka nie zginęła w wypadku - wcześniej została brutalnie zamordowana.
  Od początku podejrzanym w sprawie morderstwa jest mąż Agnieszki, Karol R. Mężczyzna wyjechał do Niemiec jeszcze przed pogrzebem żony. Zagranicą zmienił imię i nazwisko. Teraz nazywa się Paul W.

  Przed sądem w Gorzowie Wielkopolskim ruszył jego proces. Na sali rozpraw mężczyzna twierdził, że jego ojczystym językiem jest język niemiecki, domagał się tłumacza.

  Wiele wskazuje na to, że zachowanie Paula W. to przyjęta przez niego taktyka mająca utrudnić śledczym wyjaśnienie okoliczności morderstwa.

  Agnieszka Rams mieszkała z mężem w Gądkowie Wielkim, niedaleko niemieckiej granicy. W 2007 roku urodziła im się córka. To był punkt zwrotny w relacji między małżonkami.

  - On bił Agnieszkę. Gdybym wiedziała to, co teraz wiem, to bym ją stamtąd zabrała – mówi Maria Rams, matka ofiary.

  Mąż miał nie tylko regularnie stosować przemoc, a także przymuszać kobietę do brania kredytów.
  - Zimą chodziła w przeciwsłonecznych okularach, bo miała popodbijane oczy. Cały czas musiała na niego pracować, brać kredyty. Musiała nawet chować telefon, żeby zadzwonić do rodziny – opowiada sąsiad.

  - Któregoś razu pobił ją i wrzucił do kanału samochodowego. Cała była sina. Bił ją po plecach i po głowie – mówi Maria Rams.

  - Z córką spotykałam się na stacji benzynowej. Czułam o to żal, także do niej samej. Zapewne, dlatego, że ona nie umiała zdecydować, czego naprawdę chce. Dziecko było tam kartą przetargową, on cały czas mówił, że zabierze jej córkę, cały czas ją prześladował – opowiada Maria Rams.

  Pół roku przed śmiercią Agnieszki, Karol R. porwał ich siedmioletnią wówczas córkę (...)
  1 »

  Komentarze (1)

  Małe Mądrale odc.4

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Już 25 kwietnia w ramach światowej trasy koncertowej wystąpi grupa 12 Tenors!

  Już 25 kwietnia w ramach światowej trasy koncertowej wystąpi grupa 12 Tenors!

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.