Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Gorzowskie Dzikie Dziki najlepsze w morderczym Runmageddonie [ZDJĘCIA]

red.
Amatorska drużyna sportowa z Gorzowa kryjąca się pod nazwą Dzikie Dziki znów okazała się najlepsza. W poznańskim biegu z przeszkodami Runmageddon Rekrut 2015 nie dała szans reszcie uczestników.

Drużyna w składzie Karol Szalkiewicz, Paweł Kołodziński, Rafał Głażewski, Artur Kowalczuk i Aurelia Gruszewska wygrała w konkurencji, w której brało udział 1300 uczestników. Mieli oni do pokkonania 6 kilometrów biegu naszpikowanego 30 wymagającymi przeszkodami. Do tego na trasie zgodnie z tradycją pojawiła się żywa przeszkoda, która jako ostatnia strzegła dostępu do mety. W tym roku była to drużyna futbolu amerykańskiego Kozły Poznań. Po drodze zawodnicy brnęli w błocie, zmagali się ze ścianami, skakali na linach i pokonywali doły i zasieki. Panowie wygrali drużynowo, a Aurelia Gruszewska dodatkowo w klasyfikacji kobiet zajęła trzecie miejsce, w biegu Elite kobiet drugie miejsce, a w Games kobiet pierwsze miejsce. Gratulujemy!

Przypomnijmy, że Dzikie Dziki były najlepsze także w zawodach Runmageddon Rekrut Sopot 2015 i Runmageddon Classic Warszawa 2015.

A przed w najbliższy weekend Finał RMG Games w Giżycku, a potem chwila przerwy i wracamy do Runmageddonowego ścigania 23 stycznia w Warszawie.