red/bill
W środowym meczu Grzegorz Kosok był na boisku w setach trzecim i czwartym, czyli wygranych przez Jastrzębski Węgiel. sylwia dabrowa / polska press
W półfinale PlusLigi Jastrzębski Węgiel był gorszy od ONICO Warszawa. W rywalizacji do dwóch zwycięstw przegrał 1-2. W decydującym starciu w stolicy gospodarze wygrali 3:2. - Szansę straciliśmy w drugim meczu [przegranym 0:3 - przyp. red.]. Nie graliśmy w nim tak, jak potrafimy. W Warszawie kontynuowaliśmy to przez dwa pierwsze sety, dopiero później to się zmieniło, ale w końcówce zabrakło nam szczęścia - skomentował środkowy Jastrzębian Grzegorz Kosok.