Gwiazda licytacji ze świebodzińskiego Finału WOŚP w 2017...

  Gwiazda licytacji ze świebodzińskiego Finału WOŚP w 2017 roku wraca do gry! Trwa licytacja hulajnogi!

  RZ

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Krzysztof Juszyński i Mateusz Zaremba polecają oryginalną hulajnogę
  1/5
  przejdź do galerii

  Krzysztof Juszyński i Mateusz Zaremba polecają oryginalną hulajnogę ©prywatne

  Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji jedynej w swoim rodzaju hulajnogi wykonanej z zabytkowego motoroweru komar z lat 70-tych. Zakończenie aukcji będzie jednym z elementów programu Finału WOŚP w Świebodzinie. Hulajnoga jest do obejrzenia w Świebodzińskim Domu Kultury, preferowany odbiór osobisty. Licytacja obywa się na portalu aukcyjnym WOŚP.
  Hulajnoga zrobiła niemałą sensację osiągając 25 tysięcy złotych podczas licytacji w Świebodzińskim Domu Kultury podczas finału WOŚP w 2017 roku. Od początku przyciągała wzrok ciekawskich i robiła niemałe zamieszanie w lokalnych mediach i social media, ale nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Wystarczyło kilkadziesiąt minut licytacji, by jej cena skoczyła z 700 zł do 25 tysięcy zł, czterech licytujących walczyło do samego końca.

  Dziś osoba, która wygrała emocjonującą licytację przekazuje swoją hulajnogę do ponownej licytacji.
  Przejdź do aukcji WOŚP. Tutaj możesz licytować hulajnogę

  Hulajnoga powstawała w ostatnim kwartale 2016 roku, w małym garażu w Świebodzinie. Kilku członków grupy „Klasyki Świebodzin” zbudowali ją specjalnie na ten cel. Wykonana z części z odzysku hulajnoga powstawała dosyć długo, projekt w międzyczasie o mało nie upadł, kiedy doszło do eksplozji w pobliskiej fabryce. Mimo wielu trudności, niesprzyjającej aurze, zimnie i śniegowi wpadającemu przez zdemolowaną bramę garażową projekt udało się zakończyć.

  Hulajnoga wykonana jest z części z odzysku, które zostały wypiaskowane i polakierowane proszkowo, kilka elementów również akrylem. Rama została wykonana od podstaw z rur stalowych. Koła pomalowane zostały proszkowo a hamulce bębnowe są nadal funkcjonalne. Hulajnoga posiada oświetlenie led. Gadżet raczej do ozdoby warsztatu, biura albo jako zabawka na zloty motoryzacyjne. Można się na niej poruszać, ale nie jest to najefektywniejszy środek transportu - za to na pewno bardzo efektowny!

  W międzyczasie hulajnoga dostała bagażnik oraz miejsce na tablicę rejestracyjną widoczną na kilku zdjęciach.

  ZOBACZ TAKŻE: Aż 25 tys. zł zapłacił miejscowy przedsiębiorca za hulajnogę

  Więcej wiadomości w tygodniku papierowym „Dzień za Dniem” lub na www.prasa24.pl. Aktualny numer w każdą środę. Zajrzyj też na Facebooka Dzień za Dniem


  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Wideo