1 z 13
Rok 2017 upłynie pod patronatem Jowisza w znaku Wagi....
fot. Pixabay

Jaki będzie 2017 rok? Sprawdź swój horoskop!

Rok 2017 upłynie pod patronatem Jowisza w znaku Wagi. Będziemy towarzyscy i skłonni do współpracy. Saturn w znaku Strzelca skłania nas do podejmowania ważnych decyzji życiowych związanych z emigracją, wykształceniem i przekonaniami religijnymi.

Czy masz szansę na wielką miłość, lepszą pracę, większe zarobki? Sprawdź, jaki rok Cię czeka. Dziś horoskop ogólny, a w następną sobotę przepowiednie o biznesie i pieniądzach.

Zobacz wideo:


Zobacz też: Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego na 2017 rok: Unia Europejska się rozpadnie [WIDEO]

2 z 13
Planety dodadzą rozmachu twoim planom. Cały świat stoi przed...
fot. Pixabay

Baran

Planety dodadzą rozmachu twoim planom. Cały świat stoi przed tobą otworem, więc nie zastanawiaj się, tylko działaj. Jowisz w opozycji do twojego znaku zapewni ci wsparcie odpowiednich ludzi i możliwość zdobycia tego, co wcześniej było poza twoim zasięgiem. Saturn w trygonie pomoże ci zdobyć autorytet i ustabilizować sytuację zawodową. Uran w twoim znaku zodiaku doda ci odwagi i pozwala nadążyć za nowościami. Pluton w kwadraturze ostrzega jednak, abyś nie był rozrzutny, dobrze liczył pieniądze i kontrolował wydatki.

W pierwszej połowie roku uda się współpraca z ludźmi. Będziesz mógł liczyć na wsparcie i pomoc ważnych osób. Do 10.10 masz też świetny czas dla spraw uczuciowych, zakładanie spółek, czerpania korzyści z relacji, zawierania ugody. Świetne okazje do reklamy, rozwoju biznesowego i zawodowego, inwestycji, pojawią się w III, VIII i IX.

W tym roku uda ci się uporządkować swoje życie uczuciowe, poczujesz, że jesteś w odpowiednim miejscu i czasie z idealną osobą u boku.

Osoby zazdrosne i mściwe będą chciały uprzykrzyć ci życie, trzymaj się więc od nich z daleka. Nie skupiaj się na walce z nimi, szkoda na to czasu.

Teraz jest dobry moment na realizowanie nowych pomysłów i podejmowanie ryzyka, bo więcej zyskasz niż stracisz.

3 z 13
Przed tobą spokojny rok. Neptun w sekstylu do twojego znaku...
fot. Pixabay

Baran

Przed tobą spokojny rok. Neptun w sekstylu do twojego znaku zapewni ci intuicję i wyczucie w sprawach osobistych, a także przebojowość w życiu zawodowym. Pluton wspiera cię trygonem i wzmaga upór oraz silną wolę w realizowaniu życiowych planów. Jowisz od 10 października postawi na twojej drodze pomocnych ludzi i finansowe okazje, dzięki którym jesień przyniesie ci zyski i sukcesy.

W pierwszej połowie roku nie ryzykuj. Rozwijaj pomysły, plany i projekty z zeszłego roku, teraz wszystko będzie szło po twojej myśli. Skup się na wygodzie i komforcie, wprowadź ułatwienia w miejscu pracy, zastanów się nad doborem lepszych współpracowników i pomocników zarówno w pracy, jak i w domu. Zbieraj siły przez cały rok, bo jesienią los się do ciebie uśmiechnie.

W tym roku wszystko wreszcie będzie tak, jak lubisz. Nie idź na kompromis, kieruj się swoimi kryteriami, nie obniżaj standardów, a dużo zyskasz.

Zazdrośni ludzie będą próbowali odwieść cię od ambitnych planów i podkopać twoją pewność siebie. Nie słuchaj maruderów i zawistników, a świat stanie się piękniejszy.

Znajdź więcej czasu dla siebie, nie spiesz się, zacznij szanować swój czas i zdrowie. Nie żałuj chwil na na relaks, odpoczynek i regenerację.

4 z 13
Przed tobą ważny rok. Jowisz do września wspiera cię...
fot. Pixabay

Bliźnięta

Przed tobą ważny rok. Jowisz do września wspiera cię trygonem. Nie spoczywaj więc na laurach, weź się do roboty, bo masz szansę umocnić swoją pozycję, awansować i zgarnąć nagrodę za swoje starania. Wciąż działa na ciebie opozycja Saturna, a to oznacza, że nie wszystkim możesz ufać. Kwadratura Neptuna skłaniać cię będzie ku sprawom duchowym i artystycznym, ale każe też uważać na oszustów. Sekstyl Urana zapewni ci energię do zmian.

W pierwszej połowie roku zapowiada się więcej luzu. Możesz liczyć na wytchnienie i równowagę, a także porządki w relacjach. Będziesz mieć dobre relacje z dziećmi. To dobry rok na ciążę, a także na pogodzenie się z kimś ważnym w rodzinie. W drugiej połowie roku będziesz prowadzić ożywione życie towarzyskie. Czeka cię poprawa samopoczucia i wzrost wiary w siebie. Mimo nieharmonijnego wpływu Saturna i Neptuna, teraz więcej rzeczy będzie się udawać i zobaczysz rezultat swoich starań i wysiłków z ostatnich miesięcy. Spodziewaj się zysków i sukcesu w III, VIII i IX.

Będziesz kreatywny, dzięki czemu więcej zarobisz, a nawet odzyskasz równowagę finansową.

Lepiej mieć kilku sprawdzonych przyjaciół i doradców, niż wielu znajomych, na których nie możesz liczyć w potrzebie.

Negocjuj, współpracuj, pomagaj, znajduj sojuszników, nie stawiaj sprawy na ostrzu noża, unikaj wojen i kłótni, szukaj korzyści dla obu stron.

Kontynuuj przeglądanie galerii
Dalej

Polecamy

"Nic nie zastąpi wychowania w domu i szkole". Senator Tyszkiewicz pokazał zdjęcia

"Nic nie zastąpi wychowania w domu i szkole". Senator Tyszkiewicz pokazał zdjęcia

Są wyniki sekcji zwłok górników, którzy zginęli w KWK Mysłowice-Wesoła. Co wykazały?

Są wyniki sekcji zwłok górników, którzy zginęli w KWK Mysłowice-Wesoła. Co wykazały?

Falubaz Zielona Góra z Robertem Dowhanem tylko formalnie. Poseł zamierza stać z boku

Falubaz Zielona Góra z Robertem Dowhanem tylko formalnie. Poseł zamierza stać z boku

Zobacz również

Koniec strajku głodowego rolników. Obiecano im spotkanie

Koniec strajku głodowego rolników. Obiecano im spotkanie

Są wyniki sekcji zwłok górników, którzy zginęli w KWK Mysłowice-Wesoła. Co wykazały?

Są wyniki sekcji zwłok górników, którzy zginęli w KWK Mysłowice-Wesoła. Co wykazały?