Zamknij

Gazeta Lubuska

Hot dog hitem Przystanku Woodstock 2016 [ZDJĘCIA]

jedzenie na Przystanku Woodstock

Henryka Bednarska

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/23] Następne

Jedzenie na Przystanku Woodstock 2016 [ZDJĘCIA]

Woodstockowicze co roku pochłaniają w Kostrzynie tony jedzenia. Stoiska gastronomiczne na woodstockowym polu przez kilka dni przeżywają prawdziwe oblężenie. Oto, jak i co jedzą woodstockowicze.

Szacuje się, że na Przystanek Woodstock 2016 do Kostrzyna nad Odrą przyjechało co najmniej 280 tys. osób. Niektóre statystyki mówią nawet o 400 tys. Tak ogromna liczba ludzi musi się najeść. Od kilku lat na woodstockowym polu działa tymczasowy market, w którym można kupić m. in. jedzenie. Ale są też stoiska gastronomiczne z menu, które z roku na rok jest coraz bogatsze. Od niedawna stoiska gastronomiczne są nie tylko w swoim stałym miejscu, po drugiej stronie asfaltowej drogi naprzeciwko sceny, ale też w okolicy kranów i skrzyżowania ul. Północnej z ul. Milenijną. Zaparkowały tu m. in. food-trucki. Swoich amatorów ma też stosunkowo niedrogie, ale za to bardzo syte jedzenie w Pokojowej Wiosce Hare Kryszna.

Jak przyznaje snepid, co roku stoiska gastronomiczne są szczegółowo kontrolowane. Chodzi o to, żeby na terenie woodstockowego pola nie doszło do zbiorowego zatrucia. Przeprowadzono w sumie 132 kontrole stoisk gastronomicznych.

Wszystkie informacje o Przystanku Woodstock 2016 w Kostrzynie nad Odrą: Przystanek Woodstock 2016: koncerty, zdjęcia, filmy, informacje

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy