1/66
Na starcie I Biegu Niepodległości stanęło 56 zawodników....

I Bieg Niepodległości w Międzyrzeczu [ZDJĘCIA]

Na starcie I Biegu Niepodległości stanęło 56 zawodników. Pomimo zimna impreza okazała się udanym debiutem. Star biegu odbył się z pod pomnika 1000-lecia Państwa Polskiego w Międzyrzeczu, dystans wynosił około 9,5 km trasa biegła ulicami Staszica, 30 stycznia, Poznańska, następnie drogą na Żółwin i powrót przez osiedle Obrzyce. Meta była zlokalizowana na stadionie miejskim. Burmistrz Międzyrzecza Remigiusz Lorenz na zakończenie biegu wręczył zawodnikom medale i statuetki, były również losowane nagrody sportowe. Jak zapowiedział Burmistrz Międzyrzecza p. Remigiusz Lorenz, dołoży starań aby bieg ten wpisał się w tradycję corocznych obchodów Święta Niepodległości w Międzyrzeczu.

2/66

Na starcie I Biegu Niepodległości stanęło 56 zawodników. Pomimo zimna impreza okazała się udanym debiutem. Star biegu odbył się z pod pomnika 1000-lecia Państwa Polskiego w Międzyrzeczu, dystans wynosił około 9,5 km.