I runda Best Pairs za nami. Zobacz, co działo się na zielonogórskim torze speedrowerowym [ZDJĘCIA]

red./źródło: ZKS Speedrower
W niedzielę 2 czerwca na torze speedrowerowym w Zielonej Górze odbyła się I runda Best Pairs. W zawodach wzięło udział 10 drużyn z całej Polski w tym także zielonogórska drużyna, której sponsorem jest Marwis.pl.

Zawody odbywały się w dwóch grupach eliminacyjnych, po których odpadały dwie najsłabsze drużyny. Pierwszą grupę tworzyły drużyny Kando Plus Power, Insan Racing, LIP Team, Blackhawk Mlek Team, Lwy Avia, natomiast drugą Deko, Euro-Met Team, Modern Pudlex Racing Team, LKS Strażak Mikołów, Marwis.pl Cycle Team.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym, a wyścigi dostarczyły wiele emocji. W 30 stopniowym upale najlepiej poradziła sobie drużyna Lwy Avia Częstochowa, zdobywając 20 punktów, na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy Euro-Met Team Świętochłowice 15 punktów, trzecie miejsce przypadło ekipie Deko Ostrów Wlkp. 15 punktów i na czwartym miejscy zawody ukończyli Kando Plus Power Toruń z 9 punktami.

OBEJRZYJ: Piotr Protasiewicz: Nie czułem palca ani nadgarstka

Patryk Dudek, żużlowiec Stelmetu Falubazu Zielona Góra bardzo dobrze rozpoczął tegoroczną rywalizację o tytuł indywidualnego mistrza świata. W pierwszym w tym sezonie turnieju Grand Prix zajął trzecie miejsce. Na stadionie PGE Narodowym w Warszawie dopingowało go ponad 50 tysięcy kibiców. Zielonogórzanin mimo, że nie wygrał jest liderem klasyfikacji generalnej Grand Prix. Patryk Dudek: Czuję niedosyt, bo byłem szybki

Zobaczcie sukces Patryka Dudka w turnieju Grand Prix na PGE ...