III liga: Steinpol Ilanka Rzepin rozgromiła Budowlanych Lubsko w lubuskich derbach [WYNIKI, WIDEO]

jakub lesinski
Kolejne zwycięstwo to powód do radości w Rzepinie.
Kolejne zwycięstwo to powód do radości w Rzepinie. Mariusz Kapała
Steinpol Ilanka Rzepin rozgromiła w derbowym pojedynku trzeciej ligi grupy dolnośląsko-lubuskiej Budowlanych Lubsko aż 8:0 (3:0). Goście mieli tego dnia problemy logistyczne i kadrowe.

Steinpol Ilanka Rzepin - Budowlani Lubsko 8:0 (3:0).
Bramki: Radkiewicz (82, 88), Chanas (43), Pawłowski (44), Skrzyński (45), Żeno (65), Nowaczewski (65), Sidorowicz (89).
Steinpol Ilanka: Tumaszyk (od 75 min Bukowski) - Adamczewski, Chanas, Ostrowski, Sidorowicz - Siembida, Pawłowski, Skrzyński (od 64 min Nowaczewski), Stefanowicz (od 71 min Radkiewicz) - Ossowski (od 67 min Popkowski), Żeno.
Budowlani: Kowalski - Bondarenko, Kordiak, Kuźmiński, Maćkowiak - Piech, Ściłba, Radko, Skrobania - Sieczkowski, Jeremicz (od 78 min Żurawiński).

Ekipa z Lubska pojawiła się w Rzepinie w bardzo mocno okrojonym składzie. Wobec kłopotów z zestawieniem pierwszej jedenastki od pierwszej minuty na boisku pojawił się grający trener Budowlanych, Robert Ściłba i powracający do gry po kontuzji Adrian Jeremicz. Szkoleniowiec musiał kombinować z obsadą poszczególnych pozycji. W końcówce pierwszej połowy goście stracili trzy bramki. Miejscowi kilka dogodnych okazji mieli już wcześniej, ale ich nie wykorzystali. Po zmianie stron Ilanka dobiła Budowlanych.