ŚRODA
  16 stycznia

  Tak lubuscy maturzyści
  bawią się na studniówkach

  Rozwiń
  Ikea w Zielonej Górze. O tym sklepie marzą mieszkańcy. A co...

  Ikea w Zielonej Górze. O tym sklepie marzą mieszkańcy. A co na to prezydent Janusz Kubicki?

  maw,md

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Tak prezentuje się Ikea w Warszawie. Zielonogórzanie czekają na takie miejsce.
  1/11

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Pawel Wisniewski

  Ikea w Zielonej Górze. Marzenie niejednego mieszkańca. Co jakiś czas temat powraca. Zielonogórzanie dopytują, czy Ikea powstanie w Zielonej Górze. Co na to prezydent miasta Zielona Góra Janusz Kubicki?

  Ikea w Zielonej Górze. Czy sklep powstanie w naszym mieście?


  Remontujesz mieszkanie? Masz ochotę dodać kilka nowoczesnych przedmiotów? Jednym z najczęściej wybieranych sklepów, które pomagają w tych wielkich zmianach, jest Ikea. Zielonogórzanie mają dwie opcje. Odwiedzić sklep we Wrocławiu albo w Poznaniu. Ponad godzinna jazda, ponad 100 km do pokonania. Cały dzień z głowy. Zazwyczaj takie wyprawy planujemy z wyprzedzeniem.
  Niczym wycieczkę. A można byłoby to zmienić. Niejeden zielonogórzanin marzy o tym, aby Ikea pojawiła się w naszym mieście. Co jakiś czas pojawiają się pytania, czy to nastąpi. Czy Ikea w końcu postawi na Lubuskie i otworzy swój sklep u nas?

  Ikea w Zielonej Górze. Co na to prezydent miasta


  Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry przyznaje, że za nim już kilka spotkań z przedstawicielami Ikei. - To prawda, w przeszłości prowadziliśmy rozmowy z Ikeą o budowie ich sklepu w Zielonej Górze. Niestety, w tej sprawie nie zapadły żadne konkretne decyzje.

  Włodarz miasta nie traci nadziei. - Myślę jednak, że w naszym mieście któregoś dnia doczekamy się Ikei. Budowa galerii Agata Meble nie powinna w tym przeszkodzić. Wierzę, że nasze miasto zasługuje na takie centrum - dodał Janusz Kubicki.

  Sonda

  Czy w Zielone Górze powinna powstać Ikea?  Ikea w Lubuskiem


  Na początku roku zapytaliśmy rzecznika prasowego sklepu Ikea, czy Lubuskie jest brane pod uwagę, jeśli chodzi o ich nowe inwestycje. Czy w Zielonej Górze lub Gorzowie wybudowana zostanie Ikea. Odpowiedź była następująca: - IKEA chce się rozwijać w Polsce, planujemy otwierać nowe sklepy i uruchamiać nowe kanały sprzedaży. O wszystkich nowych inwestycjach będziemy informować na bieżąco – przyznał Krzysztof Janiak z biura prasowego IKEA Retail w Polsce. - Obecnie klienci obu wskazanych miast, Zielonej Góry i Gorzowa Wielkopolskiego mogą korzystać z zakupów przez Internet i telefon z dostawą do domu – dodał rzecznik.

  Dowiedzieliśmy się jedynie, że ułatwieniem dla klientów jest uruchomienie internetowej sprzedaży. Przypomnijmy, wcześniej nie było to realne. Mogliśmy przeglądać stronę internetową, zapisywać wybrane przez nas produktu na liście zakupów i na tym koniec. W 2017 roku nastąpiła zmiana. Uruchomiona została sprzedaż internetowa m.in. dla Zielonej Góry i Gorzowa Wlkp.  WIDEO: Ikea Industry Zbąszynek jest coraz większą firmą. Czy warto tam pracować? Zobaczcie sami


  Sprawdź również: Agata Meble w Zielonej Górze. Tak powstaje nowy salon meblowy w mieście [WIDEO, ZDJĘCIA]

  Komentarze (1)

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Rezolutne przedszkolaki o świętach Bożego Narodzenia

  Rezolutne przedszkolaki o świętach Bożego Narodzenia