Jak otworzyć kolekturę?

Artykuł sponsorowany
Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który prowadzi punkt handlowy i chcesz osiągnąć dodatkowy zysk, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Totalizator Sportowy zachęca do współpracy.

Przesłanie Zgłoszenia

Przedsiębiorca zainteresowany prowadzeniem nowej kolektury LOTTO powinien wypełnić Formularz Zgłoszeniowy wraz z Oświadczeniem o spełnieniu wymogów art. 28 ust. 3 Ustawy o grach hazardowych oraz Upoważnieniem do weryfikacji w Ewidencji Dłużników, który jest dostępny w każdym oddziale Spółki oraz na stronie internetowej www.totalizator.pl. (w zakładce współpraca/ jak założyć kolekturę?). Wypełniony Formularz Zgłoszeniowy wraz z Oświadczeniem i Upoważnieniem należy przekazać do oddziału Totalizatora Sportowego osobiście, za pośrednictwem poczty lub w formie elektronicznej.

Analiza Zgłoszenia

Otrzymany przez Spółkę Formularz Zgłoszeniowy zostanie przeanalizowany pod względem zgodności z założeniami rozwoju sieci Spółki. Totalizator Sportowy jest zainteresowany

sprzedażą swoich produktów w lokalizacjach o dużym potencjale sprzedażowym oraz wysokiej estetyce, prowadzonych przez aktywną profesjonalną kadrę sprzedawców. Dodatkowo należy bezwzględnie pamiętać, że lokalizacja powinna spełniać określone przez Totalizator Sportowy wymagania techniczne.

Weryfikacja i ocena lokalizacji
Przedstawiciel Totalizatora Sportowego zweryfikuje wskazaną w Formularzu Zgłoszeniowym

lokalizację. Ostateczną decyzję dotyczącą uruchomienia punktu sprzedaży podejmuje w oddziale Komisja ds. Optymalizacji i Rozwoju Sieci. O wydanej decyzji powiadomimy Państwa nie później niż w terminie 30 dni roboczych od daty otrzymania Formularza Zgłoszeniowego.

Podpisanie Umowy Agencyjnej

Jeżeli uzyskają Państwo zgodę na prowadzenie punktu sprzedaży, przedstawimy Państwu dalsze kroki oraz warunki współpracy. Zostaną Państwo poproszeni o skompletowanie

i przekazanie odpowiedniej dokumentacji. We wskazanej przez Państwa lokalizacji zostanie zamontowany modem GSM, lub jeżeli w Państwa punkcie sygnał GSM będzie niewystarczający do właściwego działania terminala, we wskazanej lokalizacji zostanie zamontowana antena GSM lub satelitarna. Podpisując Umowę Agencyjną zobowiązują się Państwo do zakupu Pakietu Startowego w kwocie 1500 zł brutto oraz do przedłużenia gwarancji na Pakiet Startowy po 24 miesiącach funkcjonowania kolektury. Dodatkowo wezmą Państwo udział w szkoleniu w siedzibie oddziału, na bazie którego zostanie wydane Zaświadczenie o odbyciu szkolenia. Program szkolenia obejmuje obsługę terminala, znajomość zasad gier liczbowych i loterii pieniężnych, ustawy o grach hazardowych oraz Zasady Bezpiecznej Gry.

PREFERENCYJNE WARUNKI

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, Totalizator Sportowy chcąc wyjść naprzeciw potrzebom Agentów, wprowadził możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków nabycia pakietu startowego:

W okresie od 1 czerwca 2020 r. do 30 września 2020 r. jest możliwość:

• Uiszczenia opłaty za pakiet startowy w dwóch transzach. Pierwsza transza płatna nie później niż w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia złożenia zamówienia, druga transza nie później niż w terminie 90 dni od dnia wpłaty pierwszej transzy.

• Przy podpisywaniu Umowy Agencyjnej w terminie 1.06 – 30.09.2020 należy na formularzu zamówienia pakietu startowego zaznaczyć opcję płatności w transzach.

• Należy podpisać porozumienie związane z wybraną opcja płatności w transzach.

• Następnie dokonać płatności w wysokości 750 zł brutto za pakiet startowy na wskazany rachunek bankowy.

Wymagane dokumenty

Podpisanie umowy na prowadzenie punktu sprzedaży ze Spółką Totalizator Sportowy,

wymaga uprzednio złożenia następujących dokumentów:

• Wyciąg z aktualnego odpisu z Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) lub Wpisu do ewidencji

działalności gospodarczej rozszerzonego o aktualny nr PKD lub Wyciąg elektroniczny z CEIDG - Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej rozszerzony o aktualny nr Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD 46.18.Z lub 46.19Z) oraz Oświadczenie Agenta, iż przedmiotem działalności Spółki jest również działalność związana z grami losowymi i zakładami wzajemnymi, w przypadku braku ujawnienia informacji w KRS;

• Kserokopia zaświadczenia o numerze identyfikacyjnym REGON;

• Kserokopia decyzji w sprawie nadania NIP;

• Zgoda właściciela budynku/administratora na montaż anteny GSM lub satelitarnej.

Dokumenty należy składać w oddziale Spółki po otrzymaniu od Spółki formalnej zgody

na uruchomienie punktu sprzedaży.

Wymagania techniczne:

• Otwarta przestrzeń wokół terminala dla właściwej jego wentylacji oraz wymiany

papieru w drukarce powinna wynosić około szer. 45 x gł. 70 x wys. 60 cm przy założeniu,

że drukarka umieszczona jest na półeczce nad terminalem. Jeśli drukarka leży

obok terminala szerokość powinna być odpowiednio większa o szerokość drukarki

– szer. 15 cm x wys. 22,5 cm x dług. 34,5 cm;

• Zapewnione miejsce na montaż monitora Keno – rozmiar min. 18,5 cali;

• Miejsce na montaż modemu GSM w pomieszczeniu kolektury bądź zewnętrznej anteny

GSM lub satelitarnej na dachu/ ścianie bocznej budynku;

• Niezależny obwód elektryczny dla zasilania terminala i współpracującego z nim modemu

GSM lub współpracującego z nim radia i modemu VSAT zabezpieczone wyłącznikiem

różnicowo-prądowym;

• Lokalizacja powinna posiadać wyodrębnione miejsce na kącik dla gracza.

Uruchomienie nowej kolektury:

Po podpisaniu w siedzibie oddziału umowy, otrzymają Państwo Formularz Zamówienia na Pakiet startowy. Po dokonaniu płatności za Pakiet startowy i zamontowaniu elementów Pakietu startowego zgodnie z przekazaną instrukcją, Państwa lokal będzie gotowy do rozpoczęcia sprzedaży.

Dlaczego warto podjąć współpracę i prowadzić punkt LOTTO?

Nasi partnerzy otrzymują:

• Wzrost liczby Klientów z uwagi na fakt, że Klienci chętniej korzystają z punktów handlowych,w których dodatkowo mogą zakupić produkty LOTTO.

• Bezpłatne zatowarowanie w produkty LOTTO.

• Gwarancję stałej opieki przedstawiciela rejonu sprzedaży.

• Oznakowanie punktu prestiżową marką.

• Fakturę VAT za zakupione od Totalizatora Sportowego elementy wizualizacji.

• Bezpłatne szkolenia z zakresu obsługi i produktów.

• Możliwość udziału w dodatkowych akcjach wsparcia sprzedaży.

• Bezpłatne wsparcie marketingowe i promocja punktu w tym również w sytuacji wysokiej wygranej.

Nasze oczekiwania wobec partnerów handlowych:

• Aktywna sprzedaż produktów LOTTO i zapewnienie ciągłej obsługi sprzedaży i sprzętu online.

• Obsługa graczy zgodnie ze Standardem obsługi klienta, w tym rekomendowanie produktów.

• Zaangażowanie w sprzedaż.

• Uczestnictwo w szkoleniach oraz zaangażowanie w akcje promocyjno-sprzedażowe.

• Utrzymanie w punkcie sprzedaży wymaganego przez Totalizator Sportowy standardu ekspozycji materiałów wizualizacyjnych, promocyjnych i informacyjnych oraz sprzętu.

Każdy nowy Agent, podejmując współpracę z Totalizatorem Sportowym, jest zobowiązany do wykupienia Pakietu Startowego, w skład którego wchodzą elementy wizualizacyjne kolektury. Pakiet Startowy jest ważny przez 24 miesiące, po tym okresie Agent zobowiązany jest do przedłużenia gwarancji na Pakiet Startowy lub zakupu nowego Pakietu startowego. Zakup Pakietu Startowego powoduje warunkowe zwolnienie z wniesienia zabezpieczenia.

*wniesienie zabezpieczenia jest konieczne w przypadku niedotrzymania terminów wpłat utargów lub w przypadku wpłynięcia do Spółki zajęcia komorniczego na wierzytelnościach.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3