Jak wybrać najlepszy internet do domu? Oferta, która łączy szybki internet i świetną rozrywkę bez zobowiązań

Materiał promocyjny Play
Udostępnij:
Szybki internet domowy bez podpisywania długoterminowej umowy, to wygodne rozwiązanie przygotowane przez operatora sieci komórkowej Play. Elastyczna umowa oraz różne warianty prędkości pozwolą Ci wybrać opcję, która dopasuje się do Twoich indywidualnych potrzeb. Dlaczego jeszcze, warto skorzystać z internetu stacjonarnego od Play?

Domowy internet od Play – to musisz wiedzieć!

Lubimy niezależność, dlatego wiele osób poszukujących idealnej oferty internetu stacjonarnego jest zniechęcona długim okresem trwania umowy. W końcu technologia ciągle zmienia się na naszych oczach i to, co dziś wydaje się odpowiednie, za kilka lub kilkanaście miesięcy może okazać się niewystarczające. Dlatego w Play pomyślano o osobach, które cenią sobie swobodę i elastyczność. Wybierając internet z Play, możesz samemu zdecydować, ile będzie trwała umowa. Podpisujesz ją na czas nieokreślony, więc w razie potrzeby możesz z niej zrezygnować w dowolnym momencie, bez ponoszenia dodatkowych opłat lub po prostu zdecydować się na inny wariant.

Szybkie i stabilne łącze, to podstawa

Komfortowe korzystanie z internetu wymaga stabilnego łącza i odpowiedniej szybkości. Takie możliwości zapewnia nowoczesny router, który jest podłączony kablem do sieci internetowej. Dzięki temu możesz szybko pobierać i wysyłać pliki, a jakość połączenia z internetem jest niezależna od czynników pogodowych lub przeciążenia sieci. Tylko łącze stacjonarne gwarantuje taką stabilność i zarazem komfort użytkowania. Ponadto router jest darmowy, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów za urządzenie.

Jeśli wybierasz internet domowy z Play, nie musisz martwić się podłączeniem i konfiguracją urządzeń domowych. W wybranym przez Ciebie terminie przyjedzie monter i skonfiguruje usługę wraz z routerem. Jednorazowa opłata za instalację to 50 zł. Każdy ma inne potrzeby i w inny sposób korzysta z internetu. Dlatego Play przygotował oferty odpowiadające różnym preferencją.

play

Internet stacjonarny w Play – który wariant oferty wybrać dla siebie?

W najnowszej ofercie Play znajdziesz 3 różne pakiety, każdy z nich różni się szybkością łącza i miesięcznym kosztem, sam zdecyduj, która z opcji najbardziej Ci odpowiada. Wśród dostępnych pakietów, znajdziesz:

  • 150 mb/s — idealne rozwiązanie do pobierania plików, przeglądania poczty i sprawdzania mediów społecznościowych.
  • 300 mb/s — dobrze sprawdzi się podczas nauki online i pracy z domu. Odpowiedni, kiedy wiele urządzeń korzysta na raz z sieci.
  • 600 mb/s — rozwiązanie dla wymagających. Niezawodna prędkość i stabilne łącze świetnie sprawdzą się podczas grania online lub ściągania dużych plików.

Jeśli sam szybki internet to dla Ciebie za mało i szukasz, atrakcyjnej oferty łączącej wiele rozrywek w jedną, to dobrze trafiłeś! Play oferuje podstawowy Internet Stacjonarny + TV — od 30 zł miesięcznie (jeśli ma się abonament telefoniczny w Play).

Stały dostęp do szybkiego internetu i najlepszej rozrywki w Twoim domu

Pandemia sprawiła, że internet stał się niezbędnym narzędziem do pracy i nauki, a także rozrywki.

Po wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemicznego 13 marca 2020 roku przez polski rząd, ruch głosowy w sieci Play wzrósł o 34 proc., natomiast transmisja danych o 19 proc., a w szczytowym momencie nawet o 50 proc.

Zajęcia i praca zdalna wymagają szybkiego i stabilnego połączenia, aby wszystkie spotkania przebiegały bez zakłóceń. Internet stacjonarny w Play jest szybki, niezawodny, a co najważniejsze nie posiada limitu danych, dlatego można korzystać z niego bez ograniczeń. Co więcej, do domowego internetu może być podłączone kilka urządzeń naraz i każde będzie działać bez zakłóceń. Taki internet idealnie sprawdzi się w sytuacji, gdy każdy z domowników w tym samym czasie potrzebuje stabilnego połączenia z siecią. Oferta dostępna jest w większych i mniejszych miastach i jest stale rozszerzana dzięki współpracy z dostawcami usług stacjonarnych.

Advertisement

Materiał oryginalny: Jak wybrać najlepszy internet do domu? Oferta, która łączy szybki internet i świetną rozrywkę bez zobowiązań - Polska Times

Dodaj ogłoszenie