Jak wybrać uniwersalny monitor do pracy, nauki i rozrywki? Dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy jego zakupie

Materiał informacyjny Huawei
Udostępnij:
Czy wybór monitora do komputera używanego w domu ma znaczenie? Zdecydowanie tak! Zwłaszcza że część z nas wciąż pracuje zdalnie. Jakimi parametrami powinien wyróżniać się profesjonalny monitor do pracy, jak i użytku domowego, który świetnie sprawdzi się również w czasie wolnym?

Profesjonalny monitor w Twoim domu – na te parametry zwróć uwagę!

Monitor do pracy zdalnej, codziennego przeglądania internetu, czy rodzinny sprzęt do oglądania filmów i grania w gry komputerowe? Niezależnie od przeznaczenia monitora, zdecydowanie warto zainwestować w sprzęt, który zapewni Ci wyjątkowe wrażenia wizualne oraz dostosuje się do Twoich indywidualnych potrzeb.

MateView to najnowsze urządzenie na rynku, pierwszy monitor klasy premium w portfolio Huawei, który świetnie sprawdzić się jako urządzenie do profesjonalnego zastosowania, jak i do użytku domowego. Łączy doskonałą jakość obrazu, którą zapewnia 28,2-calowy wyświetlacz 4K+ o jakości Ultra HD, proporcjach ekranu 3:2 i rozdzielczości natywnej wynoszącej 3840 × 2560 oraz wyróżnia się ultrasmukłym, wyjątkowym designem.

Najnowszy monitor Huawei pozwala na maksymalne wykorzystanie funkcji roboczej ekranu, dzięki technologii FullView wyświetlacz urządzenia zajmuje aż 94% przedniego panelu urządzenia. Nowoczesny i elegancki charakter monitora podkreśla wyjątkowo cienka obudowa o grubości 9,3 mm wykonana z wysokiej jakości metalu.

Korzystanie z monitora podczas pracy czy oglądania filmów zachwyca jakością obrazu oraz wyrazistością kolorów, dzięki odwzorowaniu palety barw sRGB na poziomie 100%. Ponadto paleta barw DCI-P3 jest odwzorowana na poziomie aż 98%. Warto również wspomnieć, że monitor otrzymał certyfikat VESA DisplayHDR™ 400, co oznacza, że zapewnia obraz wysokiej jakości w technologii HDR.

Wybór monitora do komputera ma znaczenie

Praca biurowa, nauka zdalna oglądanie filmów czy wielogodzinne rozgrywki w ulubioną grę. Nie da się ukryć, codziennie przed szklanym ekranem spędzamy stanowczo zbyt dużo czasu. Wybierając nowy monitor, warto sprawdzić czy urządzenie zostało wyposażone w technologie ochrony wzroku. W MateView zastosowano technologię ograniczającą emisję niebieskiego światła, potwierdzoną certyfikatem TÜV Rheinland. Dodatkowo MateView posiada certyfikację potwierdzającą ograniczającą efekt migotania ekranu, który może wpływać negatywnie na wzrok użytkownika.

huawei

Ciekawe funkcje, która ułatwią Ci pracę i przydadzą się podczas rozrywki

Dlaczego monitor Huawei MateView doskonale sprawdzi się do użytku domowego? Ponieważ został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie użytkownika. Oto kilka rozwiązań, które z pewnością spodobają się nawet najbardziej wybrednym fanom nowinek technologicznych:

  • Kompatybilność, czyli wygodne połączenie z innymi urządzeniami. Huawei MateView posiada możliwość bezprzewodowego łączenia się ze smartfonem, tabletem lub laptopem Huawei. Dla przykładu można obsługiwać aplikacje smartfona na ekranie monitora, edytować pliki zapisane na smartfonie, laptopie lub tablecie bezpośrednio na ekranie monitora, bez konieczności podłączania kabli.
  • Szeroki wybór wejść i portów. MateView posiada po dwa porty USB-C i USB-A, port HDMI 2.0, port Mini DisplayPort i jedno gniazdo audio 3,5 mm.
  • Możliwość podłączenia myszy i klawiatury do monitora, za pomocą których użytkownik może sterować również laptopem.
  • Dotykowy panel sterowania. Zapewniający bezproblemową obsługę monitora.
  • Doskonała jakość dźwięku. Zapewniają to wbudowane w stojak monitora dwa głośniki o mocy 5W oraz zintegrowane dwa mikrofony, obsługujące algorytmy redukcji szumów i zapewniające promień odbioru dźwięku do czterech metrów.
  • Struktura do chowania kabli. Przydatne rozwiązanie, które pomoże utrzymać porządek na biurku.

MateView w atrakcyjnej ofercie ze smartwatchem

Do 22 sierpnia monitor jest dostępny na huawei.pl w ofercie premierowej – jego rekomendowana cena sprzedaży wynosi 2599 zł, a do zestawu dodawany jest smartwatch Huawei Watch GT 2 Pro.

huawei

Materiał oryginalny: Jak wybrać uniwersalny monitor do pracy, nauki i rozrywki? Dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy jego zakupie - Polska Times