Zamknij

Gazeta Lubuska

Jarosław Janiak nowym komendantem wojewódzkim policji

(pij)W środę (3 lutego) Jarosław Janiak został komendantem wojewódzkim lubuskiej policji. Wprowadzenie rozpoczęło się punktualnie o godz. 13.Nowy komendant

Artur Szymczak

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/35] Następne

Jarosław Janiak nowym komendantem wojewódzkim policji

(pij)
W środę (3 lutego) Jarosław Janiak został komendantem wojewódzkim lubuskiej policji. Wprowadzenie rozpoczęło się punktualnie o godz. 13.

Nowy komendant wojewódzki Jarosław Janiak był naczelnikiem sztabu lubuskiej policji. Od pewnego czasu był obstawiany jako pewniak w fotelu komendanta wojewódzkiego. Nazwisko następcy było trzymane w tajemnicy. Do 3 lutego p.o. był insp. Sebastian Banaszak, zastępca nadinsp. Wiśniewskiego.

Wielu policjantów spodziewało się rewolucji na stanowiskach szefów lubuskich komend miejskich i powiatowych? Ale czy dojdzie do wielkich zmian? Nowy szef lubuskiej policji to człowiek z Gorzowa, który przecież doskonale zna obecnych szefów lubskich jednostek.



Przebieg służby:

15.02.1995 rok - przyjęcie do służby w Policji na stanowisko starszego policjanta Drużyny Patrolowej KP IV Policji w Gorzowie Wlkp.,

01.11.1995 rok - starszy policjant Drużyny Patrolowej Kompanii Pogotowia Policyjnego i Patrolowania KRP w Gorzowie Wlkp.,

01.08.1996 rok - policjant KP w Bogdańcu-dzielnicowy,

15.01.1998 rok - mł. specjalista Sekcji I Przestępstw Przeciwko Życiu i Zdrowiu Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KRP w Gorzowie Wlkp.,

01.04.2000 rok - specjalista Sekcji do spraw Przestępstw Kryminalnych Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Gorzowie Wlkp.,

01.10.2000 rok - pełnienie obowiązków na stanowisku kierownika Sekcji II Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Gorzowie Wlkp.,

01.09.2005 rok - kierownik referatu II Sekcji Dochodzeniowo-Śledczej KMP w Gorzowie Wlkp.,

15.11.2003 rok - specjalista Zespołu ds. Werbunków i Operacji Specjalnych Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KWP w Gorzowie Wlkp.,

01.05.2004 rok - specjalista Sekcji ds. Zarządzania Kryzysowego Sztabu Policji KWP w Gorzowie Wlkp.,

19.07.2004 rok - ekspert Sekcji ds. Zarządzania Kryzysowego Sztabu Policji KWP w Gorzowie Wlkp.,

01.09.2005 rok - kierownik Sekcji ds. Zarządzania Kryzysowego Sztabu Policji KWP w Gorzowie Wlkp.,

01.03.2007 rok - zastępca Naczelnika Sztabu Policji KWP w Gorzowie Wlkp.,
01.11.2011 rok - Naczelnik Sztabu Policji KWP w Gorzowie Wlkp.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy