Jarosław Kaczyński króluje w naszym plebiscycie

(hak)
fot. Archiwum GL
Udostępnij:
44 procent głosów ma Jarosław Kaczyński w plebiscycie "GL" - "Twój kandydat na prezydenta". Bronisław Komorowski - z 37 proc. głosów - jest na drugim miejscu.

Jarosław Kaczyński przed chwilą miał 341 głosów (głosujemy SMS-em), Bronisław Komorowski - 285 głosów. Za liderami są następnie: Grzegorz Napieralski - 67 głosów, Bogusław Ziętek - 34 głosy. Kolejni z 10 kandydatów mają od 0 do 10 głosów.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze 38

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

~czytelnik~
W dniu 12.05.2010 o 15:14, Lisiczka. napisał:

A KTO TU GLOSUJE ?? KTO ??? CIEMNOGROD SREDNIOWIECZNY MADE IN POLAND, DLATEGO TAKI WYNIK, PIS-TO POLSKI NACJONALIZM (CZYT. KACZYZM, PS. FASZYZM) NATOMIAST PO-TO EUROPA I DEMOKRACJA, SWOBODA, LUZ, DOBROBYT.. I BASTAZarowno jedni i drudzy to zascianek Europy. Nie ma europy ani demokracji ani swobody anku luzu. Jest korupcja, uklady, ukladziki, niekompetencja. Skorumpwany wymiar sprawiedliwosci, policja i urzedy. To Republika Bananowa.
R
Ross
No to jeszcze ino mała chwilka a stanie się coś cudownego - MY wygramy z Nami!!! Niech Żyje Demokracja !!!
m
mojra
W dniu 12.05.2010 o 18:26, Łukasz napisał:

[b341 osób czyli 44% z ankietowanych proszonych jest o pilne udanie się do najbliższego lekarza specjalisty...Widać, że naród nic nie nauczył się po rządach Pis-uarów - zapomniał, jaka była wówczas atmosfera, jak wyglądała polityka, jak byliśmy postrzegani za granicą i dlaczego rozgłośnia w Toruniu jako jedyna w kraju nadawała prawdę...Proszę podać mi co zrobił rząd Kaczyńskiego za swej kadencji?? (chodzi mi o coś dobrego dla kraju).A co zrobiło PO? O jakiej mówisz zagranicy konkretnie? Nie wiem kim jesteś ale nie masz własnego rozumu powtarzasz wytarte slogany. Należało dokładnie słuchac co mówił Prezydent Kaczyński. Nie powtarzać szkalowań do których przyczyniła się PO
G
Gość
Ludzie , Słubiczanie Kochani! Co Wy robicie? Nie głosujcie na Kaczyńskiego, dośc już wstydu nam przynieśli...
~OBYWATEL~
W dniu 12.05.2010 o 22:28, Łukasz napisał:

Nie popieram Pis-u ani PO bo to AWS bis.A tak dla przypomnienia - spójrz jak Jarek jest prawdomówny:1.Nie będę premierem gdy mój brat będzie prezydentem (jest to tzw "obietnica opóźniona" - premier dotrzymał jej dopiero 21.10.2007) 2.Nie będzie koalicji z Samoobroną 3.Nie zmienia się ordynacji wyborczej przed wyborami 4.Nie podniesiemy akcyzy na paliwo 5.3 miliony mieszkań 6.Niższe podatki 7.Tanie państwo i redukcja administracji 8.Marcinkiewicz - premier na całą kadencję 9.Afera billboardowa 10.Chcemy koalicji z PO 11.PO jest w koalicji z SLD 12.Nie będzie TKMu 13.Moja teczka jest sfałszowana 14.W rządzie nie będzie przestępców! 15.Byli szefowie dyplomacji byli na usługach KGB 16.Wycofamy wojsko polskie z Iraku 17.Kler nie ma wpływu na politykę PiS 18.Prowadzimy politykę zagraniczną dla dobra Polski 19.Obniżymy składki na ZUS 20.Zrezygnuję z przewodniczenia PiS, jeśli nie wygramy wyborów.


Gdyby dotrzymał wszystkich obietnic , mimo że nie jestem sympatykiem PIS i nie zamierzam głosować na tego Pana to wówczs zaśpiewalbym na całe gardło piękną piosenkę- polecam-w której słowa lecą mniej więcej tak : Ja to mam szczęście , że w tym momencie , żyć mi przyszło w kraju nad Wisłą ! Ja to mam szczęście ...

Naprawdę wtedy bym tak zaśpiewał !
h
ha ha ha
Czy ktoś zwrócił uwagę na zdjęcie dołączone do tego artykułu ?! Ta twarz , ta korona , ten uśmieszek - mi to przypomina pewną postać z obrazu J.Matejki ... Czekam na skojarzenia !
Ł
Łukasz
W dniu 12.05.2010 o 20:51, Asia napisał:

A co zrobił rząd PO? Prawie udało im się zlikwidowc telewizję publiczną. Gdzie są "dostojni" jego członkowie?Chlebowski, Drzewiecki, Sobiesiak itp. Jakie cuda zdziałali, a polityka miłosci Tuska, objawiała się pogardą, ironizmem kpiną m.in. nadwornego Palikota. A teraz pod płaszczykiem pogorszenia relacji z Rosją olewa 3/4 narodu, który jest za oddaniem śledztwa dla Międzynarodowej Komisji . Nie wystarczy pięknie czarowac!Nikt mi oczu nie zamydli! A atmosferę skutecznie próbował zaczadzic lider PO. Tak naprawdę to właśnie on próbował podzielic spłeczeństwo wymyślając tzw mocherowe berety, itd...Nie popieram Pis-u ani PO bo to AWS bis.
A tak dla przypomnienia - spójrz jak Jarek jest prawdomówny:
1.Nie będę premierem gdy mój brat będzie prezydentem (jest to tzw "obietnica opóźniona" - premier dotrzymał jej dopiero 21.10.2007)
2.Nie będzie koalicji z Samoobroną
3.Nie zmienia się ordynacji wyborczej przed wyborami
4.Nie podniesiemy akcyzy na paliwo
5.3 miliony mieszkań
6.Niższe podatki
7.Tanie państwo i redukcja administracji
8.Marcinkiewicz - premier na całą kadencję
9.Afera billboardowa
10.Chcemy koalicji z PO
11.PO jest w koalicji z SLD
12.Nie będzie TKMu
13.Moja teczka jest sfałszowana
14.W rządzie nie będzie przestępców!
15.Byli szefowie dyplomacji byli na usługach KGB
16.Wycofamy wojsko polskie z Iraku
17.Kler nie ma wpływu na politykę PiS
18.Prowadzimy politykę zagraniczną dla dobra Polski
19.Obniżymy składki na ZUS
20.Zrezygnuję z przewodniczenia PiS, jeśli nie wygramy wyborów.
Ł
Łukasz
W dniu 12.05.2010 o 21:14, Asia napisał:

Znam większego mąciwodę jakim jest Niesiołowski. A jeśli chodzi Kurskiego to z tego co kojarzę słusznie stwierdził, że dziadek Tuska służył w Werhmaht-cie- z czego Tuski się wypierał(za co później Kurski został wykluczony na jakiś czas z Pis-u)-bo Kaczyński jednak ma honor. Później jednak się okazało, że tam służył. Nie twierdze, że ktoś jest idealny, bo tak nie jest, ale fakty to fakty.Oj dziewczynko, kiepski z Ciebie politolog.
Dziadek Tuska służył u szwabów - fakt.
Tyle, że został tam wciągnięty na siłę i na to również są dokumenty archiwalne...

Co za różnica co zrobili potem Kurskiemu??? O to chodziło Pis-uarom - Tusk został zbluzgany publicznie, a wieść o służbie u szkopów zrobiły resztę w decydującej fazie kampanii...
Przecież to była specjalna zagrywka, aby odwrócić część wyborców.
Też mi kara - wykluczony, a potem przyjęty!!!!
Tak wygrali wybory.
g
geg
Jak sobie wyobrażacie pozycję zagraniczną oraz kompetencję w współpracy wewnętrznej z prezydentem Jarosławem Kaczyńskim?
Nie wyobrażam sobie aby mój prezydent przemawiał do mnie z Youtube a sługusy tłumaczyły, że jeszcze chwile i się pojawi...
Jak to możliwe!!??
!!!
Jestem młodym człowiekiem, mam dobrą pracę mam czas na realizowanie siebie.
A
Asia
Znam większego mąciwodę jakim jest Niesiołowski. A jeśli chodzi Kurskiego to z tego co kojarzę słusznie stwierdził, że dziadek Tuska służył w Werhmaht-cie- z czego Tuski się wypierał(za co później Kurski został wykluczony na jakiś czas z Pis-u)-bo Kaczyński jednak ma honor. Później jednak się okazało, że tam służył. Nie twierdze, że ktoś jest idealny, bo tak nie jest, ale fakty to fakty.
Ł
Łukasz
W dniu 12.05.2010 o 20:51, Asia napisał:

A co zrobił rząd PO? Prawie udało im się zlikwidowc telewizję publiczną. Gdzie są "dostojni" jego członkowie?Chlebowski, Drzewiecki, Sobiesiak itp. Jakie cuda zdziałali, a polityka miłosci Tuska, objawiała się pogardą, ironizmem kpiną m.in. nadwornego Palikota. A teraz pod płaszczykiem pogorszenia relacji z Rosją olewa 3/4 narodu, który jest za oddaniem śledztwa dla Międzynarodowej Komisji . Nie wystarczy pięknie czarowac!Nikt mi oczu nie zamydli! A atmosferę skutecznie próbował zaczadzic lider PO. Tak naprawdę to właśnie on próbował podzielic spłeczeństwo wymyślając tzw mocherowe berety, itd...A czy ja napisałem, że jestem za PO lub że ich popieram ????
A co o Kurskim mąciwodzie nie pamiętasz??
A
Asia
W dniu 12.05.2010 o 18:26, Łukasz napisał:

[b341 osób czyli 44% z ankietowanych proszonych jest o pilne udanie się do najbliższego lekarza specjalisty...Widać, że naród nic nie nauczył się po rządach Pis-uarów - zapomniał, jaka była wówczas atmosfera, jak wyglądała polityka, jak byliśmy postrzegani za granicą i dlaczego rozgłośnia w Toruniu jako jedyna w kraju nadawała prawdę...Proszę podać mi co zrobił rząd Kaczyńskiego za swej kadencji?? (chodzi mi o coś dobrego dla kraju).A co zrobił rząd PO? Prawie udało im się zlikwidowc telewizję publiczną. Gdzie są "dostojni" jego członkowie?Chlebowski, Drzewiecki, Sobiesiak itp. Jakie cuda zdziałali, a polityka miłosci Tuska, objawiała się pogardą, ironizmem kpiną m.in. nadwornego Palikota. A teraz pod płaszczykiem pogorszenia relacji z Rosją olewa 3/4 narodu, który jest za oddaniem śledztwa dla Międzynarodowej Komisji . Nie wystarczy pięknie czarowac!Nikt mi oczu nie zamydli!
A atmosferę skutecznie próbował zaczadzic lider PO. Tak naprawdę to właśnie on próbował podzielic spłeczeństwo wymyślając tzw mocherowe berety, itd...
Ł
Łukasz
W dniu 12.05.2010 o 20:00, Polak-Prawica-Antylewica napisał:

Popieram prawicę - umiłowanie historii naszej ojczyzny, wolny rynek, światopogląd chrześcijański, konserwatyzm, zero tolerancji dla dewiantów, zwyrodnialców, zboczeńców, przestępców, lewaków i komuchów.A dla dewiantów w czarnych ciuchach dojących ojczyznę ile wlezie ogłupiając staruszki??? Taką prawicę popierasz ??? Innej u nas nie widze w kraju.
P
Polak-Prawica-Antylewica
W dniu 12.05.2010 o 15:14, Lisiczka. napisał:

A KTO TU GLOSUJE ?? KTO ??? CIEMNOGROD SREDNIOWIECZNY MADE IN POLAND, DLATEGO TAKI WYNIK, PIS-TO POLSKI NACJONALIZM (CZYT. KACZYZM, PS. FASZYZM) NATOMIAST PO-TO EUROPA I DEMOKRACJA, SWOBODA, LUZ, DOBROBYT.. I BASTA


Popieram prawicę - umiłowanie historii naszej ojczyzny, wolny rynek, światopogląd chrześcijański, konserwatyzm, zero tolerancji dla dewiantów, zwyrodnialców, zboczeńców, przestępców, lewaków i komuchów.
M
MK
Z TYMI GŁOSAMI PEWNIE TAK SAMO JAK Z PODPISAMI DO REJESTRACJI. WIDZIAŁEM JAK TO BYŁO NACHALNIE ŻEBRANE. JEDNA ZNAJOMA MÓWIŁA,
ŻE PODPISAŁA BO SIĘ BAŁA POBICIA TACY BYLI AGRESYWNI. WSPANIAŁA MŁODZIEŻÓWKA. TO PEWNIE ROSNĄ JEDYNIE SŁUSZNI PATRIOCI.
TAK W OGÓLE TO DALIBYŚCIE SPOKÓJ TEMU CZŁOWIEKOWI BO NIE ROBI WRAŻENIA NI SPRAWNEGO ANI ZDROWEGO. MÓJ WUJEK TAK WYGLĄDAŁ
PO LEKKIM WYLEWIE. NIECH SOBIE ODPOCZYWA GDZIEŚ ZDALA OD POLITYKI. W DODATKU UWAŻAM ŻE PREZYDENT POWINIEN BYĆ PRZEWIDYWALNY A TE PRZEMIANY JK TEGO NIE WRÓŻĄ.TO JUŻ MOŻE
NIE BYĆ TYLKO OŚMIESZENIE ALE WRĘCZ GROŹNE DLA POLSKI. CAŁA POCIECHA ŻE PREZYDENT NIEWIELE MOŻE ALE PO CO NAM TA PORUTA.
Przejdź na stronę główną Gazeta Lubuska
Dodaj ogłoszenie