Zamknij

Gazeta Lubuska

Jedyna taka kąpiel w Polsce. Przeżyjmy to jeszcze raz. Tak wyglądały szalone kąpiele w błocie na Pol'and'Rock Festiwalu!

Błoto to jeden z elementów, które wyróżniają Pol'and'Rock Festiwal (wcześniej Przystanek Woodstock) na tle innych ogromnych festiwali.Szalone kąpiele

Jakub Pikulik / Mariusz Kapała

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [4/61] Poprzednie Następne

Jedyna taka kąpiel w Polsce. Przeżyjmy to jeszcze raz. Tak wyglądały szalone kąpiele w błocie na Pol'and'Rock Festiwalu!

Błoto to jeden z elementów, które wyróżniają Pol'and'Rock Festiwal (wcześniej Przystanek Woodstock) na tle innych ogromnych festiwali.

Szalone kąpiele przy Dużej Scenie to już festiwalowa tradycja. Zobacz, jak uczestnicy jubileuszowego, 25. Pol'and'Rock Festiwalu, taplali się w błocie. Zabawy było co niemiara. Kąpiele błotne to już festiwalowa tradycja. Szczególne w upalne dni cieszą się one ogromną popularnością.

W 2020 r. Pol'and'Rock Festiwal odbywa się w internecie, więc woodsrockowych kąpieli na festiwalowej łące w Kostrzynie nie będzie. Dlatego powspominajmy, jak wyglądały one przed rokiem. Ależ to była zabawa! Zobaczcie sami.

Zobacz też wideo: Rozpoczęcie Pol'and'Rock Festiwalu 2019

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy