JEST MIEJSCE - idealne dla ludzi kreatywnych. Stwórz świat w swoich kolorach i zapachach

Materiał informacyjny SWISS KRONO
JEST MIEJSCE otwarto 10 września, jego symbolem jest słoń w pastelowych kolorach
JEST MIEJSCE otwarto 10 września, jego symbolem jest słoń w pastelowych kolorach
Pokój, mieszkanie, dom w kolorach, ba, zapachach, jakie skrywa twoja dusza? Tak, już JEST MIEJSCE, w którym odkryjesz, co w tobie drzemie, a eksperci podpowiedzą, jak stworzyć dla siebie przestrzeń marzeń. Showroom o nazwie JEST MIEJSCE otworzyła w Poznaniu firma SWISS KRONO.

Wow! To JEST MIEJSCE niezwykłe, z pewnością światowego formatu. To miejsce, w którym się zainspirujesz, dobierzesz kolory i stworzysz własne zestawienie materiałów czy dodatków do wykorzystania przy urządzaniu mieszkania czy domu albo przy aranżacji jakiejś innej swojej przestrzeni. Wymyślone tu wnętrze dopełnisz zapachem, jaki odpowiada ci najbardziej.

Inaczej. Chcesz coś nowego zrobić w swoim domu, idziesz więc do marketu i stajesz przed ścianą z panelami czy płytkami. Ich ilość oszałamia cię i przytłacza, miotasz się, nie wiesz, co wybrać. Żarska firma SWISS KRONO proponuje kolejność odwróconą – w JEST MIEJSCE odkryjesz kolory, które odpowiadają ci najbardziej, które sprawiają, że wśród nich czujesz się doskonale. Które po prostu dają ci komfort. I dopiero teraz przychodzi czas na drugi krok - twoje odczucia, tę sferę twoich wrażeń eksperci przełożą na wnętrze. Tak możesz stworzyć swój świat, skrojony na twój indywidualny rys.


To przykładowe inspiracje, one zapoczątkowują tworzenie swojej przestrzeni marzeń

- Zainspirowani tym, jak wiele osób szuka pomysłów i ciekawych rozwiązań na aranżację wnętrz, zebraliśmy niecodzienną grupę ludzi z głowami pełnymi pomysłów i zapoczątkowaliśmy projekt Creative Group – mówił 10 września Maciej Karnicki, prezes SWISS KRONO, podczas inauguracji działalności kreatywnej przestrzeni . - Jest to duże pomieszczenie na spotkania z klientami i na pracę kreatywną. Mam nadzieję, że miejsce to zrobi na zainteresowanych naszymi produktami dobre wrażenie, bo wydaje się, że jest nie tylko interesujące, ale i intrygujące, i przyjazne, które będzie chciało się odwiedzać naszym handlowym partnerom i klientom naszych partnerów.
Otwarcie showroomu poprowadził Tomasz Kammel, a gwiazdą koncertu był Mateusz Pospieszalski z zespołem.

- …zapraszamy cię do nas, żebyś odkrył z nami, jaki jest twój świat wewnątrz, jakie kolory lubisz, w jakich czujesz się dobrze…

Jak to działa? Znajdź swoje kolory

W JEST MIEJSCE znajduje się 26 inspiracji, ciekawych obrazów, które zostały wyselekcjonowane tak, by dotykały gamy kolorystycznej zastosowanej w płytach meblowych, blatach czy podłogach laminowanych produkowanych przez SWISS KRONO. Każdy, kto ogląda inspiracje, znajdzie taką, która pasuje mu w szczególny sposób. Dlaczego wybrał akurat tę? Tego nie wiadomo. Ten ktoś spojrzał na nią i po prostu stwierdził, że jest ładna, że kolory współgrają ze sobą. I teraz klient może obejrzeć szablony przygotowane przez dekoratorkę, na których wzorcowo pokazano, jak można łączyć kolory z tej inspiracji.

Ale to wcale nie znaczy, że trzeba zdecydować się na ten szablon. Można znaleźć coś własnego. Kolory z tego obrazu zostały bowiem przetworzone na język próbek i można je wymieniać, dokładać inne, dostawiać gałki, wprowadzić złoty lub zielony. Wszystko polega na tym, żeby znaleźć pewien bilans. Mało tego, „material board” pozwala łączyć ze sobą różne materiały, beton z drewnem, drewno z płytą meblową, tę płytę z uchwytami, gałkami albo z zieloną rośliną, płytką, elementem plastikowym albo fornirem itp.

- Przed nami leży bardzo dużo dodatków, które inspirują, coś w nas wyzwalają, wyciągają elementy, które na co dzień są całkowicie uśpione. Dlatego zapraszamy cię do nas, żebyś odkrył z nami, jaki jest twój świat wewnątrz, jakie kolory lubisz, w jakich czujesz się dobrze - mówi Jarosław Masina, kierownik marketingu w SWISS KRONO. I tłumaczy: - Ludzie szukają gotowych wnętrz i znajdują różne obrazy. Oczywiście fachowcy go odtworzą, ale to nie będzie to, co drzemie w nas, nie będzie naszym wnętrzem. Dziś wybieramy kolory ciemne, bo chcemy więcej spokoju, poukładania, a kiedyś zdecydowalibyśmy się na brąz albo czerwień. Dlatego warto znaleźć swój świat.

W JEST MIEJSCE znajduje się czytnik, który odczyta użyte próbki i utrwali w pamięci to, co ułożyliśmy, żeby nie umknęło, by ten obraz nie zniknął. I takie całkowite zestawienie będzie można wysłać na naszą skrzynkę mailową. Mając taki paszport do naszego wnętrza, do tego, co w nas siedzi, możemy rozmawiać z dekoratorem, z kimś, kto nam doradzi, jak wyposażyć wnętrze, dobierze wszystkie dodatki, ułoży harmonię mebli.

- Możemy więc tu ułożyć świat według kolorów, a także według zapachów. Nikt tego tak nie połączył, jesteśmy pierwsi…

Do kolorów dodaj zapach

W JEST MIEJSCE stworzysz nie tylko swój świat kolorów. Co niesamowite, niespotykane i absolutnie nadzwyczajne możesz tu także dobrać zapachy. Takie, które przypominają coś dobrego, które otwierają szufladki pozamykane od dzieciństwa albo przypominają o wyjątkowej okoliczności. Możesz dodać zapach, który skojarzy dane wnętrze ze spokojem albo wprost przeciwnie – z kipiącą energią.


SWISS KRONO proponuje do wnętrz zapachy w pięciu emocjach: bezpieczeństwa, radości, spokoju, energii i orzeźwienia

Zapachy przygotowała znana senselierka Marta Siembab. Wnętrze można wypełnić zapachem jednej z pięciu emocji: bezpieczeństwa, radości, spokoju, energii bądź orzeźwienia. W JEST MIEJSCE zapach poczujesz na papierku. Jeśli uznasz, że jest idealny, możesz kupić go w formie świeczki.

- Możemy więc tu ułożyć świat według kolorów, a także według zapachów. Nikt tego tak nie połączył, jesteśmy pierwsi – stwierdza J. Masina. I zaznacza, że w projekcie współpracują z farbiarzami, bo klienci potrzebują też kolorów ścian, ze specjalistami od tkanin, aby można było dobrać sobie nie tylko zasłony, ale i obicia mebli. Oczywiście poznańska miejscówka zapewnia dostęp do wszystkich produktów SWISS KRONO (płyt laminowanych, blatów kuchennych, podłóg i walldesign).

W JEST MIEJSCE będzie się działo. Tu porozmawiasz z ekspertami, którzy podzielą się swoją wiedzą o produktach, zapiszesz się również na warsztaty. Nie zabraknie ciekawych spotkań, np. z projektantką mebli z 20-letnim doświadczeniem, współpracującą z dużymi zakładami typu Black Red White albo ze wspomnianą senselierką Martą Siembab. Od czasu do czasu będą wyświetlane ciekawe filmy. Kalendarz organizowanych spotkań należy sprawdzać na FB: facebook.com/poznanjestmiejsce.

JEST MIEJSCE znajduje się przy ul. Św. Marcin 31 i zaprasza do siebie od wtorku do piątku od 10.00 do 18.00

Dodaj ogłoszenie