Jest mocna odpowiedź Stali Gorzów w sprawie Martina Vaculika

  Jest mocna odpowiedź Stali Gorzów w sprawie Martina Vaculika

  Zdjęcie autora materiału
  Alan Rogalski

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Prezes Stali Gorzów Ireneusz Maciej Zmora.

  Prezes Stali Gorzów Ireneusz Maciej Zmora. ©Stal Gorzów

  - Nie wiem dlaczego Stal zrezygnowała ze mnie, tego nie udało mi się dowiedzieć – mówił w poniedziałek 5 listopada Martin Vaculik. – Nie wiem, czy były to warunki finansowe, które były przecież już ustalone. Nie rozumiem, dlaczego mi podziękowano. Kibice z Gorzowa zasługują na to, żeby poznać prawdę - dodał zawodnik, który w niedzielę został ogłoszony nowym żużlowcem Falubazu Zielona Góra. Do Grodu Bachusa przeniósł się z nadwarciańskiego miasta. Jest odpowiedź prezesa Stali Gorzów Ireneusza Macieja Zmory, na tę i inne wypowiedzi Słowaka.
  Prezes Stali Gorzów Ireneusz Maciej Zmora.

  Prezes Stali Gorzów Ireneusz Maciej Zmora. ©Stal Gorzów

  Oto pełna jego treść zamieszczona na fan page`u gorzowskiego klubu:
  "Podczas konferencji prasowej Martin Vaculik, były kapitan Stali Gorzów, powiedział wiele przykrych słów mijających się z prawdą. Ciężko jest przejść obok tego bez żadnej reakcji, mając na uwadze naszych kibiców, którzy maja prawo czuć się zagubieniu w gąszczu informacji. Prezes Ireneusz Maciej Zmora wyjaśnia, że zależało mu na utrzymaniu Słowaka w drużynie Stali Gorzów: Mimo tego, że Martina zabrakło w istotnych dla klubu meczach minionego sezonu, już w sierpniu wydawało się, że mamy zgodność co do przyszłości zawodnika w naszej drużynie.
  Niestety, wtedy jeszcze kapitan żółto-niebieskich, zmienił swoją decyzję podając inne warunki. One również zostały zaakceptowane. Jednak z upływem czasu Martin odwlekał ostateczne podjęcie decyzji. Było jasne, że negocjuje z innym klubem. Do tego doszły jeszcze informacje o chęci ściągnięcia do innego klubu liderów Stali Gorzów. Takie zachowanie nie jest godne zawodnika żółto-niebieskich. – komutuje sprawę Prezes Zmora.
  Skład, który budujemy na nadchodzący sezon, mimo wątpliwości kibiców, pozwala nam z optymizmem oczekiwać wiosny i pierwszy zmagań na Stadionie im. Edwarda Jancarza".  PRZECZYTAJ TEŻ: Kulisy przejścia Vaculika z Gorzowa do Zielonej Góry.


  PRZECZYTAJ TEŻ:Vaculik i Jensen w Falubazie z kontraktami na dwa lata [ZDJĘCIA, WIDEO]


  OBEJRZYJ: Vaculik i Jensen podpisali kontrakty z Falubazem  PRZECZYTAJ TEŻ: Falubaz z wypchanym portfelem. Stal straci najwięcej?


  Chcesz na bieżąco śledzić sportowe newsy z Ziemi Lubuskiej, Polski oraz świata? Polub naszą stronę na Facebooku!

  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Rezolutne przedszkolaki o świętach Bożego Narodzenia

  Rezolutne przedszkolaki o świętach Bożego Narodzenia