Jesteśmy z Was dumni! Gimnazjaliści odebrali nagrody (lista laureatów)

Redakcja
Jędrzej Machtyl z Gorzowa został laureatem w aż czterech konkursach. Odebrał nagrody od lubuskiej kurator oświaty Bogny Ferensztajn i wicewojewody Jana Świrepo
Jędrzej Machtyl z Gorzowa został laureatem w aż czterech konkursach. Odebrał nagrody od lubuskiej kurator oświaty Bogny Ferensztajn i wicewojewody Jana Świrepo Artur Matyszczyk
We wtorek 14 kwietnia w Sulechowie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych dla gimnazjalistów organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2014/15.

Łącznie nagrodzono aż 147 laureatów, w 10 konkursach przedmiotowych, z: biologii, chemii, fizyki, geografii, historii, matematyki, angielskiego, niemieckiego, polskiego i francuskiego.

Historia
Michał Koteluk (Gimnazjum im. Jana Pawła II w Iłowej, Iłowa),
Karolina Tomczyszyn (Gimnazjum im. Generała Sikorskiego w Brzeźnicy, Brzeźnica),
Anna Biedka (Gimnazjum im. Generała Sikorskiego w Brzeźnicy, Brzeźnica),
Hubert Chaszczewski (Gimnazjum, Jasień),
Oskar Czołhan (Gimnazjum nr 10, Zielona Góra),
Wojciech Grzegorczyn (Gimnazjum nr 3 w Sulechowie, Sulechów),
Julia Maniecka (Gimnazjum nr 9, Gorzów Wielkopolski),
Alina Światłowska (Gimnazjum w Sulęcinie, Sulęcin),
Weronika Bielecka (Gimnazjum w Pszczewie, Pszczew),
Paweł Iwanowski (Gimnazjum nr 7, Zielona Góra),
Kinga Kaczmarek (Gimnazjum nr 1, Drezdenko),
Dariusz Radosław Kopała (Społeczne Gimnazjum, Żary),
Magdalena Węglewska (Publiczne Gimnazjum w Witoszynie, Witoszyn),
Jakub Witczak (Gimnazjum nr 13, Gorzów Wielkopolski).

Biologia
Magdalena Dziedzic (Gimnazjum w Sulęcinie, Sulęcin),
Agata Babiarz (Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Gen. Władysława Andersa, Nowa Sól),
Jakub Borowiec (Publiczne Gimnazjum, Rzepin),
Aleksandra Moryson (Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Gen. Władysława Andersa, Nowa Sól),
Paulina Musolf (Publiczne Gimnazjum, Rzepin),
Hanna Wilk (Katolickie Gimnazjum w Żarach, Żary),
Natalia Krupska (Gimnazjum nr 7, Gorzów Wielkopolski),
Alicja Leśniewska (Publiczne Gimnazjum nr 1, Świebodzin),
Joanna Strzemecka (Społeczne Gimnazjum, Żary),
Joanna Zapała (Gimnazjum nr 1, Zielona Góra),
Maksymilian Borysowski (Gimnazjum nr 1, Zielona Góra),
Jerzy Daszkiewicz (Gimnazjum nr 1, Międzyrzecz),
Laura Góral (Gimnazjum nr 2, Międzyrzecz),
Konrad Gronek (Społeczne Gimnazjum, Żary),
Piotr Kapryczuk (Publiczne Gimnazjum w Małomicach, Małomice),
Weronika Krasocka (Publiczne Gimnazjum, Rzepin),
Michał Łabuda (Publiczne Gimnazjum, Strzelce Krajeńskie),
Beata Wechterowicz (Gimnazjum nr 3 w Sulechowie, Sulechów),
Martyna Zborowska (Publiczne Gimnazjum, Strzelce Krajeńskie),
Julia Białowąs (Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Gen. Władysława Andersa, Nowa Sól),
Ada Jurkowska (Gimnazjum Publiczne im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim, Ośno Lubuskie),
Aleksandra Kiszewska (Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski),
Katarzyna Ławońska (Gimnazjum nr 1, Kostrzyn nad Odrą),
Alicja Solińska (Publiczne Gimnazjum w Cybince, Cybinka),
Karol Stuła (Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Gen. Władysława Andersa, Nowa Sól),
Justyna Widecka (Gimnazjum nr 13, Gorzów Wielkopolski),
Julia Zaremba (Gimnazjum nr 1, Zielona Góra).

Geografia
Sławomir Fudalej (Publiczne Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Nowej Soli, Nowa Sól),
Michał Lampart (Gimnazjum nr 13, Gorzów Wielkopolski),
Jakub Białkowski (Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Szprotawie, Szprotawa),
Paweł Czupryniak (Publiczne Gimnazjum w Ściechowie, Ściechów),
Aleksandra Jażdżewska (Publiczne Gimnazjum, Zwierzyn),
Dariusz Radosław Kopała (Społeczne Gimnazjum, Żary),
Karolina Julia Paluchowicz (Zespół Szkół nr 1 Publiczne Gimnazjum nr 1 w Żaganiu, Żagań),
Adam Michał Pięta (Społeczne Gimnazjum, Żary),
Magdalena Węglewska (Publiczne Gimnazjum w Witoszynie, Witoszyn),
Julia Augustyniak (Gimnazjum nr 1, Lubsko),
Anna Biedka (Gimnazjum im. Generała Sikorskiego w Brzeźnicy, Brzeźnica),
Adam Janiak (Gimnazjum nr 3 w Sulechowie, Sulechów),
Michał Łączak (Publiczne Gimnazjum nr 1, Świebodzin),
Jędrzej Machtyl (Katolickie Gimnazjum im. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski),
Sandra Płachta (Katolickie Gimnazjum w Żarach, Żary),
Karol Stuła (Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Gen. Władysława Andersa, Nowa Sól).

Zobacz też: Egzamin gimnazjalny 2015 część humanistyczna, matematyczno-przyrodnicza i język obcy. Pytania, odpowiedzi arkusze.
Język francuski
Nina Wiśniewska (Gimnazjum nr 10, Zielona Góra),
Kamil Doganowski (Gimnazjum nr 7, Zielona Góra),
Aleksandra Kłosińska (Gimnazjum nr 10, Zielona Góra),
Matthieu Lenglain (Gimnazjum nr 7, Zielona Góra).

Fizyka
Jakub Wornbard (Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski),
Sławomir Fudalej (Publiczne Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Nowej Soli, Nowa Sól),
Jakub Bednarz (Gimnazjum nr 1, Drezdenko),
Jędrzej Machtyl (Katolickie Gimnazjum im. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski),
Karol Ważny (Gimnazjum nr 1, Zielona Góra),
Aleksandra Dudziak (Gimnazjum nr 3, Nowa Sól),
Symeon Gałka (Gimnazjum nr 7, Zielona Góra),
Julia Kołodziejczak (Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski),
Błażej Wróbel (Katolickie Gimnazjum w Żarach, Żary).

Język niemiecki
Daniel Semegin (Publiczne Gimnazjum, Lipinki Łużyckie),
Julia Strehl (Gimnazjum nr 10, Zielona Góra),
Aleksandra Kontowicz (Europejskie Gimnazjum Społeczne Dr Rahn, Zielona Góra),
Weronika Moder (Gimnazjum, Ciosaniec).

Matematyka
Julia Białowąs (Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Gen. Władysława Andersa, Nowa Sól),
Katarzyna Brudna (Społeczne Gimnazjum, Żary),
Sławomir Fudalej (Publiczne Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Nowej Soli, Nowa Sól),
Jacek Bursztynowicz (Katolickie Gimnazjum w Żarach, Żary),
Ryszard Rosikiewicz (Gimnazjum nr 1, Zielona Góra),
Bartłomiej Wieliczko (Publiczne Gimnazjum, Rzepin),
Jakub Bednarz (Gimnazjum nr 1, Drezdenko),
Symeon Gałka (Gimnazjum nr 7, Zielona Góra),
Szymon Piątek (Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski),
Hubert Walczak (Gimnazjum nr 3 w Sulechowie, Sulechów),
Mateusz Wałejko (Gimnazjum nr 10, Zielona Góra),
Mateusz Kasprzak (Gimnazjum nr 13, Gorzów Wielkopolski),
Grzegorz Rogoziński (Gimnazjum nr 10, Zielona Góra).
Język polski
Weronika Bielecka (Gimnazjum w Pszczewie, Pszczew),
Michał Butryn (Katolickie Gimnazjum w Żarach, Żary),
Małgorzata Zofia Grzech (Społeczne Gimnazjum, Żary),
Marcel Jurkiewicz (Gimnazjum nr 2, Sulechów),
Julia Maniecka (Gimnazjum nr 9, Gorzów Wielkopolski),
Adriana Darol (Publiczne Gimnazjum, Rzepin),
Julita Dąbrowska (Gimnazjum nr 20, Gorzów Wielkopolski),
Michał Downar-Zapolski (Publiczne Gimnazjum, Rzepin),
Bogna Duliban (Gimnazjum nr 1, Kostrzyn nad Odrą),
Patrycja Fraszczyk (Gimnazjum nr 20, Gorzów Wielkopolski),
Julia Frelichowska (Publiczne Gimnazjum nr 1, Świebodzin),
Zofia Gabryelów (Publiczne Gimnazjum, Strzelce Krajeńskie),
Katarzyna Greń (Gimnazjum w Brodach, Brody),
Natalia Grębowiec (Społeczne Gimnazjum, Żary),
Aleksandra Grzmil (Katolickie Gimnazjum w Żarach, Żary),
Aleksandra Kaleta (Społeczne Gimnazjum, Żary),
Paulina Klisowska (Gimnazjum nr 3, Żary),
Julia Kołodziejczak (Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski),
Julianna Kołodziejska (Gimnazjum nr 1, Zielona Góra),
Katarzyna Kurpiel (Gimnazjum nr 10, Zielona Góra),
Wiktoria Lejcyk (Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Gen. Władysława Andersa, Nowa Sól),
Bogna Liziniewicz (Katolickie Gimnazjum w Żarach, Żary),
Agnieszka Mosbauer (Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Gen. Władysława Andersa, Nowa Sól),
Agnieszka Najdek (Gimnazjum im. Generała Sikorskiego w Brzeźnicy, Brzeźnica),
Karolina Niedroszlańska (Gimnazjum nr 1, Żary),
Oliwia Opałka (Niepubliczne Gimnazjum Dla Młodzieży im. Noblistów Polskich, Lubsko),
Anna Owczarek (Gimnazjum w Kargowej, Kargowa),
Agnieszka Podsiadło (Publiczne Gimnazjum, Zwierzyn),
Kornelia Pukacka (Gimnazjum, Czerwieńsk),
Wojciech Siwik (Gimnazjum nr 2, Gubin),
Sabina Szarek (Katolickie Gimnazjum w Żarach, Żary),
Aleksandra Szczęsny (Gimnazjum nr 2 We Wschowie, Wschowa),
Martyna Szoppe (Gimnazjum w Deszcznie, Deszczno),
Karolina Winiarz (Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin),
Maria Ewa Woźny (Społeczne Gimnazjum, Żary).

Język polski - część 2
Weronika Bielecka (Gimnazjum w Pszczewie, Pszczew),
Michał Butryn (Katolickie Gimnazjum w Żarach, Żary)
Julia Frelichowska (Publiczne Gimnazjum nr 1, Świebodzin),
Martyna Szoppe (Gimnazjum w Deszcznie, Deszczno),
Julita Dąbrowska (Gimnazjum nr 20, Gorzów Wielkopolski),
Bogna Duliban (Gimnazjum nr 1, Kostrzyn nad Odrą),
Adriana Darol (Publiczne Gimnazjum, Rzepin),
Michał Downar-Zapolski (Publiczne Gimnazjum, Rzepin),
Patrycja Fraszczyk (Gimnazjum nr 20, Gorzów Wielkopolski),
Paulina Klisowska (Gimnazjum nr 3, Żary),
Katarzyna Kurpiel (Gimnazjum nr 10, Zielona Góra),
Agnieszka Mosbauer (Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Gen. Władysława Andersa, Nowa Sól),
Agnieszka Najdek (Gimnazjum im. Generała Sikorskiego w Brzeźnicy, Brzeźnica),
Wojciech Siwik (Gimnazjum nr 2, Gubin),
Sabina Szarek (Katolickie Gimnazjum w Żarach, Żary),
Aleksandra Szczęsny (Gimnazjum nr 2 We Wschowie, Wschowa),
Karolina Winiarz (Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin),
Maria Ewa Woźny (Społeczne Gimnazjum, Żary).
Język angielski
Wojciech Podlodowski (Gimnazjum nr 1, Kostrzyn nad Odrą),
Julia Kołodziejczak (Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski),
Krzysztof Broda (Gimnazjum nr 20, Gorzów Wielkopolski),
Katarzyna Baraniecka (Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski),
Maksymilian Kozakowski (Gimnazjum nr 1, Zielona Góra),
Radosław Rdzanek (Publiczne Gimnazjum, Strzelce Krajeńskie),
Jakub Krystek (Gimnazjum nr 9, Gorzów Wielkopolski),
Jędrzej Machtyl (Katolickie Gimnazjum im. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski),
Natalia Pietrzak (Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski),
Wiktoria Adamczuk (Gimnazjum nr 1, Słubice),
Lena Bogdanowicz (Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski),
Julian Dobryniewski (Gimnazjum nr 9, Gorzów Wielkopolski),
Aneta Kotlarek (Gimnazjum nr 4 w Żarach im. Zjednoczonej Europy, Żary),
Magda Łysy (Gimnazjum nr 1, Zielona Góra),
Paulina Pawiłowicz (Gimnazjum nr 7, Zielona Góra),
Sara Staniaszek (Gimnazjum nr 7, Gorzów Wielkopolski),
Mateusz Szczęsny (Gimnazjum nr 10, Zielona Góra),
Karolina Szyszka (Gimnazjum nr 7, Zielona Góra),
Jakub Wornbard (Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski).

Chemia
Julia Białowąs (Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Gen. Władysława Andersa, Nowa Sól),
Katarzyna Brudna (Społeczne Gimnazjum, Żary),
Karolina Kustrzyńska (Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski),
Jędrzej Machtyl (Katolickie Gimnazjum im. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski),
Sara Michalczuk (Społeczne Gimnazjum, Żary),
Aron Raszewski (Publiczne Gimnazjum nr 1 w Bieniowie, Bieniów),
Błażej Wróbel (Katolickie Gimnazjum w Żarach, Żary),
Mateusz Górka (Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin),
Wiktor Koropczuk (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 - Gimnazjum nr 3 w Gorzowie Wlkp., Gorzów Wielkopolski),
Paulina Łapińska (Gimnazjum nr 7, Gorzów Wielkopolski),
Ryszard Rosikiewicz (Gimnazjum nr 1, Zielona Góra),
Karolina Tomczyszyn (Gimnazjum im. Generała Sikorskiego w Brzeźnicy, Brzeźnica),
Jakub Bednarz (Gimnazjum nr 1, Drezdenko),
Eliza Judasz (Gimnazjum, Kowalów),
Arkadiusz Malina (Publiczne Gimnazjum w Cybince, Cybinka),
Jan Nowakowski (Gimnazjum nr 3 w Sulechowie, Sulechów),
Joanna Strzemecka (Społeczne Gimnazjum, Żary),
Dawid Woszczyk (Gimnazjum nr 9, Gorzów Wielkopolski),
Zofia Gabryelów (Publiczne Gimnazjum, Strzelce Krajeńskie),
Dominik Kędzior (Gimnazjum nr 13, Gorzów Wielkopolski),
Filip Olszewski (Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin),
Agata Wdowiak (Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin),
Hanna Wilk (Katolickie Gimnazjum w Żarach, Żary).

Oferty pracy z Twojego regionu

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3