1/57
W sobotni wieczór, 23 lutego, podczas balu w Centrum...

Joanna Łochowska najlepszym sportowcem Zielonej Góry w 2018 roku!

W sobotni wieczór, 23 lutego, podczas balu w Centrum Rekreacyjno-Sportowym w Zielonej Górze ogłoszono wyniki na najlepszych sportowców Zielonej Góry w 2018 roku.

Wygrała Joanna Lochowska. Dziś już, niestety, zawodniczka Budowlanych Opole, która tytuł mistrza Europy w podnoszeniu ciężarów wywalczyła jako zawodniczka UKS Zielona Góra.

Drugie miejsce zajął kolarz Trasy Zielona Góra, dziś już też zawodnik innego klubu, Filip Prokopyszyn. Trzeci był czołowy żużlowiec Falubazu Patryk Dudek. Czwarty mistrz Europy w kickboxingu Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki Knockout), a piąte kapitan Stelmetu Enei BC Łukasz Koszarek. Najlepszym sportowcem niepełnosprawnym uznano Marka Trykacza (podnoszenie ciężarów, Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne Start).