1/10
Joaquin Sanchez na długo zapamięta mecz z Athletikiem Bilbao...

Najstarsi strzelcy hat-tricka w topowych ligach... i Polsce

Joaquin Sanchez na długo zapamięta mecz z Athletikiem Bilbao 8 grudnia 2019 r. Wtedy to skrzydłowy Realu Betis zdobył trzy bramki, a jego zespół wygrał 3:2. Ponadto Hiszpan został najstarszym strzelcem hat-tricka w historii La Liga, wyprzedzając legendę Realu Madryt Alfredo di Stefano. Zobacz, kto takie miano ma w innych ligach z TOP 5 w Europie, Lidze Mistrzów, mistrzostwach świata, mistrzostwach Europy oraz... Ekstraklasie!

2/10
Joaquin Sanchez (Real Betis) - 38 lat i 140 dni.

La Liga

3/10
Teddy Sheringham (Portsmouth) - 37 lat i 146 dni.

Premier League

4/10
Claudio Pizarro (Werder Brema) - 37 lat i 151 dni.

Bundesliga

Dalej

Uwertury Wagnera, dzieło Mahlera oraz "Stabat Mater" Szymanowskiego w filharmoni

Tenisistki, które najdłużej nie przegrały seta do zera. Ile trwa seria Igi Świątek?

Polak wyceniony na ponad 100 mln. A Lewandowski? Gorzej od rezerwowego bramkarza!