Julita jest bardzo uzdolniona. Tańczy, śpiewa i pięknie...

  Julita jest bardzo uzdolniona. Tańczy, śpiewa i pięknie rysuje! [ZDJĘCIA]

  Dariusz Brożek

  Gazeta Lubuska

  Międzyrzeczanka namalowała wypełnione tłumem plażowiczów kąpielisko oraz zamieściła na swojej pracy dziesięć porad, co wolno robić podczas plażowania,
  1/13
  przejdź do galerii

  Międzyrzeczanka namalowała wypełnione tłumem plażowiczów kąpielisko oraz zamieściła na swojej pracy dziesięć porad, co wolno robić podczas plażowania, a czego należy unikać. Dodała też numery alarmowe służb ratowniczych. na konkurs wpłynęło prawie 170 prac, ale komisja uznała, że najładniejsze jest dzieło międzyrzeczanki. ©Praca Julity Lisieckiej/fot. Lubuska Policja

  Tańczy, śpiewa, trenuje karate, bardzo dobrze się uczy i w dodatku pięknie rysuje. Uczennica klasy 5 Szkoły Podstawowej nr 3 w Międzyrzeczu Julita Lisiecka wygrała konkurs plastyczny „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, zorganizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Gorzowie Wlkp.
  Międzyrzeczanka namalowała wypełnione tłumem plażowiczów kąpielisko oraz zamieściła na swojej pracy dziesięć porad, co wolno robić podczas plażowania, a czego należy unikać. Dodała też numery alarmowe służb ratowniczych. na konkurs wpłynęło prawie 170 prac, ale komisja uznała, że najładniejsze jest dzieło międzyrzeczanki.

  Mama laureatki Anna Lisiecka zaznacza, że jej córka jest równie utalentowana, co pracowita,.
  M.in. recytuje i pięknie śpiewa. Wiele razy występowała na różnych imprezach i festiwalach. To jednak nie wszystko. Julita tańczy w zespole Gold, trenuje karate i doskonale się uczy! - Jest cudowną córką i wspaniałym, wrażliwym, małym człowiekiem - dodaje A. Lisiecka.

  Na konkurs „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” wpłynęło blisko 170 prac. Ich autorami są uczniowie klas IV-VII szkół podstawowych. Komisja konkursowa po długiej naradzie wybrała najlepsze prace. Laureaci otrzymają pamiątkowe dyplomy, gadżety policyjne i nagrody. Konkurs zorganizowano w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

  W czwartek, 4 października 2018 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. kilkuosobowa komisja konkursowa oceniła nadesłane prace na wojewódzki konkurs organizowany w ramach Programu działań prewencyjnych pn. „Bezpieczne wakacje 2018”. Przedsięwzięcie przygotował Wydział Prewencji KWP w Gorzowie Wlkp. we współpracy z Wojewodą Lubuskim, Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp., oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Metodycznym w Gorzowie Wlkp.

  Zobacz teledysk Marty Plewy z Międzyrzecza

  Celem konkursu było propagowanie zasad bezpiecznych zachowań wśród dzieci podczas wypoczynku letniego, edukacja i popularyzacja wiedzy wśród dzieci
  na temat odpowiednich zachowań nad wodą oraz promowanie wśród dzieci zdrowego stylu życia i bezpiecznych zachowań.

  Przy ocenianiu prac pod uwagę brano: zgodność pracy z tematyką konkursową, wartość artystyczną i techniczną wykonania pracy, oryginalność podejścia do tematu oraz wartość merytoryczną i walory edukacyjne pracy.

  Laureatami konkursu zostali:
  I miejsce – Julita Lisiecka, klasa 5, praca pt. „Kąpielisko na 5” – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Międzyrzeczu.
  II miejsce – Iga Dukowska, klasa 5, praca pt. „Dbam o bezpieczeństwo nad woda” - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Trzebielu.
  III miejsce - Hanna Blanka Helwing, klasa 6, praca pt. „Uwielbiam wakacje, ale pamiętam o niebezpieczeństwie” - Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze.

  Laureaci otrzymają dyplomy i gadżety policyjne oraz nagrody ufundowane przez Wojewodę Lubuskiego, Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. i Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wlkp. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy!

  Więcej informacji z powiatu międzyrzeckiego w tygodniku „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”.  Zobacz wideo z ostatniego meczu piłkarzy Orła


  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Małe Mądrale odc.4

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Tu znajdziesz kandydatów w wyborach samorządowych 2018

  Tu znajdziesz kandydatów w wyborach samorządowych 2018