Juniorzy Caelum Stali zdobyli złoto MMPPK! (wyniki)

(pat)
Paweł Zmarzlik był dziś bohaterem Caelum Stali. 20-latek poprowadził naszą ekipę do złota MMPPK! fot. Bogusław Sacharczuk
Dziś w Gorzowie odbył się finał młodzieżowych mistrzostw Polski par klubowych. Pierwsze miejsce zajęli gospodarze, juniorzy Caelum Stali, wyprzedzając Unibax Toruń i RKM ROW Rybnik.

O mistrzostwie zadecydował wyścig barażowy, w którym Paweł Zmarzlik pokonał najskuteczniejszego zawodnika turnieju - Emila Pulczyńskiego. Po 21 biegach Caelum Stal i Unibax miały po 24 punkty. Trzecie miejsce zajęli rybniczanie - 20 pkt.
Wyniki:
1. Caelum Stal Gorzów - 24+3 (Łukasz Cyran 3 - 2, 1, -, -, -, -, Adrian Szewczykowski 10 - 1, 2, 2, 1, 2, 2, Paweł Zmarzlik 11+3 - 3, 2, 3, 3)
2. Unibax Toruń - 24+2 (Emil Pulczyński 17+2, Kamil Pulczyński 7, Bartosz Petrykowski ns)
3. RKM ROW Rybnik 20 (Kamil Fleger 8, Rafał Fleger 11, Sławomir Pyszny 1)
4. Marma Polskie Folie Rzeszów 17 (Dawid Lampart 16, Łukasz Kret 1)