1/16
Kamila Kubas to brązowa medalistka igrzysk paraolimpijskich...

Kamila Kubas to brązowa medalistka igrzysk paraolimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku

2/16
Kamila Kubas wywalczyła nominację paraolimpijską, zajmując...

Kamila Kubas wywalczyła nominację paraolimpijską, zajmując czwarte miejsce w zawodach Pucharu Świata

3/16
Kamila Kubas w swojej kolekcji ma brązowy medal igrzysk...

Kamila Kubas w swojej kolekcji ma brązowy medal igrzysk paraolimpijskich w Rio de Janeiro i brązowy mistrzostw Europy

4/16
Kamila Kubas pochodzi z Małomic, jest zawodniczką Startu...

Kamila Kubas pochodzi z Małomic, jest zawodniczką Startu Zielona Góra

Kontynuuj przeglądanie galerii
Dalej

Polecamy

Bagażniki i uchwyty rowerowe. Co warto wiedzieć? Rodzaje, obsługa, ceny

Ciężka praca dała efekty. Zielonogórzanie zdobyli 18 medali na mistrzostwach Polski

Bellingham nawiązał romans z holenderską modelką. Jest o 5 lat starsza [ZDJĘCIA]