reklama

Karambol koło Jastrzębca. Jedna osoba nie żyje, pięć jest rannych (wideo, zdjęcia)

TR
fot. Tomasz Rusek
Do karambolu doszło przed 11.00 w okolicy Jąstrzębca koło Gorzowa. Zderzyły się cztery auta. Na miejscu krasy stoją całkowicie roztrzaskana granatowa astra. Obok niej stoi niebieski ford transit. Po prawej stronie w rowie na boku leży dostawczy citroen, a przed nim całkowicie zmasakrowana czerwona astra kombi.

[galeria_glowna]

Jak doszło do wypadku? Jadąca od strony Szczecina astra wyprzedzała kolumnę samochodów i zderzyła się z jadącą od strony Gorzowa czerwoną astrą. W czerwona astrę kolejno uderzały dwa auta.

Nie żyje 50-latek jadący czerwoną astrą. Na miejscu jest prokurator. Droga będzie zablokowana przynajmniej przez trzy godziny. Wszyscy jadący z Gorzowa na północ muszą jechać na Dębno i tam w Renicach wracają na krajowa "trójkę".

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 28

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

A
As
W dniu 20.10.2009 o 13:29, przemo napisał:

widziałem ten wypadek. wine całą ponosi kierowca astry granatowej który wyprzedzal w niedozolonym miejscu. współczuje kobiecie która jechała z ofiarą wypadku czerwoną astrą



To była córka ofiary wypadku
t
troja48
W dniu 20.10.2009 o 12:40, zorn napisał:

nie oceniaj jak nie wiesz co się wydarzyło - ja już się tego nauczyłemwiesz kim jest kierowca - ja wiemwiesz kim człowiek nieżyje - ja też już wiemwiesz jak do tego doszło - prasa prawde Ci podaje?? - nie do końca pełną - półprawdę -ja prawdy nie znam dlatego zastanów się w dwójnasób wydając sądy bez pokrycia



Dochodzenie wykarze.
t
troja48
W dniu 20.10.2009 o 12:12, ~kierowca~ napisał:

I znowu sprawca wypadku,jakiś idiota wychodzi cało a nie żyje nic nie winny kierowca,mam nadzieję że poniesie karę,choć rodzinie zmarłego nic po tym...



Winna być wymierzona kara bardzo wysoka,a sprawcy wizerunek upubliczniony.
A
Arek
W dniu 21.10.2009 o 16:00, ~kinia~ napisał:

oferuje pomoc dla osob poszkodowanych w tym wypadku , tel. 728 840 222



daj spokój hieno.nikt nie potrzebuje twojej pomocy
P
Przemo

przykro mi gdy winny chce być niewinny. Czerwona astra była wyposażona w poduszki powietrzne, które właściwie zadziałały. Kierowca tego pojazdu przestrzegał przepisów drogowych. Jak można tłumaczyć, ze wypadek spowodował zmęczony kierowca i trzeba to zrozumieć? Policja nie ma żadnych wątpliwości, że winny musi ponieść karę.

~gosc~
W dniu 21.10.2009 o 22:05, Obserwe napisał:

Jak chcesz coś więcej wiedzieć, no to wiedz, że twój szwagier zginął z powodu tego wypadku. Wiem , że jesteś rozgoryczony. Niestety okazało się, że twój szwagier mógł ocaleć, bo prędkość obu pojazdów nie przekraczała 70 km/h, gdyby kierowca z czerwonej Astry miał zapięte pasy i byłby wyposażony w poduszki. A kierowca z granatowej astry, zasłabł za kierownicą z przemęczenia. Więc nie ma mowy tutaj o bezmyślnym wyprzedzaniu, jak większość już to ogłosiła. No chyba nikt przy prędkości 70km/h nie wyprzedza, tym bardziej, że cała kolumna jechała z taką prędkością. Był to nieszczęśliwy wypadek, w którym zginął za pewne poczciwy człowiek. Ale winą chyba tu można obarczyć "OPATRZNOŚĆ". Ten młody człowiek bardzo to przeżył, bo na miejscu bardzo rozpaczał z powodu śmierci tego pana. ...Proszę przyjąć szczere kondolencje.



człowiek przemęczony wyprzedza na podwójnej ciągłej????? Zderzenie na przeciwnym pasie! Jaka opatrznosc. Głupota ludzka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZMĘCZONY MOŻE ZABIJAĆ???
O
Obserwe
W dniu 21.10.2009 o 01:10, Przemo napisał:

Napisz coś więcej. Zginął mój szwagier,super porządny facet. przembud2556@tlen.pl


Jak chcesz coś więcej wiedzieć, no to wiedz, że twój szwagier zginął z powodu tego wypadku. Wiem , że jesteś rozgoryczony. Niestety okazało się, że twój szwagier mógł ocaleć, bo prędkość obu pojazdów nie przekraczała 70 km/h, gdyby kierowca z czerwonej Astry miał zapięte pasy i byłby wyposażony w poduszki. A kierowca z granatowej astry, zasłabł za kierownicą z przemęczenia. Więc nie ma mowy tutaj o bezmyślnym wyprzedzaniu, jak większość już to ogłosiła. No chyba nikt przy prędkości 70km/h nie wyprzedza, tym bardziej, że cała kolumna jechała z taką prędkością. Był to nieszczęśliwy wypadek, w którym zginął za pewne poczciwy człowiek. Ale winą chyba tu można obarczyć "OPATRZNOŚĆ". Ten młody człowiek bardzo to przeżył, bo na miejscu bardzo rozpaczał z powodu śmierci tego pana. ...
Proszę przyjąć szczere kondolencje.
b
barbakan

Cudem unikłem zderzenia w tym wypadku jadąc przepisowo i spokojnie...to był 182 z 540 kilometrów zaplanowanych na ten dzień i powiem jedno...w 80 procentach ludzie na drodze w tym kraju to pop***eńcy...mówcie i piszcie co chcecie ale niestety tak jest...

~kinia~

oferuje pomoc dla osob poszkodowanych w tym wypadku , tel. 728 840 222

P
Przemo
W dniu 20.10.2009 o 14:29, przemo napisał:

widziałem ten wypadek. wine całą ponosi kierowca astry granatowej który wyprzedzal w niedozolonym miejscu. współczuje kobiecie która jechała z ofiarą wypadku czerwoną astrą



Zginął wzorowy ojciec. Dzięki, że córka przeżyła. odpisz przembud2556@tlen.pl
P
Przemo
W dniu 21.10.2009 o 00:07, andrzej napisał:

Ten kierowca jechał od Renic zamną jako 3 auto nagle to bylo trzask pisk i masakra gotowaMłody chłopak jechał z żoną i ciotką a dopiero co brał ślub bo z Nim rozmawiałem On niepamietał co sie stałoWyrazy głebokiego wspólczucia dla rodziny Pana z czerwonej AstryA pogotowie jechało jakieś 25 minut



Proszę o kontakt. Zginął mój szwagier, nieskazitelny człowiek. przembud2556@tlen.pl
P
PRZEMO
W dniu 20.10.2009 o 22:59, Kierowca 2 napisał:

A może kolego zastanowiłbyś się, zanim oskarżysz, że może inna była przyczyna tego wypadku. Ty może jesteś cyborgiem, ale ktoś za kierownicą mógł być po prostu zmęczony i po całej nocy mógł zwyczajnie zasnąć. A nasze drogi w cale nie ułatwiają jazdy. Oczywiście najłatwiej namalować podwójną ciągłą i i znaki zwalniające i żadnych innych zabezpieczeń. Czy taka czołówka byłaby możliwa, gdyby jechał przynajmniej ekspresówką oddzieloną pasem zieleni. Więc zastanów się, jaki już wyrok wydajesz. Ja też jeżdzę po całej Polsce i znam polskie drogi. To jest chore.



Napisz więcej szczegółów. Zginął super człowiek-mój szwagier. przembud2556@tlen.pl
P
Przemo
W dniu 21.10.2009 o 00:07, andrzej napisał:

Ten kierowca jechał od Renic zamną jako 3 auto nagle to bylo trzask pisk i masakra gotowaMłody chłopak jechał z żoną i ciotką a dopiero co brał ślub bo z Nim rozmawiałem On niepamietał co sie stałoWyrazy głebokiego wspólczucia dla rodziny Pana z czerwonej AstryA pogotowie jechało jakieś 25 minut


Napisz coś więcej. Zginął mój szwagier,super porządny facet. przembud2556@tlen.pl
a
andrzej

Ten kierowca jechał od Renic zamną jako 3 auto nagle to bylo trzask pisk i masakra gotowa
Młody chłopak jechał z żoną i ciotką a dopiero co brał ślub bo z Nim rozmawiałem On niepamietał co sie stało
Wyrazy głebokiego wspólczucia dla rodziny Pana z czerwonej Astry
A pogotowie jechało jakieś 25 minut

K
Kierowca 2
W dniu 20.10.2009 o 14:29, przemo napisał:

widziałem ten wypadek. wine całą ponosi kierowca astry granatowej który wyprzedzal w niedozolonym miejscu. współczuje kobiecie która jechała z ofiarą wypadku czerwoną astrą


A może kolego zastanowiłbyś się, zanim oskarżysz, że może inna była przyczyna tego wypadku. Ty może jesteś cyborgiem, ale ktoś za kierownicą mógł być po prostu zmęczony i po całej nocy mógł zwyczajnie zasnąć. A nasze drogi w cale nie ułatwiają jazdy. Oczywiście najłatwiej namalować podwójną ciągłą i i znaki zwalniające i żadnych innych zabezpieczeń. Czy taka czołówka byłaby możliwa, gdyby jechał przynajmniej ekspresówką oddzieloną pasem zieleni. Więc zastanów się, jaki już wyrok wydajesz. Ja też jeżdzę po całej Polsce i znam polskie drogi. To jest chore.
Dodaj ogłoszenie