Katarzyna Kowalik znów zachwyca. Została mistrzynią Polski i pobiła trzy rekordy kraju ZDJĘCIA

Jacek Sroka
Jacek Sroka
Katarzyna Kowalik zachwyca formą  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Katarzyna Kowalik zachwyca formą Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE fot. Facebook Katarzyny Kowalik/Justyna Grzeszczyk i arc. DZ
Katarzyna Kowalik znów zachwyca. Pochodząca z Tarnowskich Gór zawodniczka Stowarzyszenia Centrum Formy Dąbrowa Górnicza do swojej bogatej kolekcji trofeów dołożyła tytuł mistrzyni Polski w wyciskaniu sztangi leżąc. Zobaczcie zdjęcia Katarzyny Kowalik.

Katarzyna Kowalik była jedną z bohaterek mistrzostw Polski w wyciskaniu sztangi leżąc. W rozegranej w Będzinie imprezie zawodniczka Stowarzyszenia Centrum Formy Dąbrowa Górnicza w kategorii W 2 do 63 kg wycisnęła 75 kg i zdobyła mistrzostwo Polski.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA KATARZYNY KOWALIK

W Pucharze Polski open weteranek trenerka personalna z Tarnowskich Gór wywalczyła srebrny medal. Pobiła też rekord Polski wynoszący dotąd 47,5 kg i to aż trzykrotnie.

Piękne ciało oko cieszy, ale tylko silna kobieta jest nie do zatrzymania. Mistrzostwo Polski w wyciskaniu sztangi leżąc oraz trzy rekordy Polski to mój dzisiejszy dorobek po rocznym przygotowaniu do zawodów. Trenujecie, wierzcie w siebie i przesuwacie granice swoich możliwości - napisała Katarzyna Kowalik.

Katarzyna Kowalik nie wstydzi się swoich 50 lat. W siłowni prezentuje się rewelacyjnie. Do mistrzostw Polski w Będzinie przygotowywała się przez rok pod okiem męża Mikołaja Kowalika.

Katarzyna Kowalik jest medalistką zawodów IFBB Bikini fitness, czyli bardziej kobiecej odmiany kulturystyki. W 2018 roku była triumfatorką Plebiscytu Dziennika Zachodniego na Sportowca Roku wygrywając rywalizację wśród pań.

Podczas MP w Będzinie w ślady żony poszedł Mikołaj Kowalik, który został mistrzem kraju w w kategorii wiekowej W2 do 120 kg bijąc wynikiem 193 kg rekord Polski. Kowalik zwyciężył także w Pucharze Polski open i zakwalifikował się do startu w mistrzostwach Europy w wyciskaniu sztangi leżąc.