MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Katedra z klocków Lego? Tak, to możliwe! Zobacz, wielką wystawę, na której ekspozycje stworzone są wyłącznie z Lego!

red.
Od czwartku 21 lutego w Galerii Manhattan w Gorzowie można podziwiać wyjątkową wystawę, którą tworzą m.in. budowle złożone z klocków Lego.Rodowity gorzowianin od dziecka pasjonuje się klockami Lego. Jego kolekcja jest naprawdę imponująca! Pokazanych jest na niej wiele tzw. perełek, modeli bardzo trudno dostępnych. Cała wystawa została zaaranżowana, opracowana i zbudowana przez jedną rodzinę, która przy klockach spędza wiele wolnych chwil. WIDEO:Bugatti z klocków Lego po raz pierwszy wystawione na widok publiczny. Pojazd można było zobaczyć w LondynieObok podziwiania w rzeczywistości gotowych modeli, pan Cezary (właściciel kolekcji i organizator wystawy) podejmuje się budowania z klocków własnych konstrukcji. Tworzy m.in. repliki hoteli, kamienic i znanych budowli. Ostatnio stworzył też replikę katedry, którą będziecie mogli zobaczyć na wystawie. Ale nie tylko! Wstęp na wystawę jest płatny: 10 lub 12 zł. Wystawę można podziwiać do 28 kwietnia.
Od czwartku 21 lutego w Galerii Manhattan w Gorzowie można podziwiać wyjątkową wystawę, którą tworzą m.in. budowle złożone z klocków Lego.Rodowity gorzowianin od dziecka pasjonuje się klockami Lego. Jego kolekcja jest naprawdę imponująca! Pokazanych jest na niej wiele tzw. perełek, modeli bardzo trudno dostępnych. Cała wystawa została zaaranżowana, opracowana i zbudowana przez jedną rodzinę, która przy klockach spędza wiele wolnych chwil. WIDEO:Bugatti z klocków Lego po raz pierwszy wystawione na widok publiczny. Pojazd można było zobaczyć w LondynieObok podziwiania w rzeczywistości gotowych modeli, pan Cezary (właściciel kolekcji i organizator wystawy) podejmuje się budowania z klocków własnych konstrukcji. Tworzy m.in. repliki hoteli, kamienic i znanych budowli. Ostatnio stworzył też replikę katedry, którą będziecie mogli zobaczyć na wystawie. Ale nie tylko! Wstęp na wystawę jest płatny: 10 lub 12 zł. Wystawę można podziwiać do 28 kwietnia. Tomasz Rusek
Od czwartku 21 lutego w Galerii Manhattan w Gorzowie można podziwiać wyjątkową wystawę, którą tworzą m.in. budowle złożone z klocków Lego. Rodowity gorzowianin od dziecka pasjonuje się klockami Lego. Jego kolekcja jest naprawdę imponująca! Pokazanych jest na niej wiele tzw. perełek, modeli bardzo trudno dostępnych. Cała wystawa została zaaranżowana, opracowana i zbudowana przez jedną rodzinę, która przy klockach spędza wiele wolnych chwil. Obok podziwiania w rzeczywistości gotowych modeli, pan Cezary (właściciel kolekcji i organizator wystawy) podejmuje się budowania z klocków własnych konstrukcji. Tworzy m.in. repliki hoteli, kamienic i znanych budowli. Ostatnio stworzył też replikę katedry, którą będziecie mogli zobaczyć na wystawie. Ale nie tylko! Wstęp na wystawę jest płatny: 10 lub 12 zł. Wystawę można podziwiać do 28 kwietnia.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska