Klinika Paczała – nowy punkt na medycznej mapie usług Zielonej Góry

Materiał informacyjny Oculistic Centrum Okulistyczne Rafał Paczała
Lekarz specjalista chorób oczu - Rafał Paczała wraz z małżonką Martą

W ciągu ostatnich lat okulistyka niezwykle się rozwinęła – badanie to już nie tylko tablice Snellena służące do oceny ostrości wzroku. Dziś pakiet badań przesiewowych i diagnostycznych jest wzbogacony o nowoczesny sprzęt i innowacyjne technologie. A takich na pewno nie brakuje w Klinice Paczała, która w swojej nazwie kryje nie tylko nową odsłonę Centrum Okulistycznego Oculistic, ale także bogaty wachlarz zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Klinika Paczała zatroszczy się o Ciebie kompleksowo

Na zielonogórskiej mapie usług medycznych pojawiło się zupełnie wyjątkowe miejsce – Klinika Paczała. Jej pomysłodawcami i założycielami są Marta i Rafał Paczała (lekarz specjalista chorób oczu), małżeństwo żyjące życiem pełnym pasji, którego misją było stworzenie miejsca zapewniającego wysokiej jakości opiekę okulistyczną oraz dostarczającego pacjentom innowacyjnych i najbardziej skutecznych rozwiązań w dziedzinie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Oculistic w nowej odsłonie

Dawne Centrum Okulistyczne Oculistic (ul. Anieli Krzywoń 2), które teraz prezentuje się w całkiem nowej odsłonie – zlokalizowanej w centrum miasta – Kliniki Paczała (ul. Chopina 26C) oferuje pacjentom kompleksową opiekę okulistyczną z zakresu profilaktyki, diagnostyki, leczenia zachowawczego oraz operacyjnego. Wraz z nową siedzibą placówki została poszerzona oferta dotychczas przeprowadzanych zabiegów.

Widok Kliniki na zewnątrz

Warto nadmienić, że Klinika dysponuje również nieodpłatnymi miejscami parkingowymi przeznaczonymi dla pacjentów placówki, co dodaje jej atrakcyjności jako obiektowi usytuowanemu w tej części miasta.

Zaufaj ekspertom z Kliniki Paczała

W Centrum Okulistycznym Oculistic pracuje jeden z najlepszych okulistów w Polsce – założyciel Kliniki – Rafał Paczała, którego doświadczenie i wielka pasja pracy pomogły już wielu pacjentom, także tym spoza naszego województwa.

Ponadto najwyższe usługi medyczne świadczy tu wykwalifikowany zespół optometrystów oraz pielęgniarek, który otoczy fachową opieką każdego, kto zawita w progi Kliniki. Na miejscu znajduje się także salon optyczny Super Optyk, w którym znajdą Państwo najwyższej jakości, markowe i stylowe oprawki oraz soczewki w konkurencyjnych cenach.

SuperOptyk - wnętrze

Co więcej, Klinika Paczała oferuje również usługi z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Starannie wyselekcjonowany sprzęt medyczny najwyższej klasy w połączeniu z szerokim wachlarzem profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Doświadczony personel Kliniki wraz z nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie sprzętem, to gwarancja znakomicie dobranych i doskonale przeprowadzonych zabiegów. Profesjonalizm i nastawienie na potrzeby pacjentów to dewiza, która przyświeca w codziennej pracy kosmetologów placówki.

Klinika Paczała to miejsce stworzone przez ludzi dla ludzi, nie tylko dla tych, którzy pragną potężnej dawki relaksu i zabiegów upiększających, ale również dla tych pacjentów, którzy walczą z bliznami, rozstępami, pękającymi naczyniami, zmianami pigmentacyjnymi, zmarszczkami czy też zmagają się z przewlekłymi chorobami skóry (łuszczyca, trądzik różowaty, trądzik pospolity czy grzybica).

Gabinet Medycyny Estetycznej

W Klinice Paczała zadbasz nie tylko o swój wzrok, ale także o piękny wygląd, zdrową skórę i zrelaksowane, zadbane ciało.

Zapraszamy do skorzystania z szerokiego wachlarza usług Kliniki Paczała. Więcej informacji na stronie: https://klinikapaczala.pl/

Dodaj ogłoszenie