Kolejne nowe sklepy w Focus Mall!

Materiał informacyjny Focus Mall Zielona Góra
Udostępnij:
Sephora, Kappahl, EOBUWIE.PL & MODIVO i Tk Maxx, to tylko niektóre z nowych marek jakie po rozbudowie pojawiły się w galerii Focus Mall. Wśród nowo otwartych sklepów i butików znajdziemy marki odzieżowe, biżuteryjne i kosmetyczne. Na klientów czeka też nowa przestronna strefa food court.

Na przełomie sierpnia i września do nowej części Focus Mall powróciła odzieżowa marka House. Do nowego, bardziej przestronnego wnętrza przeprowadziła się też druga z marek Grupy LPP, MOHITO. W nowej części galerii został otwarty salon EOBUWIE.PL & MODIVO, koncept sklepu EOBUWIE.PL, łączący asortyment obuwniczy i odzieżowy. Lokalizację zmienił też salon obuwniczy CCC - teraz jest przestronniejszy i daje większe możliwości ekspozycji towaru.

To nie koniec nowości. Segment odzieżowy galerii został wzbogacony przez rozszerzenie oferty takich sklepów, jak 4F oraz Diverse. Po pięciu latach nieobecności, do Focus Mall Zielona Góra wróciła marka Kappahl, która otworzyła sklep w koncepcie store in store. Oznacz to, że klienci mogli robić zakupy zarówno w salonie Kappahl, jak i w znajdującym się tuż za ścianą sklepie Newbie, oferującym komfortową odzież i dodatki dla dzieci i niemowląt.

Pod koniec wakacji w gronie nowych najemców galerii pojawiła się perfumeria SEPHORA. W salonie marki dostępne są perfumy, kosmetyki kolorowe oraz pielęgnacyjne i akcesoria topowych światowych marek.

W ostatnim dniu września do grona najemców galerii dołączył TK Maxx. Część marek zmieniła lokalizację, wybierając bardziej przestronne lokale w nowej części galerii. Wśród nich są m.in. salony z biżuterią i zegarkami – Apart oraz Time Trend. Do zakupów herbat z całego świata zaprasza też herbaciarnia Five o’Clock.

Zmiany zaszły także w sektorze usług zlokalizowanych w Focus Mall. Klienci Banku Millennium mogą skorzystać tu z usług nowej placówki. Ponadto Świat GSM oraz Teletorium, dotychczas funkcjonujące wyłącznie na wyspach handlowych, otworzyły teraz własne salony. Tak jak dotychczas, klienci galerii mogą też skorzystać z usług wymiany walut. W nowej odsłonie otworzył się dobrze znany kantor Dowhan.

W niedzielę, 10 października wzbogacona została również oferta nowego, przestronnego food court’u! Wśród pierwszych najemców strefy znalazła się restauracja KFC, która przeniosła się z dotychczasowej lokalizacji.

Wszystkie powyższe sklepy znajdują się w nowej części galerii Focus Mall. Dodatkowo do dyspozycji klientów oddany został nowy 3-piętrowy parking. Warto pamiętać, że dwie pierwsze godziny postoju na nim są bezpłatne! Wjazd znajduje się od strony ul. Sienkiewicza.

Kolejne nowości już w najbliższych tygodniach

W kolejnych tygodniach klienci Focus Mall mogą spodziewać się kolejnych nowości. W centrum otworzy się zyskująca popularność sieć segmentu off-price – HalfPrice, a także salon wyposażenia wnętrz – Homla (otwarcie już 15.10), gdzie klienci znajdą przedmioty codziennego użytku, łączące w sobie przytulną estetykę i wyjątkową funkcjonalność. Po krótkiej przerwie w galerii ponownie będzie dostępna będzie oferta marki Esotiq. Pojawią się też dwa biura podróży znanych operatorów turystycznych: TUI i Rainbow Tours. W strefie restauracyjnej otworzy się restauracja Olimp.

To nie koniec nowości w Focus Mall, w najbliższych miesiącach spodziewani są kolejni nowi najemcy.

Śledź nas na Facebook’u i bądź na bieżąco!