MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kolejny raz wybieramy małą miss i małego mistera!

Redakcja

Jak co roku spośród dzieci do 10. roku życia, zgłoszonych do naszego plebiscytu, Czytelnicy będą wybierać za pomocą kuponów i SMS-ów Małą Miss i Małego Mistera. Opublikujemy zdjęcia wszystkich zgłoszonych milusińskich, zwycięzcy dostaną nagrody.

W czasie trwania konkursu, w kolejnych "Tygodnikach Zielonogórskich" ukażą się kupony zgłoszeniowe do konkursu Mała Miss i Mister 2007. Kupony będą publikowane od 30 czerwca do 11 sierpnia. Należy na nich wpisać imię i nazwisko zgłaszanego dziecka, jego wiek, podać dane teleadresowe rodzica, który dokonuje zgłoszenia oraz parę słów o maluszku. Kupon koniecznie musi zostać podpisany. W przypadku nie podpisania kuponu, zgłoszone dziecko nie weźmie udziału w konkursie. Zgłoszenia dziecka może dokonać tylko i wyłącznie prawny opiekun dziecka.

Do kuponu zgłoszeniowego należy dołączyć zdjęcie pociechy w formie tradycyjnej lub elektronicznej. Fotografie tradycyjne (wykonane na papierze filmowym) należy przesyłać na adres: Gazeta Lubuska, al. Niepodległości 25, 65-042 Zielona Góra z dopiskiem na kopercie "Mała Miss i Mister 2007 Tygodnika Zielonogórskiego". Fotografie w formie elektronicznej (gotowe skany, fotografie cyfrowe) należy przesyłać na internetowy adres: [email protected]

**

REGULAMIN KONKURSU

**

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska