Aktualizacja:

Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 173

Najnowsza -

Czekamy na trzecie zwycięstwo mistrzów Polski i zamknięcie rywalizacji z Polpharmą! ©Fot. Mariusz Kapala / Gazeta Lubuska

Wstyd i kompromitacja mistrzów Polski... Stelmet jeszcze w trzeciej kwarcie prowadził 15 punktami, ale w ostatniej kwarcie nie zdobył nawet punktu z gry... Przegrał tę kwartę 7:22 i ostatecznie dzięki szalonemu rzutowi Anthonego Milesa to Polpharma zwyciężyła 65:63. To nie może tak wyglądać...

• To była kompromitacja mistrzów Polski... Ostatnia kwarta została przegrana przez Stelmet 22:7...

• 65:63... Przegrywamy w Starogardzie...