Konkurs ,,Kobieta Przedsiębiorcza 2010". Dziś uroczysta gala!

(staw)
Z okazji zakończenia konkursu wydaliśmy specjalny dodatek
Z okazji zakończenia konkursu wydaliśmy specjalny dodatek
Do zielonogórskiej Palmiarni zaprosiliśmy wszystkie uczestniczki naszego plebiscytu. Dziękujemy wszystkim paniom za udział.

Spotkanie zaczynamy o godz. 12.00 w zielonogórskiej Palmiarni. Czytelnicy już wybrali trzy panie, które zostaną nagrodzone, kapituła swój werdykt ogłosi dzisiaj.

Z okazji zakończenia konkursu wydaliśmy specjalny dodatek do ,,Gazety Lubuskiej", który ukaże się w środę. Mamy nadzieję, że dla pań, ich rodzin i znajomych będzie miłą pamiątką.

 

Zobacz wyniki głosowania czytelników

 

Czytaj też:
Czytelnicy już wybrali ,,Kobiety przedsiębiorcze 2010”. W środę poznamy werdykt kapituły konkursu

 

 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Strefa Biznesu - Kara dla Raiffeisen International

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska
Dodaj ogłoszenie