Koronawirus w Lubuskiem. Dziewięć zachorowań. W jakich...

  Koronawirus w Lubuskiem. Dziewięć zachorowań. W jakich powiatach? Wskaźniki zakażeń |4 WRZEŚNIA

  Zdjęcie autora materiału

  Gazeta Lubuska

  W sobotę 4 września potwierdzono dziewięć zachorowań w Lubuskiem. Trzy z nich odnotowano w Zielonej Górze, po dwa w powiatach: sulęcińskim i zielonogórskim
  1/17
  przejdź do galerii

  W sobotę 4 września potwierdzono dziewięć zachorowań w Lubuskiem. Trzy z nich odnotowano w Zielonej Górze, po dwa w powiatach: sulęcińskim i zielonogórskim oraz po jednym w powiecie żagańskim i w Zielonej Górze.
  W związku ze widocznym wzrostem zachorowań (w ostatnią sobotę sierpnia było pięć przypadków COVID-19 w naszym regionie), wskaźnik zakażeń w województwie lubuskim wzrósł do poziomu, którego nie było od połowy czerwca. Średnia zakażeń wynosi 0,46 os. na 100 tys. mieszkańców.
  Nieznacznie pogorszyła się sytuacja w lubuskich szpitalach. Wciąż do respiratora podłączone są dwie osoby, ale z dziewięciu do dziesięciu wzrosła liczba zajętych łóżek „covidowych”.
  Jeśli chodzi o dane pandemiczne w Polsce, to w sobotę potwierdzono 389 nowych przypadków koronawirusa, poinformowano też o siedmiu zgonach związanych z COVID-19.

  Czytaj również:
  Będzie trzeba płacić za kolejne parkingi w Gorzowie

  WIDEO: Czy będzie czwarta fala zachorowań na COVID-19?
  ©Pixabay

  W sobotę 4 września potwierdzono dziewięć zachorowań w Lubuskiem. Wskaźnik zakażeń wzrósł do poziomu 0,46 os. na 100 tys. mieszkańców.

  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Warto zobaczyć

  Diety