KOSTRZYN NAD ODRĄ Motocyklista wyjeżdżający z Pol'And'Rock Festivalu uderzył w autobus [ZDJĘCIA]

pikZaktualizowano 
Do zderzenia doszło na ulicy Sikorskiego w Kostrzynie nad Odrą Lubuska Policja
To informacja od naszych czytelników, którzy utknęli w gigantycznym korku na ulicy Sikorskiego w Kostrzynie nad Odrą Wszystko przez zderzenie motocyklisty z autobusem.

Zderzenie motocyklisty z autobusem w Kostrzynie

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w niedzielę, 4 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. - Motocyklista jechał ulicą Sikorskiego. W pewnym momencie zaczął wyprzedzać autobus, którego kierowca skręcił w lewo. Doszło do mocnego zderzenia. Motocykl wbił się pod autobus - mówi nadkom. Marcin Maludy, rzecznik prasowy policji w Gorzowie Wlkp.

Czytaj też: Pol'and'Rock 2019. Są pierwsze policyjne statystyki z festiwalowego pola. Doszło do dwóch zgonów, otrzymano jedno zawiadomienie o gwałcie

Poważna zderzenie

Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, żeby wydobyć motocykl spod autobusu, a w tym, czasie jedna z głównych ulic w Kostrzynie była zablokowana. - Utworzył się gigantyczny korek, z którym już jednak się uporaliśmy - mówi nam rzecznik policji.

Do zderzenia doszło na ulicy Sikorskiego w Kostrzynie nad Odrą
Do zderzenia doszło na ulicy Sikorskiego w Kostrzynie nad Odrą Lubuska Policja

Kierowca motocykla nic poważnego się nie stało. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Wypadek z udziałem motocykla wydarzył się też w niedzielę wcześnie rano w Dobroszynie, kilka kilometrów od Kostrzyna nad Odrą. Podróżująca jednośladem kobieta z obrażeniami została przetransportowana do szpitala.

Pol'and'Rock 2019. Rozpędzone auta nie wjadą w rejon festiwa...

WIDEO: Alarm bombowy na Pol'and'Rock Festival

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 45

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Szkoda że policja nie jechała na motocyklu tempić jch

Z
Zdegustowany Kostrzynianin
2019-08-04T14:57:25 02:00, Gość:

To jest jakas kpina - jak ta pipidowa nie jest przygotowana na taka impreze to ja przeniescie. Rozumiem jednostkowy wypadek ale w korku stoimy piata godzine, policja jezdzi w kolko i... nic nie wie.

2019-08-04T15:12:11 02:00, Gość:

A ktoś Ci panie z wielkiego miasta kazał tu przyjeżdżać?

2019-08-04T16:59:42 02:00, Cnie:

Ale hajsik skasowaliscie wsioki

2019-08-04T20:29:17 02:00, Kaja:

Dlaczego cierpliwych kostrzynian wyzywasz od "wsioków"? Mistrz Owsiak uczył, żeby nie hejtować! Ja osobiście, żadnego hajsiku nie skasowałam, to dlaczego miałabym się martwić o twój komfort wyjazdu?

To jest właśnie taka wdzięczność za gościnność. Jakie ten biedak tu pieniądze zostawił? Kilkanaście złotych za zapiekankę? Nie wspominając że 99% mieszkańców ani nie chcę od nich pieniędzy a nawet często im daje żebrakom cholernym.

K
Kaja
2019-08-04T14:57:25 02:00, Gość:

To jest jakas kpina - jak ta pipidowa nie jest przygotowana na taka impreze to ja przeniescie. Rozumiem jednostkowy wypadek ale w korku stoimy piata godzine, policja jezdzi w kolko i... nic nie wie.

2019-08-04T15:12:11 02:00, Gość:

A ktoś Ci panie z wielkiego miasta kazał tu przyjeżdżać?

2019-08-04T16:59:42 02:00, Cnie:

Ale hajsik skasowaliscie wsioki

Dlaczego cierpliwych kostrzynian wyzywasz od "wsioków"? Mistrz Owsiak uczył, żeby nie hejtować! Ja osobiście, żadnego hajsiku nie skasowałam, to dlaczego miałabym się martwić o twój komfort wyjazdu?

K
Kostrzynianka
2019-08-04T14:57:25 02:00, Gość:

To jest jakas kpina - jak ta pipidowa nie jest przygotowana na taka impreze to ja przeniescie. Rozumiem jednostkowy wypadek ale w korku stoimy piata godzine, policja jezdzi w kolko i... nic nie wie.

2019-08-04T15:12:11 02:00, Gość:

A ktoś Ci panie z wielkiego miasta kazał tu przyjeżdżać?

2019-08-04T16:59:42 02:00, Cnie:

Ale hajsik skasowaliscie wsioki

W tej "pipidowej" festiwal odbywa się od 20 lat i zawsze są korki. My, kostrzynianie, musimy przeżyć wasz pobyt, choć jest nam trudno. Jeśli dla ciebie to kpina, to nie musisz tu być, ale też nie obrażaj naszego miasta.

B
Bordo
2019-08-04T15:32:17 02:00, Gość:

Owsiakowe ludziki powinni jakieś powiadomienia wydać o sytuacji na drogach, skoro się martwią o bezpieczny powrót, bo wygląda to tak, że my przyjechali, pieniędzy zostawili, a oni wyyebke mogą mieć już

2019-08-04T17:20:54 02:00, Gość:

W dupie byłeś, gówno widziałeś. Informacje są przekazywane, wystarczy tylko odrobinę tematem się zainteresować, a nie teraz płakać

Zawsze znajdzie się jakiś idiota !

Tylko czekać jak ogłoszą , że to wina Owsiaka !

R
R@dek
2019-08-04T17:33:39 02:00, Gość:

Na trzecim zdjeciu widac idealnie jak jezdza motorzysci. Stoi samochod za autobusem, a OBOK niego motor. Co to ma byc??? Jazda OBOK??? Czy to samochod, czy moto czy tez rower - powinni jechac jeden za drugim. Motorzystom sie wydaje, ze im wszystko wolno, ze wszedzie sie zmieszcza - to sie jeden przeliczyl.

Motorzysta to chyba się opiekuje tobą w Tworkach. Natomiast motocyklista niech sobie stoi obok auta jeśli nie stwarza zagrożenia w ruchu. Poza tym w korku motocyklista może poruszać się pomiędzy autami(jeśli te stoją). Ja zawsze ustawień się autem tak w korku by ktoś na motocyklu bądź skuterze mógł sobie przejechać a przed manewrem skrętu patrzę w lusterko barani łbie! Jak nie zauważe motocykla czy auta(nawet wyprzedzającego mnie nieprawidłowo-przepisy), to jest moja wina.

G
Gość

Na trzecim zdjeciu widac idealnie jak jezdza motorzysci. Stoi samochod za autobusem, a OBOK niego motor. Co to ma byc??? Jazda OBOK??? Czy to samochod, czy moto czy tez rower - powinni jechac jeden za drugim. Motorzystom sie wydaje, ze im wszystko wolno, ze wszedzie sie zmieszcza - to sie jeden przeliczyl.

G
Gdańsk
2019-08-04T15:34:07 02:00, Gość:

Stałam w tym korku 4 godziny. Najgorsze jest to ze tam nawet nie ma policji, nie kierują ruchem. Przy wyjeździe z pola Malinowskiego dwóch zagubionych policjantach którzy nic nie robią. Skąd takie działania policji ?

2019-08-04T15:37:42 02:00, Googi:

Ruszyło?

2019-08-04T15:49:44 02:00, Gość:

Nie

Dokladnie,padaka i mól bagienny

G
Gdańsk
2019-08-04T14:57:25 02:00, Gość:

To jest jakas kpina - jak ta pipidowa nie jest przygotowana na taka impreze to ja przeniescie. Rozumiem jednostkowy wypadek ale w korku stoimy piata godzine, policja jezdzi w kolko i... nic nie wie.

2019-08-04T15:12:11 02:00, Gość:

A ktoś Ci panie z wielkiego miasta kazał tu przyjeżdżać?

2019-08-04T15:20:48 02:00, Gość:

No na pewno juz tu autem nie wroce. Trzeba myslec jak sie cos organizuje - nie jestem jasnowidzem.

Masakra ..1 wypadek i co ,?

Polska leży!policja zarzadza ruchem?po wypadku koleji z koleja czolowo to bym zrozumial

G
Gość
2019-08-04T16:10:16 02:00, Gość:

A jak droga w stronę Gorzowa?

Padaka, stoi od 5 godzin

G
Gość

A jak droga w stronę Gorzowa?

G
Gość
2019-08-04T15:34:07 02:00, Gość:

Stałam w tym korku 4 godziny. Najgorsze jest to ze tam nawet nie ma policji, nie kierują ruchem. Przy wyjeździe z pola Malinowskiego dwóch zagubionych policjantach którzy nic nie robią. Skąd takie działania policji ?

2019-08-04T15:37:42 02:00, Googi:

Ruszyło?

Nie

G
Googi
2019-08-04T15:34:07 02:00, Gość:

Stałam w tym korku 4 godziny. Najgorsze jest to ze tam nawet nie ma policji, nie kierują ruchem. Przy wyjeździe z pola Malinowskiego dwóch zagubionych policjantach którzy nic nie robią. Skąd takie działania policji ?

Ruszyło?

G
Gość

Stałam w tym korku 4 godziny. Najgorsze jest to ze tam nawet nie ma policji, nie kierują ruchem. Przy wyjeździe z pola Malinowskiego dwóch zagubionych policjantach którzy nic nie robią. Skąd takie działania policji ?

G
Gość

Owsiakowe ludziki powinni jakieś powiadomienia wydać o sytuacji na drogach, skoro się martwią o bezpieczny powrót, bo wygląda to tak, że my przyjechali, pieniędzy zostawili, a oni wyyebke mogą mieć już

Dodaj ogłoszenie