Krok od tragedii. W gabinecie wiceburmistrza Świebodzina...

  Krok od tragedii. W gabinecie wiceburmistrza Świebodzina zawalił się sufit

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Tak wyglądał gabinet wiceburmistrza Świebodzina w czwartek rano.
  1/8
  przejdź do galerii

  Tak wyglądał gabinet wiceburmistrza Świebodzina w czwartek rano. ©Tomasz Sielicki

  Tomasz Sielicki, burmistrz Świebodzina, opublikował filmik na Facebooku. Pokazuje w nim jak wygląda gabinet pierwszego wiceburmistrza Przemysław Nitschka po tym jak oberwał się sufit.
  Na szczęście sufit zawalił się w nocy, gdy urząd miejski był zamknięty. Gdyby to się stało w dzień mogło dojść do tragedii. W tym gabinecie Przemysław Nitschka przyjmuje mieszkańców Świebodzina oraz zaprasza gości, spotyka się z interesantami.


  Niebo spadło nam na głowę😣😣😣

  Opublikowany przez Tomasz Sielicki Środa, 29 maja 2019  - Dzisiaj po przyjściu do pracy zastała nas niemiła niespodzianka. W gabinecie wiceburmistrza spadł na podłogę spory fragment tynku – opowiada Tomasz Sielicki, burmistrz Świebodzina.
  - Co pokazują takie sytuacje? Pokazują, że wytykanie komuś, że szasta publicznymi pieniędzmi, bo che przeprowadzić remont w urzędzie jest zupełnie bezzasadne – dodaje burmistrz.  Podczas jednej z ostatnich sesji, radni dopytywali, czy kwota 50 tys. zł na remonty w urzędzie, to nie jest zwykła fanaberia burmistrza. W odpowiedzi usłyszeli od Przemysława Nitschka, że pieniądze zostaną przeznaczone na remont trzech pomieszczeń, a także wyposażenie biur i remont sekretariatu i że chodzi również o wizerunek Świebodzina.

  – Gdy sześć miesięcy temu wchodziłem do tego gabinetu, to przez dwa tygodnie musieliśmy go wietrzyć, bo był przesiąknięty smrodem papierosów. Musieliśmy dwukrotnie prać zasłony. Na podłodze leżał zgniły dywan z wielką dziurą na środku, która była przykryta paprotką. To dla nas jest lekcja, że nie można oszczędzać na remontach. To nie jest nasz wymysł i fanaberia. Tu chodzi o bezpieczeństwo ludzi pracujących w magistracie i zwykłych mieszkańców, którzy odwiedzają urząd.

  WIDEO: ZIELONA GÓRA - BABIMOST. Pierwszy lot odrzutowca Flaris Lar 1 - to najmniejszy na świecie i najtańszy odrzutowiec pasażerski

  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Atrakcyjne wycieczki po lubuskiem i nie tylko!

  Atrakcyjne wycieczki po lubuskiem i nie tylko!

  "Polska Toskania" | OBEJRZYJ FILM o lubuskim winiarstwie! O ludziach i ich pasjach...