"Królowe Życia" to program, który zdobył olbrzymią widownię i wiernych fanów. O gwiazdach programu wiadomo wiele, ale czy wiecie, czym zajmują się najważniejsi mężczyźni w ich życiu. Możecie być zaskoczeni...

Królowe Życia. Ludzie je kochają! A czym zajmują się ich mężczyźni?

O Królowych Życia wiemy już całkiem sporo. Celebrytki nie tylko możemy oglądać w telewizji, ale też w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzielą się informacjami o swoim życiu ze swoimi fanami.

Ale... tym razem postanowiliśmy sprawdzić, co słychać u mężczyzn Królowych Życia. To ich mężowie, synowie, partnerzy, a także przyjaciele. Niektóre historie mogą was zaskoczyć!

Dagmara z "Królowych Życia" i mężczyźni z jej życia

Jacek, przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej
Jacek Wójcik, przyjaciel Dagmary, który bez dwóch zdań sam stał się już gwiazdą programu Królowe Życia, ukończył Akademię Sztuk Pięknych. Po mediach krążyła też informacja, że zgodnie ze swoim wykształceniem, Jacek jest artystą plastykiem ze specjalnością renowacji obiektów sakralnych w Muzeum Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Spodziewaliście się tego?

Syn Damary z "Królowych Życia", Conan
Syn Królowej Życia, Conan Kaźmierski, jest studentem medycyn. Gdy Dagmara się o tym dowiedziała, nie kryła dumy. Spełniło się jej marzenie.

Sylwia Peretti z "Królowych Życia" i jej przyszły mąż

Wieloletni partner Sylwii Peretti (Królowej Życia znanej również z tego, że kiedyś brała udział w "Kuchennych Rewolucjach") to Łukasz Porzucek. Para ogłosiła, że niebawem chce się pobrać, chociaż w ostatnim czasie w mediach pojawiły się informacje, że para przechodzi kryzy. Te doniesienia okazały się być jednak plotkami wyssanymi z palca. Zakochani szybko zdementowali te doniesienia.

Czym zajmuje się wybranek serca Sylwii Peretti? Z tego co wiadomo, Peretti i Porzuczek razem prowadzą firmę, która zajmuje się m.in. rozbrajaniem bomb.

Anna Renusz z "Królowych Życia". Czym zajmuje się jej wybranek?

Z profilu Mateusza na instagramie dowiadujemy się, że jest on właścicielem "Tarzan Garage" - zajmuje się m.in. renowacją motocykli. Jak myślicie, pasują do siebie?

Izabela Macudzińska - Borowiak z Królowych Życia. Czym zajmuje się jej mąż?

Zakochani - Izabela i Patryk - niedawno wzięli ślub, choć razem są już od bardzo dawna. Czym zajmuję się miłość Królowej Życia? Małżeństwo razem zajmuje się prowadzeniem butików: prowadzą sprzedaż stacjonarną, a także internetową. Izabela stworzyła markę "Just Unique".

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

WIDEO: Królowa Życia Dagmara o Antku Królikowskim